Arçelik Özel Servis 444 28 46

Arçelik Özel Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz eşya da kalite kontrollü yüksek teknoloji üretimi kullanıma kadar geçen süre beyaz eşyaların çalışma verimini ve kullanım ömrünü önemli ölçüde etkilemektedir. Beyaz eşya sektörü, varlığını teknolojinin en ilkel sayılabilecek zamanlarından beri gösteren bir sanayi koludur. Teknolojinin gelişimi ile mekanik ve elektronik olarak gelişmeler beyaz eşyalara yansımıştır. Beyaz eşyalara olan ihtiyaç günümüze halen sıklıkla devam ettiği için beyaz eşyalar içinde üretimde ve bakım tamir sektörlerinde rekabete doğmasına sebep olmuştur.

Rekabetin artması ile her beyaz eşya markası neredeyse birbiri ile aynı özellikler içeren ürünleri piyasaya sunmaktadır. Piyasadaki beyaz eşya ürünlerinin özellik olarak birbirleri ile büyük ölçüde benzerlik göstermeleri fiyatlarda ve beyaz eşya cihazlarında ki özelliklerin karşılaştırma yapılması yolu izlenmiştir.Beyaz eşya üreticileri bu doğrultuda tüketicinin lehine fiyatlandırma yapmaktadır. Arçelik Beyaz eşya tamirleri için alanında uzman deneyimli uzman ustalar ile çalışıyoruz. Arçelik yetkili servis değiliz lakin Arçelik Özel Beyaz eşya Tamiri olarak sadece belli kişilere değil tüm müşterilerimiz için özel ve güvenilir servis desteği sunuyoruz.


Beyaz eşya markalarından dev bir marka olan Arçelik markası uluslararası camiada ses getiren oldukça beğenilerek kullanılan beyaz eşya sınıfındadır. Markanın sahibi Vehbi Koç tarafından kurulan Arçelik markası 1955 yılında kurulmuş olan Arçelik beyaz eşya markası, 1959 yılında ülkemizin ilk çamaşır makinesini üretmiştir. 1960 yılında ise ülkemizin ilk buzdolabını üretmeyi başarmıştır. Günümüze kadar birçok başarı ve ödül ile alanında daha çok yenilik gelişme ve genişleme göstererek beyaz eşya sektöründe ismini zirvede tutmaya devam etmiştir.

Arçelik markasının ürün çeşitlerine bakıldığında oldukça çeşitli olduğu görülmektedir. Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, televizyonlar, klimalar, kombiler ve termosifonlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Elektronik eşyaların üretilirken kaliteli ve dayanıklı olması kullanıcılar için artı avantaj oluşturmaktadır.

Arçelik Kombi Bakım Tamir Servisi

İnsanların yaşam kalitelerini daha artırmak konforlu ve rahat yaşamın daimi kullanılan eşyalarından biri olan kombi ısınma ve sıcak su ihtiyacını harikulade şekilde tamamlayan cihaz oldukları için kullanıldığı alanlar ev okul hastane iş yerleri kısacası her yaşamın sürdüğü yerde en sık kullanılan cihazlardır.

Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılmalıdır? Kombiler bizler için ne kadar önemliyse bakımları da o kadar önemlidir. Çünkü bakımı yapılan kombiler bizlere gereksiz masraf çıkarmaz, hiç beklenmedik bir anda arıza çıkarmaz, bizleri mağdur etmez ve kombilerin da uzun ömürlü olmasını sağlar.

Peki, kombi bakımları ne zaman ve ne kadar süre ile yapılmalıdır? Kombi bakımı çok hassas bir konu olduğu için bir ustanın öncülüğünde olağan dışı bir sorun olmadığı sürece yılda bir kere kış ayına girmeden yaptırılması en doğru zamandır. Fakat kombi eskiyse veya sürekli arıza çıkarıyorsa bu bakımlar daha sık yapılmalıdır. Kombinin durumuna göre bir ustadan bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi bakımının hayati ve maddi yönden riskleri olduğu için bakım ve tamir işlemlerinin mutlaka bir uzman bilir kişiler tarafından yapılması gerekir. İnsanların bilinçlenmesi ile birlikte kombi bakımı için de birçok servis vardır. Her servise kombi bakımı tamiri maalesef yaptırılmaz. Çünkü kombi bakımını yapmak çok da kolay bir işlem değildir. Uzman servisler tarafından yapılması gereken kombi bakımları için illa ki yetkili servisler yapacak diye bir durum da yoktur. Kombi bakımı tamiri için çok kaliteli özel servisler de bulunmaktadır.

Kombi bakımı için birçok servis çok farklı rakamlar söylemektedir. Bazı servisler çok ucuz miktarlar ile gelip kombi bakım işlemlerinizi gerçekleştireceğini söylerken bazı servisler ise çok fazla rakamlar vererek bizleri kombi bakım işlemini yaptırmaktan korkutarak uzaklaştırırlar. Arçelik Kombi Bakım Servisimizde başta Arçelik markası olmak üzere tüm marka model kombi bakımı kombi tesisat temizliği alanında uzman personellerimiz tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisleri

Beyaz eşyaların her biri insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veren cihazlar oldukları için beyaz eşya kullanımı alımı satımı her zaman iç ve dış pazarda önemli yerde olmuştur. Çamaşır makinesi şüphesiz tüm zamanların en iyi icadı olmuştur.

Hayatı çok fazla kolaylık ve rahatlık getirdiği yadsınamaz bir gerçektir.  Ama yinede çoğu kişi için çamaşır yıkamak çok sıkıcı görülmektedir. Günümüzde son model teknolojik cihazların olması ile seçim ve kullanımlarda farklılık ve değişimler görülmektedir.  Çamaşırların el değmeden yıkanması sıkılması kurutulması günümüz teknolojilerine bırakılmıştır.Çamaşır makinesi sık sık kullanmak ihtiyacı yüzünden çamaşır makineleri yoğun kullanımlar ve sistematik olarak çamaşır makinesinde arızalara sebep olmaktadır.

Çamaşır makinesi  sıkma esnasında aşırı ses yapması hareket etmesi yürümesi, çamaşır makinesi bilye dağıtması, çamaşır makinesi kazanın dönememesi, çamaşır makinesi pompa arızası, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi suyunu tahliye etmiyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesinde ki tüm sorunlar için Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir Servisleri

Bulaşık makinesi herkes için evde iş yerinde en sık kullandığı eşyalar olduğu için arıza durumları kullanan herkes için rahatsız edici bir durumdur. Bulaşık makinesi arızaları müşteri kaynaklı hemde makine parça aşınmaları yada farklı sebepler ile  bir çok arıza oluşabilir.

Özen göstererek kullanmış olsak bile  bulaşık makineleri hiç olmadık zamanda arıza verebilmektedir. Bulaşık Makinesi Arızaları için müşterilerin bir çoğu arızayı hemen anlarken kimi bulaşık makinesi kullanıcı sahipleri arıza konusunda bilgi sahibi değildir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Firması olarak teknik ekiplerimiz tarafından siz müşterilerimize  Bulaşık Makinesi Arızaları hakkında detaylı bilgi için yukarıda bulunan iletişim numaramız dan bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bulaşık Makinesi çalışma prensibi aynı olup parça ve aksamlarda birbirleri ile aynı olabilmektedir.  Bulaşık Makinesi Teknik Tamir Servis işlerimizde benzer sorunu yaşayan çok sayıda kullanıcı ile karşılaşabiliyoruz.

Sıklıkla Karşılaştığımız Bulaşık Makinesi Arızaları; Arçelik Bulaşık makinesi su akıtıyor.Yıkama programı başlamıyor.Bulaşık Makinesi yıkama esnasında çok gürültü çıkarıyor.Bulaşık makinesi buğulu yıkıyor.Bulaşık makinesi deterjan almıyor.Bulaşık makinesi çalışmıyor, bu ve tüm bulaşık makinesi sorunları için Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir Servisi olarak her zaman servisimizi arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Bakım Tamir Servisi

Buzdolabı insanların ihtiyaçlarına hizmet ve destek amacı ile üretilmiştir. Buzdolabı elektrikle bağlı çalışan asıl görevi içinde ki belirli bölmeleri soğutan/donduran dolaplar her ev ve iş yerinde en az bir tane  bulunan cihazlardır. Buzdolabı sayesinde yemek yeme ihtiyaçlarımızın hepsi usun süre bozulmadan muhafaza ederek bozulmadan  uzun  süre tazeliklerini korumaktadır.  Sürekli kullanılan beyaz eşya bazen arıza sinyalleri veya yeterli soğutmama hiç soğutmama gibi durumlarla karşı karşıya gelebilmektedir.  

Buzdolabı bir insanın yaşadığı her yerde olmazsa olmaz kullanılması gereken eşyaların başında gelir.  Buzdolabı kullanım amacından dolayı durmaksızın çalışması gereken cihazların başında gelir.  Arçelik Buzdolabı Bakım Tamir Servisi olarak Arçelik buzdolabı rezistansı arızası, Arçelik buzdolabı resetleme nedir nasıl yapılır? Arçelik buzdolabı soğutmuyor mu? Arçelik buzdolabı sensör arızası tamiri, Arçelik buzdolabı sensör arızası, Arçelik buzdolabı termostat arızası, Arçelik buzdolabı tamiri konusunda uzman sertifikasına sahip uzman kadromuz ile sizlere her bakımdan kalite ve garanti desteği sağlıyoruz. 

Arçelik marka tüm model soğutucu dolapları meze dolapları şarküteri dolap arızaları, şarap dolap arızası, sütlük dolabı arızaları, meşrubat dolap arızası, kola dolabı arızası, et dolabı arızası, içki dolabı çiğ köfte dolabı arızası, dondurma dolabı arızası, buz makinesi tamiri içinde istediğiniz her zaman Arçelik Buzdolabı Tamir Servisimizi arayın.

Arçelik Klima Bakım Tamir Montaj Servisleri

Yaz ve kış dönemlerinde özellikle daha pratik kolay kullanımları her yere uyumlu olması nedeni ile klimaların yaz kış ısıtma ve soğutma özelliklerinden ötürü  sıklıkla tercih edilir. Klimalar sürekli kullanıldığı için  yüksek performansta çalışmalarında aksaklık yaşamamak için bakımlarının belirli aralıklarla uzman kişilerce yapılmasında fayda vardır. Klima teknik servisimizde tüm marka ve model klimaların aylık bakımları acil arıza durumları için alanında uzman teknik servis personellerimizden her zaman en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Arçelik Klima bakım Tamir Montaj servislerimiz de haftanın her günü ihtiyaçlarınıza tam kapasite karşılığı bulabilirsiniz.  Her biri alanında uzman teknikerlerimiz ile klima hakkında her şeyi en iyi şekilde faydalanmanız için elinden geleni yapan bir firmayız. Klimaların gaz dolumları klimaların temizliği klimaların montaj ve de montaj hizmetlerini en üst düzeyde almanız için elimizden gelen tüm hizmeti sağlıyoruz.

2019 – 2020 Klima Bakım Fiyatları:

İnverter Klima; 90 TL ve 200 TL arası değişmektedir.
Split Klima; 80 TL ve 250 TL arası değişmektedir
Diğer tip klima çeşitleri ise; 100 ile 300 TL arası değişmektedir. Ekonomideki piyasadaki durumların etkileri her şeye yansıdığı gibi beyaz eşya klimaların bakım tamir ve parça değişimlerine yansıtılmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet desteği için sizi servisimize davet ediyoruz.

Ankarada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Arçelik Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Ariston Vardır.