Eskişehir Viessmann Kombi Klima Servisi 444 28 46

Eskişehir Viessmann Kombi Bakım Servisi

Eskişehir Viessmann kombi bakım servisi

Eskişehir Vıessman Kombi bakım Servisi olarak uzun süre sürekli kullandığımız kombileri zamanında kombi bakımını düzenli olarak  uzman tecrübe ve deneyim sahibi servislere ve kurumlara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Vıessman Kombi bakım fiyatları olarak bakımı yapılan kombiler daha verimli çalışır ve  daha iyi yakıt tasarrufu sağlarken size sorunsuz çalışma kalitesi sunarken enerji yönünden % 30- 40 oranında tasarruf etmenizi sağlar. 

Kombi bakımı yaptırmak kombinin ömrünü uzatacağı için sizi tekrar tekrar oluşabilecek kombi arızaları veya tamiri gibi masraftan kurtarır. Eskişehir Vıesman kombi bakım tamir servisi olarak yaşanabilecek olası kombi kazalarının önüne  geçmek için mutlaka bakımını düzenli olarak zamanında yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı ertelenen yada ihmal edilen kombi hiç beklemediğiniz bir durumda arızalanabilir.

Kombi bakımı gibi doğal gaz tüketimi de artıracağından mutlaka yaptırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha az enerjiyle daha çok verim elde etmek istiyorsanız siz de kombinin bakımını mutlaka yaptırılmalı, böyle önemli bir konuyu ihmal etmemeyi tavsiye ediyoruz.

Kombi elektrik su ve doğalgaz ile birlikte çalıştığı için bakımlarının yapılması kombinin verimli çalışmasını ve uzun kullanım süresini korurken aynı zaman da oluşabilecek hayati riskleri de ortadan kaldıracaktır. Kombi bakımlarını doğru zaman da doğru yerlere yaptırın hayatınızı ve paranızı riske atmayın.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Viessmann Eskişehir kombi tamircisi

• Kombi cihazınızın besleme gerilimi ve akım değerleri kontrol edilmesi gerekir.
• Kombi cihazınızın gaz giriş basıncı kontrol edilmesi gerekiyor
• Kombi cihazınızın ana eşanjör dış yüzey temizliği yapılması doğru yerinde olacaktır.
• Brülörün temizlenmesi gerekmektedir.
• (Hermetik kombilerde) Fan temizliği detaylı olarak yapılacak
• Kombi cihazınızın küresel vana dahil gaz kaçak kontrolü yapılmalıdır.
• Kalorifer tesisatı ve su basıncı ve içerisinde ki havanın kontrol edilmesi gerekiyor
• Genleşme tankı ön basınç kontrolü yapılacak. Gibi bakım işlemleri yapılması gerekmektedir.

Eskişehir Viessmann Kombi servisimizde garantisi geçmiş tüm model kombilerin bakım ve tamir ve orjinal parça değişimleri bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Viessmann kombi bakım fiyatları

Vizyonumuz; sevilen ve güven duyulan bir bir marka, yenilikçi sürekli gelişimci bir işletme ve% 100 güven duyulan bir duyulan bir firma olmaktır. Bunun için emek ve çabalarımızı yaratıcılığa ve inovasyona, ortaklarımızla paylaşılan değerlere ve siz harika insanlarımıza ithaf ediyoruz.

Misyonumuz; Köklü ve sağlam geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık memnuniyet saygınlığı bir ömür sürdürebilmek. Değerli çalışma arkadaşlarımız ile her koşulda koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için elimizden gelenin her zaman daha fazlasını yapmayı hedeflemek.

Kombi ve klima bakım onarım merkezimizde her zaman çekirdekten yetişme uzman deneyim tecrübe ve sertifika sahibi ustalarımız ile kombi bakım fiyatları ve klima bakım tamir işlerinde garantili ve güvenilir çözüm önerilerini kısa sürede sunuyoruz.

Eskişehir Viessmann Klima Bakım Servisi

Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kaldığı için yaz ve kış bakımlarının kullanımdan önce yapılması gerekir. Isı transferleri esnasında transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme tozlanma uzun süre giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz ayrıca klimaların istenilen performansı gösterimi engellenecektir. Klima montaj arıza servisi içinde ve diğer bakım temizleme sök tak işlemleri içinde uzmanlarımıza her zaman çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Bu durum size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Zamanında yaptırılan klima bakımı ve temizliği aynı zamanda düzenli kullanımı klimanın çalışma performansını artırırken klimanın kullanım süresini de otomatik olarak uzatacaktır.

Bu türlü zararlara ve sorunlarla uğramamak için olarak klimaların bakımını yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Yaz ve kış farklı formatlarda çalıştırılan klimaların bakım ve temizliği için uzman servislerden destek almanızda yarar var. Bizleri takip ederek gerek 444 28 46 numaradan yada internetti ki diğer makale ve yazılarımızdan klima ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Klima Bakımı, Yılda 2 Defa uzman yetkili servisler klima ustaları tarafından yapılmalıdır. Klima Bakımı ve Klima Servisi Hizmeti veriyoruz. 2014 yaz ve kış sezonu boyunca kalitemizden ödün vermeden sizlerin klima bakımı, klima onarımı ve montajı gibi işlemlerinizi güler yüzlü ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapmış bulunmaktayız.

