Eskişehir Altus Beyaz Eşya Servisi 444 28 46

Eskişehir Altus Beyaz Eşya Tamircisi

Acil Kombi Bakım Servisi için hemen Arayın

444 9 587

Eskişehir ilimiz Türkiye’nin bir iç Anadolu bölgesine bağlı biri ildir ve Türkiye genelinde en kalabalık yirmi beşinci şehir sıralamasında yerini alır. 1993 de çıkarılan kanun gereğince Büyükşehir Belediyesi olmayı hak kazanmış önemli bir şehirdir. Nüfusu 2015 yılı verilerine göre 826.716 civarındadır.

Eskişehir’de önemli tarihi yapılar, park ve bir çok gezi noktası bulunmasının yanı sıra yoğun şekilde üniversiteli öğrenci nüfusunun bulunduğu ve bundan dolayı birçok eğlence mekanı ile de dikkat çeken bir şehirdir. Bu durumda şehir gece gündüz hareketli bir şehirdir.

Buzdolabı çamaşır makinesi tamircisi her tür beyaz eşya arızasında arayabileceğiniz güvenli firmalardan olup garantili ve güvenli hizmet sunar. Altus markası, beyaz eşyadan üretiminden elektroniğe, ısıtma-soğutma sistemleri üretimi yapın çevre dostu ürünler sunan, tasarruflu ve teknolojik ürünleri üreten, Türkiye’nin lider firmaları arasında yerini alan bir markadır. Altus aslen bir Arçelik yan sanayi ürünü olarak piyasaya çıkmıştır.

Altus un üretttiği ürünler arasında buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır ve bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, soğutucular ve klima ve kombi v.b. bir çok beyaz eşya üretimine imzasını atmıştır.  

Altus Teknik Tamir Bakım Servisi

 

Beyaz eşya servisi  her marka cihaza kaliteli hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Altus marka ürünler her ev ve işyerinde rahatça kullanım sağlayabilen ve bir o kadar da her amaca uygun cihazlar üreterek her insan kesiminin tüm gereksinimlerine cevap veren bir firma olarak tüketicisinin beğenisini kazanmıştır.

Ancak her üründe olduğu gibi bir çok yerde rahatça kullanılan Altus beyaz eşyalar da zamanla kullanılması ve elektronik parçaların eskimesi ve yıpranması sonucunda çeşitli arızaların oluşmasını da olası bir durumdur.

Altus beyaz eşyaları kullanırken cihazın kullanım talimatına uygun şartlarda kullanımını yapabilmek ve cihazların rutin bakım ve temizliklerinin yılda bir kez yapılması her zaman cihazın daha uzun vadeli kullanım yapmasını sağlar.

Altus beyaz eşyanız arızalandıysa hemen güvenli ve işini bilen kaliteli bir firma seçimi yaparak tamir ve bakım hizmeti almaya özen gösteriniz. Aksi halde cihazda meydana gelebilecek arızaları düzeltilmesini isterken tamir için harcadığınız para veya zamanınız boşa gidebilir. Herhangi bir beyaz eşya arızasında güvenli ve garantili hizmet vererek yaptığı işin arkasında duran ve her zaman uzman tekniker ustalarla hizmet sunan Eskişehir Altus Beyaz Eşya Servisi ekibini aramanız yeterli olur.

Eskişehir Altus Çamaşır Makinesi Tamircisi

Eskişehir de uzun süredir hizmetini devam ettiren Eskişehir Altus Çamaşır Makinesi Tamircisi çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve sanayi tipi çamaşır makinesi için en etkin çözümlerle tamirini profesyonel teknik ekibiyle güvenle sunar.

Arçelik servisi arayarak tamir bakımı için haftanın her günü kesintisiz hizmet imkanı bulabilirsiniz. Çamaşır makinesinde meydana gelebilecek çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor veya makine suyu almıyor, çamaşır makinesi koku yapıyor gibi daha birçok şikayetinizde güvenle tamir için talepte bulunabilirsiniz.

