Balıkesir Vaillant Servisi 444 95 87

Kombi Bakım ve Tamiri için hemen arayın

444 95 87

Balıkesir Vaillant Kombi Tamir Servisi

Balıkesir Vaillant Kombi Tamir Servisi

Vaillant Şirketler Grubu ısıtma ve soğutma ve sıcak su için ürünleri geliştiren ve geniş ürün üretimiyle müşterinin her türlü ihtiyacına imkan veren bir şirkettir. Vaillant şirketi dünya çapında birçok kişiyi istihdam eder ve yaklaşık yılda 2,5 milyar avroluk ciro yapmaktadır. Bu kadar ciroyu elde edebilmek tabiki Vaillant Grubu’nu Avrupa sektöründe en büyük şirketler arasında yerini almasını sağlar.

Vaillant markası çıktığı günden bu yana her çeşit ısıtma veya soğutma cihazlarının üretimini geliştirmiş ve çeşitli ürün seçeneği sunarak her kesimden insanın ihtiyacı olan ısıtma ve soğutma işlevini kolayca ve rahatça sağlayabilmesi adına sürekli kendini yenileyen ve kendini geliştiren firma olarak her kesim insanın ihtiyacına cevap vermiştir.

Kombi bakım fiyatları için Kombi tamiri için güvenle teknik tamir servisini 444 95 87 numaralı telefondan arayarak hizmet alabilir ve aradığınız gün içinde hizmet imkanı bulabilirsiniz. Servisimiz profesyonel ustaları sizin arıza kaydı bırakmanızın hemen sonrasında telefonla müşterisini arayarak kombi tamiri ve kombi bakımı hakkında detaylı bilgi verdikten sonra eğer müşteri tamir ve bakım için onay verirse gerekli hizmeti uygulamaya başlar.

Balıkesir Vaillant Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi Bakımı Nasıl olur derseniz kombi bakımı ve temizliğini yaptırmak en iyi ısınmayı sağlamak açısından uygulanması gereken şartlardandır. Kombi bakımını düzenli biçimde her yıl yaptırmak daha verimli ısınmayı sağlayacağı gibi tasarruf elde ederek daha düşük doğal gaz faturasının gelmesi ve tasarrufun sağlanması anlamına gelir.

Kombi servisi kombi bakımı esnasında kombinin sadece tozunun alınması veya oksitlerin temizliği akla gelmemelidir. Kombi bakımında tespit edilen gaz kaçağı kontrolü, gaz yanma odası tespiti, baca kontrolü ve kombinin elektronik parçalarında oluşan sorunların kontrol edilerek eğer bir gaz kaçağı veya arıza gösterebilecek aşınmış ve yıpranmış bir parça varsa önceden önlem alınır.

Kombideki bakım ile kombi daha uzun süre kullanılır kombinin ilk günkü gibi hiç sorun göstermeden yüksek performansta çalışması sağlanır. Ayrıca kombi bakımı sayesinde kombide daha bir arıza göstermeden ayrıca yaşam güvencenizi de riske etmeden konforlu kullanımı yapabilmek için gereklidir.

Kombi bakımını erteleyerek tamda soğukların gelmesiyle birlikte kombi bakım talebinde bulunan müşteri kombi bakımına gelecek tamir ustasının zamanında gelemediğini veya yoğunluk nedeniyle hizmetin daha uzun süre bekledikleri şikayetiyle gelmektedir. Halbuki kış gelmeden yaptırılacak kombi bakımını daha uygun fiyata yaptırabileceğiniz gibi daha kısa zamanda zamandan da tasarruf sağlayarak hiç vakit kaybedilmeden gerekli bakım ve temizlik işlemi uygulanır.

Tamir ve bakım hizmeti verilen kombi çeşitleri arasında, Vaillant Hermetik Kombi, Vaillant Bacalı Kombi, Vaillant Yoğuşmalı Kombi , Vaillant Yarı Hermetik Kombi, Vaillant Tek Eşanjörlü Kombi , Vaillant Çift Eşanjörlü Kombi için tamir ve bakım hizmeti sunulur.

Balıkesir Vaillant Kombi Tamircisi

Kombi Bakım Merkezi

Vaillant Kombi Tamircisi kombi tamiri ve bakımı konusunda hiç tereddüt etmeden güvenle hizmet alabileceğiniz ve teknisyen tamir ustalarıyla kombiniz için gerekli her türlü işlemi rahatça ve teknik uzman bilgisiyle kombi arızası halinde hiçbir sorun kalmayacak şekilde hizmet sunar.
Kombi bakımı yaptırmak önceden bazı testler uygulanarak oluşabilecek olası kombi parçalarındaki tamir veya değişimi sağlanabilir.

Kombide bakım yapıldığı sırada kombinin tüm gaz kaçağı kontrolleri de yapılarak siz ve sevdiklerinizin can güvenliği de güvence altına alınmış olur.
Kombi bakımı sadece kombinin tozlarının alınma ve kombinin tesisatının kontrolünden ibaret değildir. Kombinin tüm gaz kaçağı ve gaz yanma odasındaki gaz testleri yapılır ve kombinin bütün elektronik parçaları gözden geçirilerek oluşabilecek sorunlarında daha önceden önüne geçilmiş olur. Kombi bakımı sayesinde oluşabilecek arızaların tespiti yapılır.

Balıkesir Vaillant Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Servisi

Kombi bakımı ve tamiri servisi kombi bakımının yanı sıra tabiki birbiriyle bağlantılı çalışan petek tesisat temizliğini özel petek temizleme cihazı ile kimyasal ilaçla yapan teknik tamir servisi garantili kombi ve petek temizliği hizmet sunar. Kimyasalla peteklerin temizliği hiç bir şekilde petekler sökülmeden ve hiç bir yer kirlenmeden detaylı petek temizliği vakumlama yöntemi ile kesin sonuçlu ve güvenli petek temizliği yapılır.

Kombi ve Petek temizliğinin her yıl düzenli aralıkla yaptırılması daha tasarruflu ısınmayı sağlar ve daha az yakıt sarfiyatı ile daha verimli ısınma sağlanır. Petek temizliği yapan servisimiz kombi ve petek temizliğini ikisi bir arada 190 tl ye petek ve kombi temizliğini ayrıntılı ve özenle yapmaktadır.

Petek temizliği yaptırılması halinde kombi daha rahat çalışır ve yeterli ısınmayı gerçekleştirir. Kombi ve petek temizliğini en iyi fiyata yapan teknik tamir servisimiz garantili hizmetiyle en iyi ve kaliteli ısınmayı elde etmenize birebir yardımcı olur.

Balıkesir Vaillant Kombi Bakımı Petek Temizliği Fiyatı

Vaillant Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi

Petek temizleme fiyatı kombi servisi  ni aradığınız aynı gün içinde kombi ve petek temizliği imkanı bulabilir ve en kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımını en iyi fiyata gerçekleştiren servisimiz profesyonel teknik ekibiyle yılların verdiği tecrübe sayesinde aynı hizmetini uzun yıllardır devam ettirmekte ve kombi kullanıcısının memnun kalacağı en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar. Petek temizliği yaptırarak kışın yüksek doğal gaz faturalarından kurtulur, ay sonu yüksek fiyatlar ödeyerek ısınmak yerine ve en düşük doğal gaz kullanımı ile sıcacık bir kış geçirmeyi hak etmiş olursunuz.

Sürekli kullanım sonunda kirlenen ve kireç bağlayan petekler fazla enerji tükettiği halde bulunulan ortamı daha az ısıtabilir. Halbuki temizliği yapılmış petekler gereksiz enerji sarfiyatı yapmaz ve tasarruflu kullanımı yaparak ve daha iyi ısınma gerçekleşir.
Petek içi ve petek tesisatının tamamen temizlenmesi ile en verimli ısınma sağlanır ve kombide daha sağlıklı çalışarak ve kombinin de kullanım süresi uzamış olur. Kombi daha yüksek performansta çalışmayı sağlayarak yüksek enerji sarfiyatının da önüne geçilerek tasarruflu kullanım sağlanmış olur.

Petek tesisatının kirlenmesi kombinin çalışma performansını düşürür ve ısınmayı tam sağlayamaz. Kombiye giden tesisatta tıkanma ve kirlenme oluşmuş bir petek tesisatı ile çalıştırmak kombinin çalışırken zorlanması ve çeşitli arızalar göstermesine neden olur. Kombideki kirlenme nedeniyle rahat çalışmayan kombi istenmeyen arızalar gösterir.

Petek temizliği yapılacağında öncelikle petek vanası kapanır. Petek içindeki biriken hava alınarak ve en son petekten yani banyodaki peteğe temizleme cihazı bağlantı yapılarak içindeki pis ve çamurlaşmış suyun tahliyesi özel petek temizleme makinesi ile vakumlama yaptırarak kimyasal ilaçlarla içindeki birikmiş tortu ve pisliğin çözünmesi ve petek içinde bekleyen kirli suyun gidere boşaltımı yapılmasıyla petek temizliği işlemi yapılır.

Petek temizliği esnasında tahliye edilen su siyah renkte olur. Petek tesisatı temizliği yapılırken suyun iyice duru hale gelene kadar vakumlama sistemiyle suyun boşaltımı yapılır. Bütün petekler tek tek vanası kapatılıp havası ve içindeki pis suyun boşaltımı yapıldıktan hemen sonra peteklerin temizleme işlemi bitirilir. Bakım sonunda kombi petekleri ısıtma ayarına getirilip peteklerin yanıp yanmadığının testi yapılarak peteğin iyi ısıtma kontrolü yapıldıktan sonra petek temizleme işlemi sonlanır.

Vaillant Kombi Bakımında Dikkat Edilecek Hususlar

  • Vaillant kombilerin tesisatındaki filtrenin çıkarılarak bütün kirden arındırılması sağlanır.
  • Vaillant kombi bacalı ise baca çekişini kontrol ederek limit sensöründe kontrol yapılır.
  • Vaillant kombi için yoğuşmalı kombi bakımı yapılıyorsa yoğuşma su haznesi kontrol edilir ve eğer bir eksiklik varsa giderilir.
  • Vaillant kombinin peteklere suyun gitmesini sağlayan hat yolundaki ve çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği yapılır.
  • Vaillant kombi yanma odasında kombi brülörü temizliği yapılır.
  • Vaillant kombideki genleşme tankının sağlamlığı kontrolü yapılır ve bar basınç seviyesi olması gereken dereceye ayarlanır.
  • Vaillant kombinin peteklerden kombiye dönüş yolundaki pislik tutucular kontrol edilip temizlenir.
  • Vaillant kombideki su sızdırmazlığı kontrolü yapılır ve buna sebep olabilecek parçaların kontrolü ve tespiti yapılır.
  • Vaillant kombinin elektrik ile elektronik bağlantısı kontrolü yapılır.
  • Vaillant kombideki ek parçalarda bir arıza var mıdır? Kontrolü yapılır. Arıza veren parça varsa tamir edilir veya değişimi yapılır.

Kombi bakım kampanyası ndan faydalanabilmek için kış gelmeden kombi bakımını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Her türlü kontrolden geçirilen kombinin bir noksan veya eksiği varsa takviye edilir ve kombi bakımı yapılarak rahat ve sıcacık bir kış geçirmeyi hak etmiş oluruz.

Soğuklardan korunmak ve daha az enerji sarfiyatı ile daha verimli ısınma için kombi bakımına özen göstermeli ve rutin olarak her yıl düzenli aralıkla kombi bakımını yaptırmalıyız. Bu sayede hem daha verimli ısınmanın yanında daha düşük doğal gaz kullanımı ile sürpriz yüksek meblağlı doğalgaz faturalarıyla karşı karşıya kalmayız.