Beyoğlu Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi 444 28 46

Buzdolabı/Çamaşır-Bulaşık Makinası Servisi/Tamircisi Beyoğlu/İstanbul

Acil Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi Tamiri için hemen Arayın

444 28 46

Buzdolabı/Çamaşır-Bulaşık Makinası Servisi/Tamircisi Beyoğlu/İstanbul teknik servisi İstanbul un Beyoğlu ilçesi dahil tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.  Teknik tamir servisimiz her marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı servisi tüm beyaz eşyalarınız garantili ve güvenli hizmet verir. 

Buzdolabı tamircisi, çamaşır ve bulaşık makinesi tamiri için servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 no lu telefondan arayarak en kısa sürede hizmet alabilmek ve diğer firmalarla kıyaslama yapabilmek için servis kaydı bırakmanız yeterlidir. 

Servisimizin iletişim numarasından aradıktan bir müddet sonra alanında uzman profesyonel ustalarımız tarafından aranarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eğer verilen tamir fiyatını ve yapılacak işlemin onaylanması halinde servisimiz ustaları adresinize kısa sürede en yakın yerden servis imkanı ile gelir. 

Beyaz eşya servisi beyaz eşyalarımızın sürekli olarak bakım ve temizliğini önerir. Aksi halde bakım ve temizliğine önem verilmeyen yaptırılmayan cihazlarımız daha kısa sürede arıza gösterir ve bakım ve temizlik daha kolay ve masrafı az iken beyaz eşyalarınızda çıkacak arızalar daha yüklü masraflar çıkaracaktır. 

Beyaz eşyalarımızın kullanım talimatlarına göre düzgün ve istenildiği şekilde kullanılması da yine beyaz eşyanızın daha uzun ömürlü kullanımıyla birlikte daha az arıza göstermesini sağlayacaktır. Beyaz eşyalarımız her geçen yenilenmekte ve daha dijital hale gelmektedir. Dijital hale gelen cihazlarımız daha hassas oldukları için daha kolay hata ve arıza gösterir. 

Beyaz eşyalar gerek çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı veya kombi ya da klimalarımız olsun günlük yaşamımızda hepsinin yeri farklı olup sürekli ihtiyaç duyduğumuz ve daima kullanımları sayesinde daha rahat ve konforlu bir yaşam sağlayabilmekteyiz.

Beyaz eşyalarımız arasında buzdolabı derin dondurucular yiyecekleriniz ilk günkü gibi tazeliğini koruyarak daha uzun süre taptaze bozulmadan saklayabilmemizi sağlarken yine çamaşır ve bulaşık makinelerimiz günlük yaşamımızda temizlik ve hijyen bakımından tüm çamaşır ve bulaşıklarımızın temizliği için olmaz olmaz cihazlarımızdır. 

Kombi ve klimalarımız da daima yaz veya kış ayı olsun hiç fark etmeden sürekli olarak kullandığımız ve ısınma ve soğutma ihtiyacımızı karşılayan vazgeçilmez cihazlarımızdır. Bütün beyaz eşyalarımızın rutin temizlik ve bakımının yapılması muhakkak daha uzun süreli kullanabilmemiz için gereklidir. 

Piyalepaşa Beyaz Eşya Servisleri

Piyalepaşa da hizmet veren Beyaz eşya servisleri müşterilerimizin memnuniyeti kazanmak için garantili ve güvenli servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya servisimiz ve  ekibimiz işinde uzman ve profesyonel personelden oluşmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın en iyi tamiri için teknik kadromuz ustaları sürekli olarak eğitim alarak gelişen ve daha dijital hale gelen cihazlarımıza en iyi ve kesin çözüm odaklı hizmet verebilmek için her zaman garantili ve güvenli hizmet verilir. Hassas ev dijital beyaz eşyalarınız için en iyi tamir ustalarıyla çalışmak isterseniz hemen 444 28 46 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. 

Beyaz eşya servisimiz bütün beyaz eşyalarınızın tamirini en iyi en kaliteli en uygun fiyatlı ve en hesaplı şekilde garantili olarak tamir yaptırmaktadır. Bütün eşyalarınızın buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kombi ve klima gibi ürünlerinizin tamirini hiç eksiksiz olarak tamirini gerçekleştirmekteyiz. Teknik servisimiz haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermektedir.

Beyaz eşya tamir servisimizi her zaman hangi probleminiz veya arızanız olursa olsun her an arayabilir ve teknik ekibimizi adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Her daim sizin beyaz eşya tamiriniz en kısa sürede en iyi tamir ustalarıyla gerçekleştirilmektedir.

Kaptanpaşa Kombi Tamir Servisi

Beyaz Eşya Servisleri
Baymak kombi servisi

Kaptanpaşa da hizmet veren kombi tamir ve bakım servisimiz her zaman haftanın her günü hiç kesintisiz hizmetini sürdürmektedir. Kombi bakımı ve tamirini en iyi fiyatla ve en hesaplı garantili hizmet için hemen teknik tamir servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 nolu telefondan arayarak servis kaydı bırakabilir ve aradığınız aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. 

Kaptanpaşa Kombi bakımı servisimiz kombi sıcak suyu veremiyor ve ya kombi suyu ısıtmıyorsa kombi petek konumunda çalışıyor ancak sıcak su vermiyorsa mekanik üç yollu elektronik kart sorunuyla ilgili sorun var anlamına gelmektedir. Sıcak suyun debi ayarlaması, sıcak su kullanımıyla ilgili kombilerde sıcaklık ayar düşürmesi, kombi servisimizde en hızlı en iyi, en iyi tamir ustasıyla ve en yakın yerden ulaşım ve en güvenilir, garantili kombi servisi hizmetini alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Bütün arıza ve problemleriniz için değişim yapılan tüm kombi yedek parçaları orjinal parçalardır. Değişen parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. Çoğu servislerde orijinal parça takıldığı söylenir ancak sahte parçalar takılarak maalesef sahtekarlık yapılabilmektedir.

Biz tam tersi yapılan işe ve değiştirilen parçalar için 1 yıl garanti vermekte ve herhangi bir arıza karşısında arıza yinelerse hiç koşulsuz olarak yeniden servisimiz ekibini göndermekte ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır.  Değişilen bütün parçalar bir yıl garanti verilmekte ve tekrar probleminiz yinelemesi halinde bizi arayarak ücretsiz olarak servis hizmeti alabilme imkanı sunulmaktadır.

Piripaşa Klima Bakım Fiyatları

Piripaşa da hizmet veren klima bakım servisi bakım ve temizlik fiyatları 80-150 tl arasında değişim göstermektedir. Klima bakım fiyatları klimanın markasına klimanın bakımı için gidilecek yere klimanın türüne ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Klima bakım ve temizlik fiyatları hakkında bilgi alabilmek için servisimizi iletişim numarasından arayarak arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.  Klima bakımı ve temizliği her zaman yılda bir kez yaptırılması büyük önem  taşır.

Klima bakımı klimanın daha arıza göstermesi bakımından önemlidir. Klimanın bakımı temizliği yapılmaması ve ihmal edilmesi durumunda klimanız hem iyi soğutmayacak veya ısıtmayacaktır. Gerekli işlevleri yerine getiremeyecek daha fazla arıza gösterecektir. 

Piripaşa klima bakım servisi klimalarınızı garantili hizmet imkanıyla tamir servisi hizmeti verilmektedir. Klimanızı tamir ettikten sonra da arızanız tekrar yinelerse hiç koşulsuz olarak yeniden teknik servis ustalarımız tamirinizi hiçbir ücret istemeden adresinize gelerek yeniden yapmaktadır. Ayrıca klimanız tamir yaparken herhangi bir parça değişimi de yapıldı ise 1 yıl parça garantisi de verilmektedir.

Piripaşa klima servisi  klimalarınızın birçok sorunu ve problemi için teknik servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Klima gaz dolumu ücreti ne kadar? Klima neden soğutmuyor? Klimanın iç ünitesinden niçin su sızıntısı olur? Klima bakım fiyatı ne kadar? Klimanın fanları neden çalışmıyor? gibi tüm problemleriniz için bu arızaların giderilmesi için teknik servisi aramanız halinde kısa sürede size dönüş yapılacak ve en yakın yerden servis imkanı sunulacaktır.

Hacıahmet Petek Temizleme Servisi

Hacıahmet de hizmet veren petek temizleme servisi senelerce kullandığımız petek ve kombinin zaman içinde bakım, temizlik ihtiyacına hizmet verir. Çoğu kişi petek temizliğine gerek yoktur, yalan ve düzmece gibi şeyler söyleyebilir. Ancak bu sözlerin geçerlilik payı düşüktür.

Çünkü temizlenmeyen petekler zamanla tortu, kireçlenme ve çamurlaşmış su ile dolduğu için kirlenme sebebi ile tam ısıtmayı sağlayamaz.  Petekler çürüme yapar, delinebilir gibi hatalı bilgiler size de söylenebilir. Bu tür yanlış sözlere kesinlikle inanmamanızı tavsiye ederiz.

Peteklerde bu türden temizliğin ana konusu radyatör tesisat temizliğinin yapılmasıdır. Çünkü asıl kirlenme peteklerden ziyade tesisat sisteminde olur. Çamurlaşma, kireçlenme, çeper genel olarak plastik borularda oluşur. Bakır boru sistemlerinde kesinlikle temizliğe ihtiyaç olmaz. Çünkü bakır boru pislik tutmaz. Bu süre içerisinde temizlediğimiz hiç bir bakır borulardan pislik geldiğini görmedik.

Fetihtepe Çesme Klima Montaj Sök Tak Demontaj Ücreti/Fiyatı

Fetihtepe Çeşme Klima servisi klima montajı, klima sök tak, klima demontaj ücretleri en iyi ve en hesaplı olarak hizmet verilir. Klima sök tak ve klima yer değişim ücretleri klimanın gideceği yerin mesafesine göre ya da klimanın yine markasına ya da klima şekline ve yapısına ya da iç ünite montajı veya dış ünite montaj ve sökme işlemine göre değişiklik göstermektedir. 

Fetihtepe Çeşme Klima montaj sök tak servisimizden hemen hizmet alabilmek ve en iyi tamircilerden hizmet ve bilgi alabilmek için servisimizi 444 28 46 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Size en yakın süre içerisinde dönüş yapılarak fiyat detayı hakkında bilgi verilir. 

İstanbulda Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar,  İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler 

Antalya da Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada  Beyaz eşya tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint