Eskişehir Ferroli Servisi 444 28 46

Eskişehir Ferroli Kombi Tamir Servisi

Ferroli kombi bakım servisi

Acil Kombi Klima tamiri için hemen arayın

444 28 46

Ferroli, ısıtma ve soğutma sistemiyle her mevsim hava şartlarını düzenleyen konforu artıran iklimlendirme pazarına katkı sağlayan en iyi firmalar arasında yerini almaktadır. Türkiye geneli yaygın ve geniş servis imkanı ile profesyonel ve işinde uzman teknik ustalarıyla tamir bakım ve üretim hizmetini devam ettiren firmadır.

Eskişehir ilçesinde hizmetini sürdüren Ferroli markası bir İtalyan markasıdır. Ferroli şirketinin hissesinin yüzde 60 bölümü Portekiz tarafından fonun satın alınmasıyla birlikte Portekiz ülkesine ait bulunmaktadır.

Ferroli, 1955 te Mr. Dante Ferroli tarafından kurulan Verona şehrinde üretimini devam ettiren bir kuruluştur.
Ferroli, ısıtma ve soğutma alanında kombi ve klima üretimiyle her mevsim konforlu ve sağıklı yaşam sürmemize yardımcı çözümler üretmektedir. Üretimi yapılan ısıtma ve soğutma cihazları üründeki kalite ve çeşitlilik ile kullanıcıyı hem rahat ettirir hem de yeterli performansta cihaz kullanımıyla yaşam seviyesindeki kaliteyi ve yaşamımızdaki konforu artırır.

Eskişehir Ferroli Kombi Bakımı Faydaları

Ferroli cihazlarındaki kullanım maksimum güvenlik ve en iyi performans ile her kullanıcının en iyi biçimde faydalanmasını sağlar. Kombi tamirinde değişim yapılan bir parça varsa orijinal yedek parça kullanılarak değişim sağlanır.

Kombi orijinal yedek parça kullanımı diğer parçalarla uyum göstererek cihazın yüksek seviyede çalışmasına yardımcı olur ve kombide en yüksek performansta ısı verebilmesi için gereklidir. Kombi tamirinde orijinal yedek parça kullanılmı cihaz güvenliği ve kullanıcı güvenliği için son derece önemli bir konudur.

Ferroli kombi kullanırken cihazın gerekli talimata uyularak ve en uygun modda çalıştırılması cihazın daha uzun süre kullanılması için gerekli bir durumdur. Kombinin düzenli bakımına dikkat edildiği sürece daha uzun süre arızasız kullanım yapılabilir. Kombi bakımı sayesinde kombi daha az enerji tüketimi yaptığı halde daha verimli ısıyı verir.

Kombi Bakım Tamir Servisi kombi bakımı yapıldıktan sonra daha rahat çalışmayı sağlayarak ve daha az sorun çıkaracağını belirtir. Kombinin bakımının yanı sıra kombi tesisatındaki temizlikte büyük ölçüde işe yarayacaktır. Kombiye bakım yaptırmak istiyorsanız kışın gelmesini beklemeden hiç zaman kaybetmeden sonbahar ayında kombi bakımı yaptırmak daha uygun fiyatlara hizmet alabilmek açısından büyük önem taşır.

Eskişehir Ferroli Kombi Tamircisi

Ferroli kombi her mevsim kullanılan çok amaçlı ürünlerdir. Kombi yaz kış demeden sıcak su ihtiyacımızı karşılar ve ısınma ihtiyacını da en iyi konfora olanak sunan her evin ve iş yerinin ihtiyacı elektronik bir cihazdır. Kombi devamlı kullanıldığı için bir o kadar da tamire ve bakıma ihtiyacı olan bakımın yapılmaması halinde ise beklenmeyen arızanın görülebileceği ısıtma aracıdır.

Kombi Bakımı ve Tamir Servisi  kombinin yeterli oranda ısıtma ve gerekli çalışmayı gösterebilmesi için cihazın rutin bakımı ve temizliğini en az yılda bir kez yaptırılması gerekir. Kombi sürekli çalıştırması halinde elektronik parçalarında deformasyon sonucu arızalar oluşur. Kombide meydana gelen sorunlar için düzenli bakım ve temizlik şarttır.

Ferroli kombinin bakımı ve temizlik yapılırken gaz kaçağı tespiti, gaz yanma odasında yanma testleri ile kombi kullanıcısının can ve mal güvenliği sağlanmış olur.

Kombi Servisi kombi bakımı yapılırken cihazda sadece tozlanma ve oksitin yok edilmesinin yanı sıra gaz kaçağı tespiti yapılır. Bu testler sayesinde oluşabilecek arızalar için önceden önlem alınır.

Kombi bakımı yapılırken öncelikle, Kombi bakımlarında önce, sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir. Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Daha sonra kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Kombi yanma odasında bulunan blörür temizlenir.

Kombi içindeki elektrik bağlantısı ve tüm elektronik hatlar kontrol edilir. Kombi baca fanının kontrolü yapılır ve detaylı temizliği yapılır. Daha sonra, genişleme tankındaki kontrol yapılarak kombi bar basıncı ayarı yapılır. Kombi bar basınç ayarının en uygun seviyesi . Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir.

Eskişehir Ferroli Klima Tamir Servisi

Eskişehir Klima bakım servisi

Eskişehir Ferroli Klima Tamir Servisi her çeşit klima türü için tamir ve bakım hizmetini sunmaktadır.

 Klima servisi klima tamiri bakımı, klima taşıma, klima sök tak işleri için güvenle arayabileceğiniz servisimize arıza kaydı bıraktıktan hemen sonra profesyonel ustalar sizi arayarak tamir fiyatı hakkında bilgi verirler. Tamir fiyatı hakkında alınan bilgi ile kıyaslama yapabilir ve yapılacak tamir hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Klima mevsimsel hava şartları en iyi şekilde düzenleyen soğutma ve ısıtma özelliği ile çok amaçlı kullanım sağlayan her mekanda kullanılan olmaz olmaz cihazlar arasında yerini alır.

Klima zamanla içerisinde tozların birikmesi sonucu eğer temizliği yapılmazsa içindeki tozları dışarı atar ve sağlığa zararlı hale gelir. Bu sebeple klimanın filtresinin en az yılda bir defa değişiminin yapılması gerekir.

Klimanın bakımını yaptırmanız hem daha az enerji sarfiyatını sağlarken hem de sağlıklı ve tertemiz havayı solumanıza yardımcı olur. Klima yapısı gereği bulunduğu ortamdaki kirli havayı temizleme özelliğine sahiptir. Klima içerideki havayı sirkülasyon yaparak temiz havayı içeri alarak kirli havayı dışarı atılmasına ve havanın temizlenmesine yardımcı cihazdır. Bakımı yapılmış bir klima her zaman sağlıklı hava koşulunu en iyi şekilde iklimlendirmeye yarayan ısıtma ve soğutma özelliği ile yaşam alanınızdaki konforu sağlamaktadır.

Eskişehir Ferroli Klima/ Kombi Bakımı ve Tamircisi

Kombi Teknik Servisi Eskişehir ilimizde uzun süredir hizmetini devam ettirmekte olan Eskişehir Ferroli Klima/ Kombi Servisi / Bakımı ve Tamircisi her zaman garantili hizmetiyle tüm kullanıcısının memnun kalacağı ve en etkin çözümlerle gerekli tamir hizmetini özenle sunmaktadır.

Klima ve kombi her zaman en uygun kullanım şartlarıyla kullanıldığı sürece daha az arıza gösterir. Klima ve kombinin gerekli en uygun ayarda çalıştırılmasıyla yeterli ısıtma ve soğutma sağlanacaktır. Klima ve kombi her mekanda kullanılan ve kullanıldığı ortamdaki yaşam alanını daha konforlu hale getiren en gerekli araçlardan birisidir.

Klima ve kombide yapılacak düzenli temizliğinin yapılmasıyla oluşabilecek arızaların önceden tespiti sağlanır ve arıza oluşmadan önlem alabilirsiniz. Bakım temizlik fiyatları daha uygun olmasına karşın eğer cihazda bir arıza meydana gelirse bu durumda daha yüksek ücretler ödeyerek tamir masrafı çıkacaktır.

Eskişehir Ferroli Kombi Bakım Fiyatları

Ferroli bakım fiyatları kombinin markasına ve kombinin çeşit ve türüne göre değişim gösterir. Kombi uzun süre bakımdan geçmediyse ve kombide fazlaca kontrol edilecek kombi parçası veya bakım sonrası değişimi yapılması gereken parçaya göre farklılık oluşur.

Kombi bakım fiyatları hakkında Eskişehir Ferroli Kombi Bakım servisimizi arayarak bilgi alabilir ve en iyi kombi bakım fiyatı ile garantili bakım ve temizliğini, kombi tamirini yaptırabilirsiniz. Hizmet bittikten sonra kombi bakımı yapıldığına dair servis fişi almanızı tavsiye ederiz. Kombi bakım sonunda eğer sonradan bir arıza göstermesi halinde alınan servis fişi yapılan işin ispatı hükmündedir. Servis fişi almayı ihmal etmeyin.

Kombi bakımı ve temizliği yaptıktan sonra ilk günkü performansında daha rahat ve verimli çalışmayı sağlar. Bu sayede hem daha az yakıt tüketimi yapabilir ve ekonomik bakımdan bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Hem de tasarruflu kullanım yaparak daha iyi ısınmayı sağlayabilirsiniz.

Kombideki tüm parçalar zamanla aşınma ve yıpranma sonucunda maalesef çeşitli arızalar vermektedir. Kombi bakımı yaptırarak oluşabilecek tüm arızaların önüne geçersiniz. Kombi bakımı ve temizliği esnasında gaz kaçağı tespiti de yaptırarak sevdiklerinizin can güvenliğini de sağlamış olursunuz.

Kombi Bakımında Neler Yapılır

Eskişehir Ferroli kombi bakım servisi

Ferroli  kombide yanma haznesi temizliği yapılır ve ateşleme iyonizasyon elektrod kontrolü yapılarak gerekli temizliği yapılır. Kombideki mevcut su boşaltımı yapılır, Genleşme tankının hava ölçümü yapılır, eğer hava düşükse hava basımı yapılır, Brülör temizliği uygulanır,

Kombinin üç yollu vanası sökülerek temizlenir, temizleme bittikten sonra sökülen parçalar tekrar yerine takılır, kombi hermetik tip kombi ise fanı sökülerek temizliği yapılır, temizleme sonunda geri yerine monte edilerek gaz ayarı kontrolü yapılır, arızalar mevcutsa veya sonradan oluşabilecek arıza için uzman usta tarafından tespit yapılır ve bu konuda müşteriye bilgi verilir. Kullanıcıdan onay alındıktan sonra arızalı parça bakıma dahil olmadan ek ücret istenir ve arızalı parçanın değişimi veya onarımı gerçekleşir.

Kombi altında yer alan kalorifer filtresinin sökümü yapılarak temizliği yapıldıktan sonra ise temizlik sonunda yeniden yerine takılır, İşlemin başında kombiden boşaltılan suyu yeniden takviye edilir.

Kombi bar seviyesi 1,5 e seviyeye çıkarılır, kombi sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak testi yapılır, her iki konumda da sorunsuz çalıştığı kullanıcıya gösterilerek ve çalışır halde kombi kullanıcısına teslim edilerek kombi bakım ve temizliği sonlandırılır.

Eskişehir de kombi klima tamiri için hizmet verilen ilçeler:

Alpu
Beylikova
Çifteler
Günyüzü
Han
İnönü
Mahmudiye
Mihalgazi
Mihalıççık
Odunpazarı
Sarıcakaya
Seyitgazi
Sivrihisar
Tepebaşı