Batıkent Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Buzdolabı Tamir Servisi Batıkent

Beyaz eşyaların içinde en sık kullanılan her zaman her an kullanımına ihtiyaç duyulan eşyaların başında yer aldığı için buzdolabı kullanılmaktadır. Gıda malzemelerini uzun süre bozulmadan muhafaza eden soğutucu dolaplar sayesinde yaşadığımız coğrafyada dört mevsim boyunca her mevsim sebze ve meyve yeme olanağını bize sunan sağlık açısından taze besinler saklayan buzdolabı her kişi için önemli bir yerdedir.

Buzdolapları tek kapılı, derin donduruculu ve no-frost olarak çeşitlenmiştir. Tek kapılı buzdolapları ilk kullanılmaya başlanılan ve en yaygın olarak kullanılan buzdolabı modelidir. Buzdolabına bir yiyecek ya da içecek konulduğunda yiyeceğin ya da içeceğin ısısı ortamdan daha yüksek olduğundan ötürü soğuma söz konusu olur. Üzerindeki sıcaklık buzdolabı içerisindeki soğuk havaya karışır. Bu ısı sirkülasyonu buzdolaplarının çalışma işleminin tamamlanmasına yardımcı etken rol oynar. Buzdolabını açmak istediğimiz zaman cihazın kapağında bir dirençle karşılaşırız. Bu direncin sebebi ise içi soğuk olan buzdolabındaki iç basıncın dışarıdaki basınca göre düşük olmasıdır. Ayrıca buzdolabı çamaşır makinesi tamirci servisi yazımıza da link üzerine tıklayarak göz atabilirsiniz.

Bütün teknolojik aletler insan yaşamının büyük bir parçası için konfor rahatlık ve kaliteli yaşam sağlamaktadır. Özellikle beyaz eşyaların ev yaşamında sağlamış olduğu rahatlık dakiklik pratiklik konusunda herkes aynı fikirdedir. Beyaz eşyalar, dayanıklı ev aletleri olduğundan uzun süre kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunar kullanıcısına. Dayanıklı ev aletlerinin başında buzdolapları gelmektedir. Buzdolabı arıza durumları buzdolabı motordan ses gelme motor arızası karlama şikayetleri ve diğer tüm arıza sorunlarınız için güvenli ve garantili Batıkent buzdolabı Tamir servisimizden yardım alınız.

Buzdolabı Arıza Kodları

Beyaz eşya sektöründe üretim yapan firmaların hepsinde değişmez ürünlerden biri de buzdolaplarıdır. Günümüzde tek kapılı buzdolapları haricinde çift kapılı, dondurucu aşağıda, içinde su arıtması bulunan, zaman ayarlayıcı vs. birçok donanıma sahip cihazlar bulunmaktadır.Buzdolabı da diğer eşyalar gibi zaman içinde veya kullanım yoğunluğuna göre arıza sinyalleri vermeye başlar.

Üretici firmalar tarafından belirlenmiş olan arıza kodları, cihazın çalışmasında bir problem görüldüğü zaman dijital göstergelere yansımaktadır. Bu arıza kodları yorumlanarak cihazdaki problemin ne olduğu anlaşılmaktadır.

Buzdolabı çalışmıyor mu? Öncelikle elektrik arızasından kaynaklanıyor olabilir. Prize uygun şekilde takılmamış ya da takıldığı prizin sigortası atmış olabilir. Elektrikten kaynaklanan bir problem yok ise termostat ayarında bir aksaklık olabilir. Termostat 1-5 arasında bir konuma getirilmelidir.
Buzdolabı yeterince soğutmuyor mu? Cihazın termostat ayarı doğru yapılmamış olabilir. Ayar düğmesi aracılığı ile konumu yükselterek arttırılmalıdır. Buzdolabının kapılarının sık sık açılması ya da uzun süre açık kalması da soğutma işlevini yeterli oranda yapmasını engeller zorlaştırır. Özellikle böyle bir durumla karşılaşıldığında buzdolabı kapılarını birkaç saat boyunca hiç açılmaması bu durumdan kurtulma ihtimalini yükseltecektir.

Buzdolabı gürültülü mü çalışıyor? Ayarlanan sıcaklık seviyesinin sabit kalmasını sağlamak için kompresör belirli aralıklar ile devreye girmektedir. Bu işlem sırasında buzdolabından ses gelmesi doğal bir durumdur. Gereken sıcaklık seviyesine ulaşıldığında gürültü kendiliğinden kesilmesi gerekir. Buzdolabının kapıları açıldığından içeri nem gireceğinden çok sık açılmamasına özen gösterilmelidir. Siemens Servisi çağrı merkezimizi her istediğiniz zaman arayarak fiyat ve detay alabilirsiniz.

Batıkent Arçelik & Beko Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabının kapıları düzgün (rahat ve kolay ) bir biçimde açılıp kapanmıyor mu? Buzdolabı içerisinde ki yiyecek paketleri kapıların kapanmasını engelliyor olabilir. Kapı bölmeleri ya da raflar olması gerektiği gibi yerleştirilme yapılmadığında bu nemlenme problemi sıklıkla görülebilir. Cihaz düz bir konumda olmadığında kapılar gerektiği gibi kapanmaz.
Buzdolabının su pınarı çalışmıyor: Cihaz ile soğutucu bölme arasındaki boruların düz durmadığı ya da su besleme hattının bağlanmadığı durumlarda meydana gelir. Sistemde hava olmadığından emin olmak için mandala en az bir dakika boyunca basılmalıdır.

Buzdolabı su pınarındaki suyun tadı kötü ya da koku var: Su pınarı uzun süre kullanılmadığında suyun tadı kötü gelebilir. Sistemdeki su yenilenene kadar su akıtılmalıdır. Su şebekesindeki suyun kalitesi kötüyse pompa filtreler ya da su hazneleri kullanılmalıdır. Batıkent Arçelik Beko buzdolabı tamir servisi olarak buzdolabında ki tüm arızalara olabildiğinde hızlı ve garantili destekler sunuyoruz.

E1 arıza kodu 1: Defrost sensörü açık devre. E1 arıza kodu 2: Dondurucu bölüm sensörü açık devre. E2 arıza kodu 1: Defrost sensörü açık devre. E2 arıza kodu 2: Dondurucu bölüm sensörü açık devre. E3 arıza kodu: Motorlu klepe arızası. E4 arıza kodu: Isıtıcı arızası. E5 arıza kodu: Kompresör arızası. E6 arıza kodu: Soğutucu bölümü soğutma arızası anlamlarına gelmektedir. Batıkent Buzdolabı tamircisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Batıkent Siemens Buzdolabı Tamirci Servisi

Beyaz eşyanın her biri bizler için önemlidir. İnsanların en çok kullandığı elektronik eşyaların başında gelmektedir. Buzdolabı sayesinde tüm yiyeceklerimiz uzun süre tazeliklerini koruyup muhafaza ederken istediğimiz mevsimin meyvesi sebzesini yiyip içebilme rahatlığı sunmaktadır. Beyaz eşyaların hepsi uzun ömürlü dayanıklı ev aletlerinden olması beyaz eşyalara olan alakayı dahada artırmaktadır. Beyaz eşya alınırken ev ve iş yeri olsun her zaman enerji tasarrufu oranlarına kalitesine markasına uzun ömürlü dayanıklılığına görünüm ve renklerine göre bütçeye ve zevklere göre beyaz eşya kullanılmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile işe dört elle sarılan uzman kadromuz beyaz eşya arızaları hususunda ileri çalışmalarımızı sizlere yakın servis bölgemizde sürekli olarak devam ettiren bir firmayız. Haftanın her günü, Batıkent Siemens Buzdolabı Tamircisi olarak çağrı merkezini arayabilir; beklemeden, yorulmadan birinci sınıf kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

İster buzdolabı arızası isterseniz diğer beyaz eşyada ki tüm sorun ve sıkıntılar için karşılaştığınız zaman tek yapmanız gereken şey cihazı tamir etmeye kalkmak değil herhalde, işi uzmanına bırakmanın rahatlığı ve konforu içinde sizlere yapılan tüm hizmet ve servislerimize bir yıl garanti süresi veriyoruz. bir metod arıza sebebiyle işlerinizi yarıda bırakmak zorunda kalıyorsanız, mutlaka beyaz eşya servisimiz size çözüm sunacaktır. Bunun yanı sıra Dikmen buzdolabı tamircisi servisimizi ziyaretten önce yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Batıkent Bosch Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabınızda ortaya çıkan her türlü arızalarınız, uzman ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir. Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sonucunda müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz. Buzdolabı hakkında ve tüm beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlerin bakımı ve onarımlarını emin ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz. Sizlere hemen geri dönüş yapılıp servis ekiplerimiz yönlendirilir.

Batıkent Bosch buzdolabı Tamircisi olarak Bosch buzdolabı tamiri Bosch derin dondurucu tamiri Bosch iş yeri dolap tamirleri gibi her konuda hızlı ve garantili buzdolabı tamiri garantili ve güvenilir olarak yapıyoruz. Buzdolabı insanların ihtiyaçlarına hizmet ve destek amacı ile üretildiğinden buzdolabı kullanımı bir insan için olmazsa olmaz zaruri bir ihtiyaçtır. Ayrıca Bosch Siemens Buzdolabı Çamaşır makinesi servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz

Buzdolabı arızaları ile alakalı en çok rastladığımız sorunlardan bahsedersek; Bosch buzdolabı kapağı zor açılıyor, Bosch buzdolabı yanları ısınıyor, Bosch buzdolabı yetkili servisi nerede bulurum? Bosch buzdolabı yaz ayarı kaç olmalı, Bosch buzdolabı xxl yaz ayarı ne olmalıdır?  Bosch buzdolabı ve çamaşır makinesi tamircisi, Bosch buzdolabı uyku modu veriyor, Bosch buzdolabi ustu sogutmuyor altı soğutuyor veya tam tersi, Bosch buzdolabi unlem isareti ne anlama geliyor? Bosch buzdolabı sensör arızası tamiri, Bosch buzdolabı resetleme nedir ne zaman yapılmalı? Bosch buzdolabı pervanesi çalışmıyor mu bu ve diğer tüm sorularınız için deneyimli ve uzman teknikerlerimiz ile Batıkent Bosch Buzdolabı Tamircisi Servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. bilgi ve görüş alabilirsiniz.  

Batıkent Vestel Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı elektrikle bağlı çalışan asıl görevi içinde ki belirli bölmeleri soğutan/donduran dolaplar her ev ve iş yerinde en az bir tane  bulunan cihazlardır. Buzdolabı sayesinde yemek yeme ihtiyaçlarımızın hepsi usun süre bozulmadan muhafaza ederek bozulmadan  uzun  süre tazeliklerini korumaktadır.  Sürekli kullanılan buzdolabı bazen arıza sinyalleri veya yeterli soğutmama hiç soğutmama gibi durumlarla karşı karşıya gelebilmektedir.  

Türkiye de ilk yerli üretim markası olan Vestel buzdolabı en çok tercih edilen beyaz eşya markası olmayı başarmıştır. 90’lı yılların sonuna doğru çıktığı günden bu güne kadar beyaz eşya markaları arasında en çok kullanılan elektronik eşya sınıfına girmeyi başarmıştır. Elektronik eşyalar dayanıklı ve sağlam olsalar da kullanımlarının bilinçsizce yapılması bakım ve tamir işlemlerinin ihmale bırakılması beyaz eşyalarda ki arızaların boyutunu büyütmektedir. Makalemizi bitirmeden önce Beko buzdolabı tamircisi yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.