Arçelik Buzdolabı Tamiri 444 95 87

Arçelik beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 95 87

Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi/Tamircisi

Arçelik markası, 1955 yılı itibariyle Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafınca kurulmuş ve Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji ürünleri üreten şirket olarak hala kendini geliştirerek beyaz eşya buzdolabı üretimine devam etmektedir.  1955 de Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafınca kurulduğu günden bu yana her zaman en iyi beyaz eşya ve buzdolabı üretimiyle her daim müşterinin dikkatini çekmiş ve sürekli her tür beyaz eşya için kullanıcıdan yoğun talep alan önemli beyaz eşya üretici firmasıdır.

Arçelik beyaz eşyalar arasında en önemli cihazlardan buzdolabı hayatımızın her alanında kullanılan ve bir arıza oluştuğunda ise bizi oldukça zor duruma sokan bir durumdur. Buzdolabının genel arızaları arasında ise, Buzdolabı niçin soğutma yapmıyor? Buzdolabı neden ses çıkarıyor? Buzdolabının derin dondurucu kısmı niçin çok donduruyor? Buzdolabı neden alt bölümü soğutmuyor? Buzdolabı tamir ücreti ne kadar?

Buzdolabı fanları niçin çalışmıyor? Buzdolabı gaz dolum fiyatı ne kadar? Buzdolabı tamiri kaç gün içinde yapılır? Buzdolabı kapak yönü değiştirilir mi? Buzdolabı neden soğutmuyor? gibi birçok arızanın çözümü bizim buzdolabı teknik servisi tamircisini  444 28 46 numaralı iletişim numarasından arayarak arıza kaydı bıraktığınız yeterlidir.  Buzdolabı servisi hemen müşteriye geri dönüş sağlayarak en iyi buzdolabı tamirini gerçekleştirir.

Buzdolabı tamircisi servisi ayrıca buzdolabı dışında bütün beyaz eşyaların tamirine çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, kombi ve klima gibi cihazlardaki tüm sorunlarda hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı tamir servisi her daim en yakın yerden servis imkanıyla en iyi tamir ücretiyle müşterisine en kısa zamanda ulaşım yaparak teknik servis desteği sunar. Buzdolabı tamir servisi bütün buzdolabı arızasına çözüm imkanı sunmakta ve noksansız  hiç eksiksiz hizmet sunar. Beyaz Eşya Kombi Klima Tamir Merkezi her zaman en iyi en kaliteli hiç eksiksiz sunmaktadır.

Buzdolabı tamir servisi  her zaman en yakın yerden servis imkanıyla her marka buzdolabı sorununa tek çözüm buzdolabı servisini arayarak teknik servis yardımı almaktan geçmektedir. Buzdolabı zamanla soğutma yapmıyor, buzdolabı içinden gürültülü sesler gelerek çalışıyorsa, buzdolabı istenen ölçüde soğutmayı yapmaz.

Buzdolabında soğutmama sorunu genel olarak buzdolabı kapak lastiğinin eskimesi durumunda kapak tam kapanmaz ve buzdolabı kapağının tam kapanmaması halinde buzdolabının gazı boşalır ve zamanla buzdolabı soğutma işlevini gerçekleştiremez. Buzdolabı motoru fazla çalışmasıyla birlikte önce buzdolabınız her şeyi dondurur ve motorun fazla çalışması nedeniyle gereğinden fazla güç sarf eden motor iyice yorulur ve motor bir zaman sonra ise hiççalışamaz hale gelir.

Bu tür motor arızası ve fazla motor çalışması sonucunda ise buzdolabı bir zaman sonra hiç soğutma yapamaz. Buzdolabı Tamircisi-Servisi  en iyi buzdolabı tamir hizmetini vermektedir.

Buzdolabının Arızası Neden Kaynaklanır

Derin dondurucu buzdolabı tamircisi

Buzdolabı düzenli şekilde her yıl fişinin çekilerek biraz bekledikten sonra temizliğinin yapılması buzdolabının kullanım ömrünü uzatır ve daha verimli çalışmayı sağlar. Buzdolabının düzenli şekilde her yıl temizlik ve bakımın yapılması buzdolabı kullanım süresini bire bir artırır. Gebze Buzdolabı Tamircisi/Servisi olarak her daim en yakın yerden servis imkanı sunarak hizmetini kesintisiz sürdürür.

 Buzdolabı neden soğutmuyor? derseniz tek çözüm buzdolabının fan kontrolü yaptırarak veya gaz dolumu yaptırmak olacaktır. Belli bir zaman sonra buzdolabı kapağının sürekli açılıp kapanması nedeniyle ve kapak lastiğinin yıpranması nedeniyle buzdolabı hava alır ve alınan sıcak hava dolaşımı sonunda da soğutmayı tam anlamıyla gerçekleştiremez. Buzdolabı Tamir Servisi teknik servisi her zaman en kaliteli hizmetini garantili sunar. 

Teknik tamir ekibi,  buzdolabının bakım ve temizliği buzdolabı kullanım süresini artırır. Buzdolabı arızasının önüne geçmek istiyorsanız kapağı fazla süre açıp kapatmamaya  yada kapağın açık kalmamasına dikkat etmenizde fayda vardır. Bunlara dikkat edilirse görürüz ki buzdolabı s daha aza sorunları daha az olacaktır. Teknik tamir ekibi bu gibi konulara hassasiyet göstererek ve buzdolabı servisini daha yakından tanımak isterseniz web sitemizi takip etmenizi tavsiye eder.  Beyaz eşya servisi tamir servisimiz en iyi buzdolabı tamiri hizmetiyle her zaman müşterinin en iyi hizmeti almasını sağlar.

Buzdolabı Beyaz Eşya Servisleri/Tamircileri

Beyaz eşya ve buzdolabı her geçen gün gelişir ve daha dijital hale gelir. Beyaz eşyalara gerekli tamir işinde uzman kişilerce tamir edilmesi önemlidir. En iyi ekipmanla ve en iyi tamir için hizmet sunan profesyonel ustalardan hizmet almak için hemen 444 28 46 numaralı iletişim telefonunu arayarak arıza kaydı bırakabilir ve en kısa zamanda hizmet alabilirsiniz.

Buzdolabı Neden Soğutmuyor

Buzdolabında çevresel nedenler veya tesisat kaynaklı bir takım sorunlar oluşur ve bu arızalar sebebiyle buzdolabı olması gerektiği şekilde çalışmaz. Bu durumun üstesinden gelebilmek için bazı tesisat kontrolleri yapılması ve ayar adımları takip edilmesi gerekir.

Buzdolabı yeterli soğutma yapması için soğutma ayarının maksimum konumuna yakın şekilde ayar yapılması, kapağın sık aralıkla açılıp kapatılmaması, alabileceği kapasiteden fazla yiyecek ve içecek yüklenmemesi ve doğru voltajlı elektrik alması sağlanmalıdır. Buzdolabının yeterli soğutma yapamıyorsa bu arızayı çözmek için bazı çözüm önerileri şunlardır: Soğutucu bölümün kapağı açıldığında arkada veya yan tarafta termostat  düğmesi vardır. Bu soğutma gücü belirten Min ve Max değeri arasında seviyede soğutma gücü seçilebilir. Buzdolabını ortalama bir soğutma gücüne ayarlamak için düğmeyi Min ile Max seçenekleriyle tam ortasına gelecek biçimde ayarlanmalıdır. Daha soğuk olması istenirse Max seçeneği daha yakın bir ayara getirilebilir.

Kapağın kapanmayı engelleyecek kadar gereksiz ve düzensiz konulan malzeme dolaba konulurken kapağın kapandığından emin olunması gerekir. Ayrıca buzdolabı içindeki ızgaranın, yani hava kanalları önünün tıkanmamasına dikkat edilmelidir.

Buzdolabı kapağı lastiği doğru biçimde yapışmıyorsa soğuk hava dışarıya kaçar. Kirlenme veya yiyeceklerin dolap lastiğine bulaşması gibi nedenden dolayı da bu sorunu yaşarsınız. Sıcak suyla ıslatılan bezi kullanarak lastiğin yapıştığı yüzey temizlenmelidir. Arkadından 2 saat süresince kapağı açmadan çalışmasını sağlayın. Buzdolabı lastiği doğru şekilde temizlenerek yapışma önlenmelidir.

Buzdolabının en verimli şekilde çalışabilmesi için bulunduğu ortam sıcaklığında 25 Santigrat derecede olması gereklidir. Bulunulan yerde ısı yayan bir kaynağa yakınsa yada balkon gibi düşük sıcaklığa maruz kalır.

Buzdolabı alt bölümü veya hiç soğutmuyor ise; Buzdolabının soğutmaması için pek çok neden  olmakla birlikte en çok karşılaşılan arıza hali kompresörün yanması veya çalışmama durumudur.

Aslında buzdolabı motoru çok çabuk arızalanmayan bir parça olmasına rağmen bilinçsiz kullanım sebebiyle, en çok arıza veren parçanın başında gelir. Buzdolabı kullanıcısı dikkatsiz dolap yerleşimi sebebiyle buzdolabında birçok arızaya neden olmaktadır. Bu yüzden haliyle en çok yaşanan problemlerden biriside soğutmama sorunu olur.

Buzdolabının üst bölümü kesinlikle ağzına kadar tıka basa doldurmayın. Bu durumda soğutma daima buzluk bölmünden gerçekleşir ve alt bölüme iletilir. Aşırı doldurulmuş buzluk bölmesi cihaz yeterince hava alamadığı zaman soğukluğu alt tarafa iletemez. İletemediğinde ise buzdolabı arka bölümünde buz kütlesi meydana gelir ve cihaz soğutmayı gerçekleştiremez. Fan motoru donarsa sürekli çalışma yapacağı için motorun yanma durumu yükselir. Bu sebeple kapı açık kaldığında, buzluk bölümü çok dolduğunda soğutma yapmamaya başlarsa hemen fişinin çekilmesi gerekir. 1 gün boyunca tüm kapaklar açık kalacak biçimde bekleyin. Buzluk yerleşimi olması gerektiği şekilde düzeni sağlayarak tekrar fişini takın. Tekrar soğutmuyorsa teknik servisimizi aramanız yeterlidir.

Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor

Arçelik tamir servisi

Buzdolabı kapısı düzgün kapanmamış olabilir. Buzdolabı gaz kaçağı yapıyor olabilir. Soğutucu ve dondurucu bölümü sıcaklığı düşük olabilir. Dolabın su tahliye kanalı tıkanmış olabilir. Rezistansın biri veya birkaçı arızalanmış olabilir.

Buzdolabı gaz sayesinde soğutmayı gerçekleştirir bu yüzden kapıların düzgün kapatılması gerekir.  Eğer kapılar açık kalırsa buzdolabının gaz kaçağı yapıyor olabilir. Kapıyı kapattıldığı halde soğutmuyorsa buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümünün sıcaklık ayarları düzgün hale getirilmelidir.

Buzdolabı Motoru  Kompresörü Neden Çalışmıyor

buzdolabı tamir servisi

Sıcaklık ayarı doğru yapılmamış olabilir. Buz çözme devresi çalışıyor olabilir.  İlk önce buzdolabının sıcaklık ayarı uygun hale getirilir kompresör yine çalışmıyorsa buz çözme sistemi devreye gilir. Bu durum tam otomatik buz devresine sahip makinada periyodik olarak gerçekleşir. Yaklaşık 7 dakika sonra buzdolabını kontrol ederek eğer çalışmaya başlamıyorsa teknik bir arıza meydana gelmiş demektir.

Bosch Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

Buzdolabının olduğu ortam çok soğuk olması sebebiyle veya buzdolabının bulunduğu ortamın nemliyse, buzdolabı kapısının çok sık açılıp kapanması durumunda meydana gelebilir.

Buzdolabı ortamın sıcaklığı 10 C’nin altında ve çok nemli ise sık yaşanabilir. Bu sebeple buzdolabının koyulacağı ortamın sıcaklık ve nem oranı normaldir. Buzdolabı kapısı çok sık açıp kapatılması bir çok arızaya neden olur ve enerji tüketimi arttırabilir bu sebeple kapının iyi kapanmasına özen gösterin.Ankarada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Ariston Vardır.