Buderus Kombi Reset Işığı Yanıyor 444 2 846 Buderus Servisi

Buderus Kombi Reset Işığı Yanıyor Teknik Tamir Servisi

Acil Kombi Tamir Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Buderus kombi reset ışığı yanıyor nedendir aceba derseniz kombi ve kalorifer tesisatları ile ilgili karşılaşabileceğimiz başlıca arızası ve çözüm önerisi servisimizi arayarak bulabilirsiniz. 

Eğer kombinizi bakım veya temizlik yaptıracak veya resetleme yaptıracaksanız muhakkak bu işi bilen ehil ve tecrübeli kişilere teslim etmenizi tavsiye ederiz. 

Her türlü kombi tamir ve bakımını ihtiyacında servisimiz telefonundan arayarak teknik tamir servisimizinden hizmet isteyebilirsiniz. Günümüzde kullanılan birçok kombi içinde su olmaması veya basıncı azaldığı zaman emniyete geçer ve çalışmaz. Petek devre suyu bittiyse yada eksikse çalışmayı gerçekleştirmez. Petek devre basıncı normal şartlarda 1,5 bardır. Kombi derecesinin bu seviyede olmasına dikkat ediniz. 

Buderus Kombi sigortası atmış ya da kapalı olması durumunda yine kombi resete ihtiyaç duyar. Kombi giriş kısmında bulunan gaz vanası kapalıysa yine kombi çalışmaya geçemez. Gaz vanası kapalıysa kombi çalıştırılmak istenmiş ise ikaz göstererek kırmızı ışık yanıyorsa anlaşılmalıdır ki kombide bir arıza mevcuttur. Kombinin ön panelinde bulunan yaz- kış konum anahtarı istenen konumda olmaz ise yine kombide bir aksaklık oluşur. Kombi pilotlu ise pilot alevi yanmıyorsa yine resetlenmeye ihtiyaç var. Tüm bu işlemlerin yapılmasına rağmen başarılı olunmadıysa kombinin tamiri için hemen teknik tamir servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Etimesgut-Çayyolu Westinghouse Beyaz Eşya Servisi her zaman kaliteli hizmetiyle haftanın her günü hizmet sunar.
 

Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyorsa Arızası Nedir

Kombi termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkalı olabilir. Temizleyip kontrol ediniz. Petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı olabilir. Vanalarınızın açık olduğundan emin olunuz. Peteklerinizi ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu konuda bizim teknik tamir servisimizden yardım alabilirsiniz. Kombinin teknik bir arızası olabilir. Kombinin tamiri için hemen teknik tamir servisini çağırınız.

Kombi teknik tamir servisimiz aradığınız gün içinde size arıza kaydı bıraktıktan kısa bir zaman sonra en kısa zamanda uzman teknik tamir ustalarına arama yaptırarak en kısa sürede fiyat bilgisi vererek sizi aydınlatacaktır.  LG Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi adlı makalemizi de okuyarak hizmetlerimizi takip edebilirsiniz. 

Ankara da Kombi Tamir Bakım hizmeti konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe