Baymak Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Baymak Kombi Bakım Tamiri için hemen arayın

444 95 87

Baymak Kombi Tamir Bakım Servisi

Türk ısıtma sektörünün büyük kuruluşundan biri olan Baymak’ın yüzde 100’ü Avrupa’da ısıtma sektöründe önde gelen gruplardan Hollandalı BDR Thermea’ya satılmıştır. Baymak, İSO 500 listesinde 243’üncü sırada yer alan şirket 2011 sonu itibariyle cirosu 316 milyon lira seviyede bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Baymak Kombi Tamir Bakım Servisi, müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için hiç kesintisiz hizmet vererek hizmetini devam ettirmektedir.

Kombi bakımı ve tamiri için Baymak Kombi Tamir Bakım Servisi kombi bakımında her zaman kombinin detaylı ve tüm gerekli temizlik ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır. Kombi temizlik ve bakımında esas olan kombinin gaz kaçağı testlerinin de yapılarak tüm kullanıcısının sevdiklerinin mal ve can güvenliğini sağlamaktadır.

Baymak Kombi Tamir Bakım Servisinin birbirinden yetenekli ve tecrübeli kadrosuyla ile kombide meydana gelen ya da oluşabilecek arızaların tespiti için sürekli kendini geliştirerek yenilemektedir.
Kombi bakımınızı yaptırmadıysanız hemen arayın kombi bakımı için çözüm bulan yetenekli ve uzman ekibimiz kombide oluşan tüm arızaların önüne geçerek gerekli hizmeti vermektedir.

Kimyasal uygulamadan sonra, geçmişe göre ödeyeceğiniz her daha az fatura bedeli ve bakım onarım için ödemeyeceğiniz her fatura bedeli sizin için tasarruf olacaktır.
Baymak Kombi Tamir Bakım Servisi olarak uzun yıllar kazanılan bilgi ve kaliteli hizmet ile en iyi teknik tamir servisi ekibiyle siz Baymak kombi kullanıcılarına eksiksiz hizmeti sunmaktayız. Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımında Baymak Kombi Tamir Bakım Servisine yaptırmanız gerekir.

Baymak Kombi Tamir Fiyatı

Kış gelmeden sizde kombi bakımını geciktirmek bir uzman teknik servis ustasından kombi bakım hizmeti için en uygun yurt dışından ithal edilen kimyasal solüsyon ile petek bakımı ve tesisat temizliği yapmaktayız.

Petek tesisatının temizliğinin yapılmasıyla tasarruflu kullanımın yanı sıra peteklerin daha iyi ısı yayabilmesi için öncelikle petek tesisatının ve kombinin tamamen temizliğinin en uygun şekilde yapılması gerekir.
Kombi servisi her model kombi için yerinde hizmet imkanı vermektedir. Bursa içinde kombi ve petek temizleme hususunda sektörün öncü firmalarından biriyiz.


Kombi bakımı için her altı ayda bir servisi arayarak tesisat filtresinin temizlenmesi ve bacalı kombide baca çekiş kontrolü ve temizliği yapılması gerekmektedir.

Kimyasal ilaç yardımıyla  petek temizliği ve tesisat temizliği yapmaktayız. Kombinin bakımının yılda bir defa yapılması hem sizin hem de çevrenizdeki kişilerin güvenli koşullarda yaşamasını sağlamış olur ve sevdiklerinizin gaz kaçağı tehlikesine karşı korumuş olursunuz.

Baymak Kombi Nasıl Temizlenir

kombi bakım merkezi

Kombi servisi kombi arızası servis ücreti için kombi arıza bakım ve onarım hizmeti için servisimizin 444 95 87 numaralı telefonundan bize ulaşabilirsiniz.
Deneyimsiz firmalar piyasanın altında kalan kombi bakım ücreti ile kombi bakımı yaptıklarını sanırlar.
Kombi Servis ücreti ve kombi tamir servisimizi peteklerin üstü ısınıp alt kısmı ısınmıyorsa, servisimizle irtibata geçiniz.

