Daikin Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Daikin Kombi Servisi

Daikin kombi bakım tamir servisi

Daikin, 1950’li yıllardan beri ısıtma, soğutma ve havalandırmada öncü markalardan birisi olmuştur. Japon asıllı marka, alanında birçok başarıya imza atarak yenilikleri sunmuştur. Daikin markasının sunduğu ürünlerin tarihi 1950’li yılları bulduğundan yarım asırı geçmiş köklü bir markadır.

Daikin, dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompasını üretmiştir. 1960’lı yıllarda ilk multi-split klima sistemini üretmiş bulunmaktadır. 1982 yılında ise VRV klima sistemi gibi birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Daikin markası, geniş bir ürün kategorisinde klima ve ısıtma soğutma ürünleri ve ticari, konutsal ve endüstriyel sistemlerini bünyesinde bulundurmaktadır.Enerji ihtiyacı öncelikli ihtiyaçlardan birini teşkil etmektedir.

Daikin kombi servisi ve markası enerji tüketimi ile gelişmişlik seviyesi birbirleri ile orantılı olarak ilerleme göstermektedir. Yaşam alanlarında konfor koşullarını getiren ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatma gibi sistemler toplam enerji tüketimi içinde büyük yere sahiptir.Yaşam alanlarımızda enerji kullanımları maliyetin ve enerji tüketiminin minimum seviyeye indirilmesi için izlenilmesi gereken iyi yol A+++ sınıfı enerji tasarruflu cihazlar tercih edilmektedir.

Konutlarda enerji tüketimi için tercih edinilen cihazların seçilmesinde bölgesel iklim özellikleri, konutun ısı yalıtımı, cihazın ortama uygunluğu gibi faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Isıtma ve soğutma sistemlerine bakıldığında, teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde konutlarda kullanılan en önemli enerji sistemleri teşkil etmektedir.

Kombiler sıcak su ve ısınmak için en çok tercih edilen konforlu ve kolay kullanım sağlayan cihazlardır. Kombilerin sorunsuz ve sağlıklı çalışması için uzman servislerden alınan destek cihaz ve kullanıcısı için avantaj sağlar. Daikin Kombi arızaları için Daikin Kombi Servisimizi 444 95 87 numaradan her zaman ulaşabilirsiniz.

Daikin Kombi Bakım Tamir Merkezi

Her biri alanında uzmanlık ve yeterlilik belgesine sahip uzman teknikerlerimiz ile Daikin marka kombi bakımı klima bakımları uzman servisimizde detaylı ve kapsamlı olarak yapılır. kombilerin bakımlarının düzenli olarak uzman kişiler tarafından itinalı şekilde yapılması gerekir. Bu düzenli yapılan bakımlar kombinin uzun süre verimli çalışmasına katkı sağlarken kullanım sürelerini 2-3 kat artırmaktadır.

Ülkemizde kombi kullanım oranı oldukça fazla hatta kullanılmayan ev ve iş yerleri neredeyse yoktur diyebiliriz. Kombi cihazlarının bakım işlemleri düzenli bir şekilde yapılmış olduğu takdirde cihazlarımız uzun süre boyunca bizlere hizmet vermeye devam edecektir. Bu yüzden kombi bakım teknik servisimiz sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermekte ve sizlere diğer firmalara göre her zaman çok daha uygun fiyatlı ve müşterisinin memnuniyet garantisinde hizmet verilmektedir.

Daikin Kombi Bakım Tamir Merkezimizde tüm kombi arızası tamiri genel bakım ve yıllık bakımlar için garantisi geçmiş tüm kombiler için garantili bakım ve tamir destek ve yardım almak için ise 444 95 87 telefon numarasını arayarak kombi bakım ücreti, kombi bakım kim nasıl yapılır, kombi bakım nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz..

Daikin Kombi Bakım Tamir Fiyatları

Daikin kombi bakım tamir servisleri

Kombiler sağladığı avantajlar sayesinde en sıklıkla kullanılan eşyaların başında yer almaktadır. ,Kombide yapılan her düzenli bakımlar ve kullanımlar kombi için avantaj sağlarken elektrik su ve doğalgaz üçlüsü ile çalışan kombiler oluşabilecek sorun ve risklerin önüne geçecektir.

