Bursa Yıldırım Asansör Firmaları

Acil Asansör Tamir ve Bakımı için hemen servisimizi Arayın

444 95 87

Bursa Yük Asansör Tamir Servisi

Yıldırım  Asansör Zaman arasında yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olmaması için özenle yükümlülüklerini sürdürmektedir. Yıldırım  Asansör çalışma durumunda montajın her evresinde gerekli kontrolleri ve denemeleri ortaya koyarak asansörünüzü problemsiz bir yapıda teslim eder.

Yıldırım  ASANSÖR ekibinin amacı, üretim, mühendislik ve lojistik alanlarındaki bilgi ve tecrübesini kullanarak, pazar ihtiyaçlarını en güzel biçimde analiz etmek ve asansör montajı ve taahhüdü yapan firmalara gerekli olan en hatasız çözümleri sunmaktır.  Asansör olarak hizmet verdiğimiz süre içinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir.

Yıldırım  Asansör, mevzusunda yöntem bilgisi olmayan müşterilerini bilinçlendirir, mühendislik ve müşavirlik çalışmaları verir. Yıldırım  asansör, sektöre getirdiği yenilikleri daha mükemmel seviyelere ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize daha mükemmel seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı kendine amaç edinmiştir.   Yıldırım  Asansör olarak çalışanlarımızın kaliteye katılımını sağlamak bizim mutluluğumuz ve gururumuzdur.

Yıldırım  Asansör, Asansörlerinizin doktorudur. Yıldırım  Asansör, asansörlerinizin servis işlerini belirlenen zaman ve iş planı doğtultusunda ekonomik fiyatlandırma, uygun ödeme seçenekleri ve ulusal ve uluslararası standartlarda yapmaktadır. Yıldırım  Asansör montajı, kesinlikle uzman olmayan ve yetkisi olmayan hiç bir kişi yada kuruluşun yapabileceği bir iş değildir..

Yıldırım  Asansör olarak İlkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize mükemmel hizmeti vermeyi gaye edindik. Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı, yetenekli boyutunda uzman ve boyutunda uzman ve deneyimli, ekibimizle, sizlere çağdaş teknoloji ile hizmet sunmaktan Yıldırım  ASANSÖR olarak geçmişten gelen tecrübemizle 31 YILDIR her zaman yanındayız.

Yıldırım Asansör, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım yükümlülüklerini güvenle gerçekleştirmektedir. Biz  olarak uzman kadromuzla sizlere en güvenilir, en kaliteli ve de hatasız çözümü sunmak için sürekli yeni çözümler geliştirmekteyiz.  Asansör olarak yüksek usul ekibimiz ile asansörlerinizin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapıyoruz.

Yıldırım Asansör, İnsan Kaynakları ve Bilişim Teknolojilerine gerekli yatırımları yaparak, sunduğu hizmetlerin kalitesinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamaktadır. Yıldırım  Asansör, kritik sorunlara anında müdahale edilmesini temin etmek için asansör ve yürüyen merdivenlerinizin performans ve güvenliğinin 24/7 bazda izlenmesini sağlar.

Yıldırım  Asansör, kesintisiz insan akışı ve ekipman güvenilirliğinin işiniz için kritik öneme sahip olduğu durumlar için idealdir. erdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı,yetenekli faaliyet alanında uzman ve faaliyet alanında uzman ve deneyimli,ekibimizle, sizlere çağdaş teknoloji ile hizmet sunmaktan Yıldırım  ASANSÖR olarak geçmişten gelen tecrübemizle 31 YILDIR her zaman yanındayız.

Yıldırım  Asansör Sistemleri asansörün en kolay biriminden en karmaşık yönüne kadar her tip asansörün arıza ve tamiratını yapabilmektedir. Geçmiş ve geleceğe adını altın harflerle yazdırmayı en büyük vizyonu olarak belirleyen Yıldırım  Asansör, ulusal ve uluslararası alanda işine hız kesmeden ilerletmektedir.  Yıldırım  Asansör olarak kabin ağırlıkları100 kg (1 Kişi) ve 2500 (33 Kişi) içinde taşıma kapasitesine ve 0,6 m/s ile 2,5 m/s içinde hızlarda üretilen asansör bakımlarını yapmaktayız.

Yıldırım Asansörleri olarak tecrübe ve bilgimiz ile siz seçkin müşterilerimize ideal hizmeti vermeyi amaç edindik. İş güvenliği esas olarak oluşturulan Yıldırım  Asansör, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini aldığı tedbirler ile asla riske etmemektedir.

Yıldırım  Asansör Firması olarak vermiş olduğumuz hizmet sonrası sizlere sadece asansörü güvenle kullanmak kalacak. Yıldırım  Asansör’ün sürecinin ehli mühendislerince projelendirme, mühendislik, müşavirlik ve muayane faaliyetleri sağlanmaktadır.  

Yıldırım  Asansör olarak asansör tecrübemizle bakım tamirat revizyon ve montajlarınız uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yıldırım  Asansör olarak tüm uyguladığımız işlemlerde amacımız; asansörlerinizin uzun yıllar boyu sorunsuz hizmet vermesini sağlamaktır.

Aylık bakımlarınızın Yıldırım  asansör bakım asansör tamiri tamircileri onarımı bundan böyle sorunsuz boyutda yapılacaktır. Yıldırım  Asansör olarak bir arıza oluştuğunda, saptanan arıza en kısa sürede müdahale edilerek giderilir ve yeniden oluşmaması için gerekli önlemler alınır. Yıldırım  Asansör ekipmanlarınızda tespit edilen sorunlara, siz ve Yıldırım  Asansör arasındaki sözleşme ile belirlenen servis saatleri ve süreleri bazında müdahale eder. Bursa Asansör Şirketleri asansör tamiri bakımı için haftanın her günü arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Size tam ve kusursuz oluşturacağımız Yıldırım  asansör revizyon teklifimiz ile belirleyeceğimiz süre neticesinde asansör yeşil etiket almasını takip edecek, asansörleriniz sağlıklı olacak ve yasal sorumluluklardan kurtulacaksınız. Teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Yıldırım  Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Asansör Tamir Bakım Fiyatı

Yıldırım Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, Yıldırım  Asansör Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir. Yıldırım  Asansör, müşterinin günlük kullanımını minimum seviyede etkileyecek yapıda modernizasyonu planlamakta ve gerçekleştirmektedir..

Yıldırım  Asansör olarak, biz bir aileyiz, ortak amaçları paylaşırız. Yıldırım  Asansör, bölgelere ayrılmış alanında uzman servis ekibimizle asansörlerinize kısa sürede müdahale edilmektedir.   Yıldırım  Asansör olarak asansörlerde ani bir arıza olması durumunda gelişmiş sorumluluk bilincimizle, arızayı en kısa sürede ayrı bir arıza ekibi ile müdahale ederek gideririz.

Firmamız Yıldırım asansör bakımı kapsamında rakiplerinden müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet neticesinde her zaman daha öndedir. Yıldırım Asansör uzman ekibi, asansörün mekanik parçalarının fonksiyonlarını kontrol eder. Yıldırım  Asansör olarak, gelecek nesillere yaşanacak bir dünya bırakmak için çalışırız. Gelişen teknoloji ile güvenli, ekonomik ve çevre dostu ürünler ortaya çıkarmayı amaçlayan Yıldırım  Asansör, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Yıldırım  Asansör olarak, gelişimi destekler, yaratıcılığı ödüllendiririz. Yıldırım  Asansör montaj çalışmaları konusunda sektöründe söz sahibi bir kuruluştur.

Yıldırım  asansör hizmetleri, olarak bizler asansörlerinizi kullanmanız için sizlere “emanet” ediyoruz.  Asansör olarak periyodik kontrol sonucu asansörlerin güvenlik seviyesi 4 renk ile birbirinden ayrılır. Yeşil-Mavi-Sari-Etiket-Hizmetleri Binada/yapıda sürekli olarak kullanılan asansörün periyodik kontrolü, yılda bir kez yaptırılır. Bugünkü hizmetin verimi, seçkinliği ve kalitesi Yıldırım  ASANSÖR markasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

Yıldırım  Asansörleri olarak asansör hizmetlerinizi mükemmel durumda karşılamak için yıllardır özveri ile çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.  Asansör olarak mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Yıldırım  asansör, asansörü yapmakla işleminin bittiğini düşünmeyen bir anlayışla siz değerli dostlarına teslim etmiş olduğu asansörleri yapıldığı gün gibi yeni ve güvenilir bir biçimde çalışmasını sağlamak için yoğun bir gayret sarf etmektedir. Yıldırım  Asansör çalışma koşulunda montajın her evresinde gerekli kontrolleri ve denemeleri yerine getirerek asansörünüzü problemsiz bir boyutda teslim eder.

Asansör ve yürüyen merdiven alanında ülkemizin ve Yıldırım  önde gelen firmalarından biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle “önce insan ve güvenlik” prensibiyle çalışıyoruz.

Yıldırım  Asansör proje işi olan montaj esenasında asansörünüz binanızın bir parçası haline gelerek hayat bulur. Çalışanlarımızı teşvik ve motive eden ve Yıldırım  Asansör çalışmak için harika bir yer haline getirmemizde yardımcı olan bir dizi tam mükafat unsurunu sunmaktan gurur duyuyoruz.  

Yıldırım  Asansör olarak Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz.  Yıldırım  içinde arizalara araçlı servislerimiz en geç 2 saat içinde müdahale etmektedir. Yıldırım  Asansör işinde uzman bakım personeli ile hizmetinizdedir.

Binanızın asansör bakımı hususunda Yıldırım  da firmamız kaliteli bakım hizmetlerinden yararlanmak için Yıldırım  asansör bakım şirketimizi arayınız.

 Yıldırım  Asansör olarak hizmet verdiğimiz süre içinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Yıldırım  Asansör servisi sunan firmalardan düzenli bakım ve arıza kontrol çalışmaları alınmalıdır..  Yıldırım  Asansör olarak amacımız Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Bursa Asansör bakım servisi tüm asansör tamiriniz için en iyi hizmeti vermektedir.

 Yıldırım  Asansör olarak mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.