Her zaman kalıcı hizmet ve konforlu kombi kullanımı için ulaşabileceğiniz ve her türlü kombi arızası ve tamiri için kısa zamanda hizmet alabileceğiniz firmamız güvenli hizmet sunmaktadır.
Petek temizliği fiyatı ile bütçenizi düşünerek, petek temizliği makinesinin peteklerinizin temizliğini zahmetsizce yapması sağlanır.
Deneyimli ustalarımız size ulaşarak kombi tamir ücreti için çağrı merkezimizi arayıp kayıt bırakmanız yeterlidir.

Kombi bakımıyla ekonomik kullanım sağlayan kombi bakımını ihmal etmeden düzenli ve kaliteli bir firma tarafından yaptırılması önemlidir. Bazı firmalar kendini tamirci ustası gibi tanıtıp sizi kandırmasına izin vermeyin. Tamir öncesinde araştırma yaparak güvenli firmalardan hizmet almaya özen gösterin. Bakımsız kombiden kaynaklanan gereksiz sorunlara sebep olmak istemiyorsanız her sene mutlaka kombi bakımını yaptırınız.

Baymak Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi elektronik ve mekanik yapılmış cihazdır, mutlaka yılda bir minimum bir defa bakım yapılması gerekir.

Petek temizleme fiyatı kombi servisi deneyimli ustalarımız adresinize gelerek zaman kaybetmeden en kısa sürede onarımını yapmaktadır. Baymak Kombi Servis Ücreti hususunda ve kombi tamir ve bakımında “Müşteri Memnuniyeti ve Kalite” ilkesi ile petek temizliği ve kombi bakımında hizmet vermekteyiz.

Uzman ekibimizle müşterinin memnuniyeti doğrultusunda hizmetimizi geliştirerek en iyi hizmeti verebilmek için elinden gelen gayreti göstermektedir. Kesintisiz hizmetimiz dahil olmak üzere kombi ve petek temizleme servisimizle kombi bakım ücreti için 444 28 46 numaralı telefondan iletişime geçiniz. Kombiyle ilgili her tür bakım montaj bakım tamirat işleri için hiç tereddüt etmeden servisimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi bakım ve tamir sonunda tamiri ile güven ve hizmet çerçevesi arasında hizmeti olan firmamız GARANTİLİ HİZMET vermektedir.
Her marka ve modelde Baymak Kombi Servis Ücreti için arayabileceğiniz firmamız, kombinizde oluşan her tür sorunda çözüm üretir. Yıllık bakımı yapılmayan kombi soğuk kış ayında sizi ve ailenizi ısıtamaz.

Kombi bakımına başlanmadan önce cihazda tüm kontroller yapılır, bu kontroller sonunda kombide herhangi bir arızalı veya parça veya ömrü dolmuş parça tespiti durumunda, siz değerli müşterilerimiz değişimi olacaksa profesyonel ustalarca bilgilendirmek yapılır. Kombi kullanımı esnasında yapılan bazı yanlışlar kombinin arıza göstermesine neden olur.

Petek Temizliğinde Neler Yapılır

Kombi Bakımı Nasıl olur Petek temizliğinde ise petek tesisat bağlantısındaki temizlik ile kombinin altından veya banyodaki havlupan vanasından temizlik yapılır. Petek temizliği makinesi hava ve suyla çalışır.

Kalorifer borusu hacmi küçük olduğundan ısıtma tesisatında, sıkışan hava ve su, radyatörün içine girdiğinde geniş bir alana yayılıp ve hızla tüm tesisatın içinde dolanır.
Petek dibinde oluşan çamurlu su ve tortu bir anda havalanıp sistemden dışarı atılarak kombideki bar seviyesi 1,5 – 2 arası olması gerekir. Kombi çıkış borusunda temiz su gelene kadar petek temizliği işlemi sonlanır.
Kombi temizliği yaptırmak hem sizin için hem de sevdiklerinizin can güvenli açısından sağlıklı ve güvenli kullanımı sağlayacaktır. Kombi bakımı yaptırdıktan sonra hem cihazda oluşabilecek arızaların önceden tespiti yapılarak daha önceden tedbir alınır ve olası yüksek meblağlı arızaların da önüne geçilir.