Beyaz eşya arızanızda servisimizi 444 28 46 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı oluşturmanız halinde servisimiz uzman teknik ustası size geri dönüş sağlayarak arama yapar. Müşterinin isteği ve tamir onayı doğrultusunda hizmet için müşteri adresine giderek beyaz eşya tamiri yapılır. Tamir sonrasında mutlaka servis fişi almayı unutmayınız.

Servis fişi sayesinde cihazda sonradan oluşabilecek cihazdaki aynı yerinden arızanın tekrarlaması durumunda hizmetin yeniden verilmesi için gerekli olur. Eskişehir Arçelik Servisi Telefon Numarası servisini arayarak çamaşır makinesindeki tüm arızalara hızlı çözümler üretilir.

Servisimiz Eskişehir Altus Çamaşır Makinesi Tamircisi ustaları her zaman müşterisine en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek adına sürekli kendini geliştirmekte ve teknolojinin ilerlemesiyle sürekli yenilenen cihazların tamirini en iyi ekipmanla her sorunu kısa zamanda ilk günkü verimli çalışması sağlanır.

Eskişehir Altus Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Altus bulaşık makinesi zaman zaman çeşitli arızalar gösteren ve oluşan arızaların basit görülmeden ilgilenilmesi gereken ve teknik yardım istenerek en iyi şekilde tamir için ihtiyaç duyarak güvenle arayabilceğiniz Eskişehir Altus Bulaşık Makinesi Tamir Servisini arayarak tüm sorunlara çare bulunur.

Bazen bulaşık makinesinde meydana gelen arızalar için kendi yöntemlerimizle sorunu yapılmaya çalışılsa da pek bir sonuç alınmaz. Ufak çaplı sorunlar için kendi yöntemlerimizle kontrol sağlanabilir ancak bulaşık makinesinde ciddi bir sorun varsa kendi müdahalemiz iyi bir sonuç vermeyecektir.

Bulaşık makinesi çoğu zaman bulaşıkları gereken temizlik ve hijyende yıkamadan veya durulama işlemini yapmadan bulaşıkları çıkarabilir. Bulaşık makinesinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri makinenin su almaması ve deterjanın çözünmeden olduğu gibi kalmasıdır. Peki her şey bu kadar yolundayken makine neden birdenbire bozulur ve neden su almamaya başlar?

Su almama ve deterjanın olduğu gibi çıkma sorunlarının birçok nedeni olabilir. Bulaşık makinesindeki kimi parçalar da bu arızalara sebep olabilir.

Su giriş valfi bozulduğunda makine suyu alamaz. Bu sebeple eğer bulaşık makinesi su almıyorsa ilk yapılması gereken su giriş valfi kontrolü olmalıdır.

Pompa motorunda arıza varsa, makinedeki suyun tahliyesi olmaz. Ancak pompa motoru kısa devre yaptığında herhangi bir sebeple hata gösterirse bulaşık makinesi arıza verebilir.

Beyaz eşya servisi tamircisi   her tür beyaz eşya tamiri her marka beyaz eşya teknik tamiri için arayabilir ve kısa zamanda detaylı hizmet alabilirsiniz.   Her marka bulaşık makinesinde emniyet sivici yoktur; ancak emniyet sivici olanlarda su arızasında emniyet sivici kontrolü yapılması gerekir. Su almama sorunu, emniyet sivicindeki arızaya da işaret olabilir. Emniyet sivici arızasını sadece teknik servis değiştirebileceği için arıza halinde mutlaka bulaşık makinesi için uygun işinde uzman kişilerden tamir hizmeti almaya özen gösterin.

Eskişehir Altus Buzdolabı Soğutucu Tamiri Servisi

Eskişehir Buzdolabı tamir servisi

Altus buzdolabının soğutmaması için pek çok neden olmakla birlikte en çok karşımıza çıkan arıza durumu kompresör arızası yani motorun yanması veya motorun çalışmamasıdır.

Aslında buzdolabı motoru çok çabuk arızalanmaması gerekli bir parça olmasına karşın bilinçsiz kullanım sebebiyle en çok arıza oluşan parçanın başında gelir. Çünkü Altus Buzdolabı kullanıcısı dikkatsiz dolap yerleşimi ve gelişi güzel alabileceğinden fazla ürünle doldurulması sebebiyle sorunlar meydana gelir.  Bu sebeple haliyle en çok oluşan problemin birisi de soğutmama durumudur.

Buzdolabının üst bölümünü kesinlikle ağzına kadar fazla doldurmamaya özen gösterin. Çünkü soğutma işlemi daima buzluk bölümünde gerçekleşir ve alt bölüme iletilir. Aşırı doldurulan buzluk bölmesinde cihaz yeterli havayı alamayacağı için soğutmayı alt bölüme iletmez. Soğutma alt bölüme iletilmeyince ise buzdolabının arka bölümünde buzlanma oluşur ve cihaz soğutmayı sağlayamaz.

Fan motoru donarsa sürekli çalışma gerekeceği için motor yanma olasılığı yüksek olur. Bu sebeple kapı açık kaldıysa, buzluk bölümü çok dolduğunda soğutma yapmıyorsa hemen dolabın fişini çekerek 1 gün dinlenmeye bırakın ve bütün kapakları açık bırakarak bekleyin. Bu arada buzluktaki yerleşimi olması gereken düzeni sağlayarak tekrar buzdolabı fişini takmanız uygun olur.

Buzdolabındaki arızaları en az seviyeye indirmek için cihazın dışarıdaki sıcak hava temasını kesmeli ve eğer kapak veya kapak fitillerinde bir temassızlık varsa hemen kontrol altına alarak soğutma sorununa çare aranması gerekir.

Eskişehir Altus İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

İşyeri Sütlük Buzdolabı Tamir Servisi

Beko Servisi aramanız yeterli, her tür beyaz eşya ve işyeri tipi buzdolabı için gerekli hizmeti sunar. İşyeri tipi veya sütlük buzdolabı, kasap buzdolabı, şarküteri buzdolabı, pasta buzdolabı, meşrubat dolabı, cola dolabı gibi daha birçok sanayi tipi buzdolabı arızaları için hemen 444 28 46 telefon numarasından arayın.

Buzdolabının çalışıp çalışmadığının kontrolünü lambalardan cihaza elektriğin gelip gelmediği kontrolü yapılır; eğer arıza varsa buzdolabı ön bölümündeki açma kapama elektrik anahtarı açık konuma getirilir. Bu durumda buzdolabı sigortası atmış olması söz konusu olabilir, sigortasını kontrol etmeniz gerekir. Buzdolabındaki enerji giriş fişinin prize tam oturmuş olmasına dikkat ediniz.

İşyeri sanayi tipi buzdolabı tamircisi her tür işyeri tipi, sanayi tipi sütlük buzdolabı, market dolabına detaylı tamir yapılır. Her tür işyeri buzdolabı ve sanayi tipi endüstriyel ürünler için güvenle arayabilirsiniz.

Buzdolabı soğutucu termostatı yani soğutma kontrolü düğmesi açık olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Buzdolabı sıcak gaz defrost paneli duvarının açık olduğu ve hava sirkülasyonu açık olup olmadığının kontrolü sağlanması gerekir.

Kısaca belirtmek gerekirse sanayi tipi sütlük buzdolabı tüm endüstriyel tip buzdolabı türlerindeki ve soğutuculardaki arızalar diğer normal buzdolabı arızaları gibi aynı yerlerden arıza gösterir. Çalışma sistemi birbiriyle örtüşmektedir.

Eskişehir de kombi klima tamiri için hizmet verilen ilçeler:

Alpu
Beylikova
Çifteler
Günyüzü
Han
İnönü
Mahmudiye
Mihalgazi
Mihalıççık
Odunpazarı
Sarıcakaya
Seyitgazi
Sivrihisar
Tepebaşı