Daikin Kombi Bakım Merkezimizde can ve mal güvenliğiniz için gerekli işlemler en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kombi bakımı ve tamiri için alanında uzman en iyi kombi ustalarımız ile %100 orjinal malzemeler ile işçilik garantisi ile hizmet vermekteyiz. Daikin kombi bakım fiyatları 2020 en yeni güncel fiyatlarımız ve ayrıntılı detaylar için 444 95 87 numaradan servisimizi arayabilirsiniz.

Daikin kombi tamir servisi olarak daima en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Daikin kombi bakım tamir servisi olarak Türkiyenin birçok il ve ilçesinde her zaman müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunuyoruz. Daikin Kombi Bakım Tamir ücretleri için servisimizde kombilerde arıza oluşan ve bakım montaj gibi bir çok özelliğe sahip olan kombilerde sizlere bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra deneyimli ekip ve personellerimiz tarafından alacağınız  garanti belgesi ile siz müşterilerimize uzun vadeli sorunsuz bir şekilde kaliteli hizmet sunuyoruz.

Uzman tecrübe ve deneyime sahip kadromuzda kombi bakım tamir servisi olarak alanında deneyimli ve teknik personel kadro ile en kaliteli hizmeti sizler için sunmaktayız. Kombi bakımı ve tamiri için gelen servisimiz servis fişi faturası mutlaka bırakılmaktadır. Servis sonrası olası bir durumun olumlu yada olumsuz olma ihtimali çok düşük olsa da servis fişi ve fatura belge alınmasına özen gösteriniz. Unutan unutulan servis fişi yada faturalarını mutlaka gelen servisten isteyiniz. Bizleri kombi bakımı ve tamiri tavsiye etmeniz her zaman sizlere avantaj sağlayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Daikin Kombi/ Klima Teknik Servisi

Daikin kombi bakım tamir servisi

Daikin kombi ve klimalarda kimi zaman çeşitli sorunlarla karşılaşılmaktadır. Isıtma ve soğutma cihazlarında karşılaşılan bu problemleri bazen çalışma yada çalışmama şeklinden tespit etmek mümkündür. Bazen cihazın vermiş olduğu arıza kodlarından arızanın neden kaynaklandığı hakkında kullanıcısına uyarı sinyali vermektedir.

Daikin klimalarda karşılaşılan bazı sorunlar, arıza kodları ve sebepleri şu biçimdedir:
Klima çalışmıyor: Elektrik kesintisi olmadığından, sigortaların atmadığından emin olunmalıdır. Güç kesicinin kapalı olup olmadığına bakılmalıdır.
Klima çalışırken duruyor: İç ve dış ünitenin hava giriş ve çıkışlarının bloke edilmediğine bakılmalıdır. Hava filtresinin temiz olmadığı durumlarda durma söz konusu olabilir. Bu durumda Daikin klima servisimizle iletişime geçebilirsiniz.
Klima yeterince soğutmuyor: İç ve dış ünitenin hava girişinin engellenmediğinden emin olunmalıdır. Eğer tıkanıklık söz konusu ise performans düşüktür. Hava filtreleri tıkalıysa yine düşük bir verim sergilenir. Kapılar ve pencereler açıksa ya da oda sıcaklığı yüksekse klimadan istenilen sonuç alınamaz.

U0 hata kodu: Soğutucu akışkanın yetersiz olduğuna işaret eder.
U2 hata kodu: Cihazda aşırı gerilimin meydana geldiğini belirtir.
U4 hata kodu: İç ve dış ünite arasında sinyal iletilmediğini söyler.
Daikin kombilerde karşılaşılan sorunlar, arıza kodları ve sebepleri şöyledir:
10-64 hata kodu: Gaz valfi devresinde sorun meydana geldiğine işaret eder. Bu durumda cihaz resetlenmelidir.
11-66 hata kodu: Başarısız alevleme olduğunu belirten arıza kodudur.
UA-69 hata kodu: Düşük besleme voltajı problemi olduğunu belirtir. Bu problem Daikin kombi servisimiz tarafından çözülmelidir.
HC-01 hata kodu: Kullanım suyundan alınan verimin oldukça düşük olduğunu belirten hata kodudur. Daikin kombi servisi tarafından çözülmesi gereken durumdur.

Kombi bakım faydaları daha öncede belirttiğimiz gibi yazımızda geniş kapsamlı bahsettik dilediğiniz zaman linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu arızaların devam etmesi durumunda Daikin Kombi / Klima Teknik servisimize istediğiniz zaman hafta içi ve hafta sonu saat 08:00- 22:00 aralığında ulaşabilirsiniz.

Daikin Kombi Bakım Servisleri

Servisimizde Daikin kombi cihazların garantisi geçmiş markası ve modeli ne olursa olsun tüm kombi bakım onarım tamir ve orjinal parça değişimleri uzman personellerimiz aracılığı ile profesyonel şekilde yapılmaktadır. Kombi bakımı hizmet kampanyası ücreti içinde yapılan hizmete bakıma ve parça değişime bir yıl garanti süresi veriyoruz.

Kombi bakımlarının aksatılmadan yapılması her zaman sağlıklı ve yüksek performanslı çalışma gösteren kombiler demektir.

Kombide sıra dışı bir gelişme yada arıza kodları ile karşılaşmanız durumunda Daikin Kombi Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Daikin kombi tamirini gerçekleştirirken orijinal olan Daikin parçalarını kullanmaktayız. Daikin klima ve kombi servisinin yanı sıra Daikin Servisi olarak petek temizleme hizmetini de vermekteyiz. Kombi servisi ile petek temizliği birbirleriyle bağlantılı şekilde çalışan sistemlerdir. Kombi, ısıtılan suyu kalorifer tesisatına göndererek bulunduğu ortamı isteğe göre az yada çok ısınmasını sağlamaktadır.

Kombi tarafından gönderilen su, zamanla peteklerde tortu, çamurlaşma, kireçleme balçıklanmaya yol açarak sıcak suyun gerektiği gibi dolaşmasını engellemektedir. Bunun için akla ilk gelen çözüm kaloriferin ayarını yükseltmek değil petek temizliği yaptırarak ısı kalitesini yükseltmektir. Aynı zaman da bu durum ısı bakımından kazanç elde etmenizi sağlarken ısı enerji yönünden de % 30-40 oranında avantaj elde etmemizi sağlar.

Daikin Kombi Bakımı Petek Temizleme Fiyatları

Daikin kombi tamircisi

Petek temizleme servisi olarak peteklerin düzenli temizlenmesi durumunda; Doğalgaz yakıt kullanımda %30-40 varan tasarruf sağlanmaktadır.
En düşük enerji ile en yüksek verimli ısınma alınır.
Kombinizin kullanım ömrü uzar.

Doğalgaz tesisatınız temiz kalarak, doğalgaz borularınız daha uzun ömürlü olması sağlanır.
Uzun süre klor ve kirece maruz kalan petek tesisatı, zamanla çamur kıvamı almaktadır. Düzenli petek temizlenmesi ile petek tesisatını çamurlaşmadan korur.
Doğalgaz faturalarında ciddi oranda düşüş sağlamaktadır.
Sık sık arıza durumlarına ayırdığınız vakti, sevdikleriniz ile birlikte kendinize geçirerek değerlendirirsiniz.
Yüksek bakım ve yüksek arıza ücretleri ödemekten kurtulursunuz.
Kendinizi güvende hisseder ve daha az para harcayarak çok daha verimli ısınma etmiş olursunuz.

Petek temizleme işlemi her yılda en az bir kere yapılmalıdır. Daikin kombi servisimiz, Daikin kombi tamiri ve bakımıyla birlikte petek temizleme işlemini yıllardır en iyi Daikin servis ustalarıyla, en iyi petek temizleme cihazı ve TSE belgeli kimyasal ilaçlar ile gerçekleştirmektedir.

.