Kombideki gaz kaçağı ve gaz odalarındaki arıza tespitleri yapılmasıyla daha güvenli kullanım sağlanır. Kombide arıza oluşmadan önce kombinin bakımını yaptırmanız kombinin hem daha tasarruflu kullanımının yanı sıra hem de daha iyi ve verimli ısınmayı sağlayacaktır. Kış ayında daha verimli ısınma ve kombinin daha az arıza vermesi için yıllık periyodik bakımının yapılmasına özen gösteriniz.

Kombinin daha rahat çalışarak daha az yakıt sarfiyatı için yapılan bakım ile gerçekleşir. Kombi bakımı sayesinde kış boyunca yeterli ısı elde edilerek verimli ısınma daha az doğal gaz kullanımıyla gerçekleşir.

Kombinin manometre ile gaz basıncı ve kaçak tespiti kontrolü yapılır
Modülasyon ve kapasite ayarı kontrolünün yapılması gerekir.
Filtrenin ve vananın kontrolü ve temizliği yapılmalıdır
Kombi Baca ve baca grubu bağlantısı kontrolü ve temizliği yapılır
Kombinin hacim ve havalandırma testleri ve temizliği yapılır.
Kombinin gaz sızdırmazlık testleriyle kontrolü ve havasının alınmasıyla temizliği yapılır.

Kombinin içindeki genel parçalarının dış temizliği yapılmalıdır.
Sirkülasyon pompasının kontrolünün ve temizliğinin yapılması gerekir.
Elektriksel kontrolü ve oksidasyon temizliğinin yapılmasıyla birlikte  genleşme tankının sağlamlık derecesi ve hava basıncı kontrolü yapılır
Yanma odaları, brülör grubu ve ana eşanjör kontrolü ve dış temizliği yapılır.
Üç yollu vana kontrol ve temizliği yapılır. Hidrolik grup dış temizliği yapılır
Elektrik voltaj, su basınç ve gaz basınç değerlerinin ölçümü varılır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır Neden Önemlidir?

Petek ve kombi temizleme firmamız yıllardır emek verdiği tecrübe ve deneyime dayanarak petek temizliği en iyi şekilde yapan ve her zaman petek ve kombi temizliği önemine dikkat ederek dikkatle yapılır.
Kombiyi düşük seviyeye getirerek ideal ısıya ulaşılması sağlanır.
Bütün kalorifer petekleri yüksek ısı verimi sağlaması için tesisat temizliği gerekir.
Tesisat temizliği sayesinde kombiye en uzak radyatörler bile daha iyi ve verimli ısınmayı sağlar. Kombideki doğal gaz tüketimi azaltılmış olunur.Kombi pompası daha az çalışarak, kombi ömrü uzatılmış olur.
Temizlik esnasında kullanılan petek koruyucu kimyasal ilaç sayesinde petekler içinin paslanması engellenir.

Kombi bakım fiyatları Kalorifer petek temizliği faydaları arasında petek içindeki tüm tortu ve çamurlaşmalar tıkanıklar açılır. Bazen peteklerin bir kısmı ısınıp bir kısmı ısınmıyor ise şikâyetlerin nedeni petek tıkanmasındandır. Petek tıkanması nedeni, petek içindeki tortuların birikmiş olmasından kaynaklanır. Firmamız, petek koruyucu temizleme kimyasalı sayesinde petek tıkanıklıkları tamamı rahatlıkla açılır ve en iyi ısınma sağlanır.