Eskişehir Viessmann Klima Bakımı Nasıl Yapılır/Fiyatları

Eskişehir Viessmann Klima tamircisi

Klimaların bakımı tamiri ve diğer tüm işlemleri için % 100 müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet için sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Eskişehir de tüm klima bakımı montajı tamiri temizliği gaz dolumu için etkili ve garantili hizmet veren firmamız sizlere haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir. Klimaların  sorunsuz sağlıklı çalışması uzun süre verimli çalışması kullanan kişilerin beklentisi içindedir.

Klima Bakım Fiyatları için siz değerli müşterilerimizi Eskişehir de ki servisimize bekliyoruz. Servis sonrası aldığınız hizmetin belgesi olarak yapılan işlemin veya uygulanan yöntemlerin belgesinin bir kopyasının elinde bulunulmasını unutmayın. Servis fişi yada bırakılan fatura servis sonrasında hak talep etmeniz ve işlemin doğru ve düzgün yapılmasının ispatı olarak kullanabilirsiniz.

Unutulan servis fişlerini lütfen eve gelen servislere hatırlatınız. Bulaşık makinesi servisi olarak da tüm marka model bulaşık makinesi arızası için bizleri her zaman arayabilirsiniz.Mevsim geçişlerinde yapılan klima bakımları yıllık bakım olarak adlandırılabilir.

Klima bakımları mutlaka klima yetkili servisleri tarafından yapılması gereken bakımlardır. klima bakımında yapılabilecekler ise şunlardır :  İç ünite fitre temizliği. İç ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. İç ünite kablo bağlantıları, fan balans kontrolü, akım, güç ölçümleri. detaylı olarak uzman kişi ve firmalar tarafından yapılmasında yarar vardır.

Dış ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. Kompresör ve fan motoru akım ve güç ölçümleri. Elektronik kart testi.  Gaz basıncı kontrol edilmeli eksikse gaz şarjı yapılması. Bakır boru tesisatında ezilme veya kaçak var mı kontrolleri. Kapasitör ölçümü yapılmalıdır. Son olarak klimanızın çalışması test edilir ve müşteriye çalışır şekilde teslim edilir.

Eskişehir Viessmann Klima Bakım Tamir Servisi

Klima sessiz ve çok düzenli çalışma sistemi ve her yere uyumlu olması sebebiyle istenilen serinleme veya ısınmaya ayarlama programı sayesinde ihtiyaca yönelik yaz ve kış sıklıkla kullanılmaktadır. Eskişehir de tüm semt ve ilçelere her marka model klima bakımı klima temizliği klima montajı demontajı, gaz dolumu ve her türlü genel acil klima bakım işlemlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz bir yerdesiniz.

Klima sayesinde yazın aşırı sıcaklarda bunaltmadan istenilen ferahlığa ve serinliğe ulaştıran klimaların kolay kullanımı ve kurulumu sayesinde evde iş yerinde okullarda otellerde tiyatro ve gösteri sinema salonlarında insan topluluklarının fazlaca olduğu yerde klima kullanımı bir bakıma mecburen yaygınlık göstermiştir. Klimaların kullanım sıklığın göre bakımlarının ve temizliğinin de aynı oranda yapılması klimadan alınan performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Klima tamiri ve tüm bakım işlemleri alanında uzman servisler veya uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Elektrik ve gaz ile çalışan klimaların düzenli çalışması ve uzun ömürlü kullanış sağlaması için mutlaka belirli periyotlarla bakım ve gerektiğinde tamirlerinin ertelenmeden yapılması klimanın sorunsuz ve düzenli çalışması için önemli etkendir.

Eskişehir Viessmann Kombi Bakımı Petek Temizliği Servisi

Eskişehir viessmann kombi bakım petek temizleme

Kombilerin yılın her günü her saati çalışması gerektiği için kombilerin bakımlarının doğru zamanında yapılması kombinin uzun süre sağlıklı çalışmasını etkiler.

Yıl boyu çalışmak zorunda kalan kombilerin kışın gelmesi ile peteklerinde çalışması gerektiğinden kombinin çalışma performansına artış nedeni ile kombi bakım yılda en az 2 kere uzman kombi servisi ustaları tarafından bakıma alınması peteklerinde yılın ortalama 4-5 ayı çalışması gerektiğinden yılda en az bir kere petek temizliğinin yapılması gerekir.

Kombi bakımı ve petek temizleme işlemini düzenli olarak ihmal edilmeden yapılır ise kombideki sağlıklı çalışma potansiyeli sorunsuz devam ederken petek temizliği sayesinde verimli yüksek ısı performansı ve enerji ( doğalgaz ) faturalarından % 30- 40 oranında tasarruf etmemizi sağlayacaktır.

Peteklerin içinde şebeke suyundan kaynaklı ısınmak için çalışma performansından kaynaklı zaman içinde kireçleme su taşı balçık tortu, çamurlaşma meydana gelecektir. Kullanım sonunda temizliği yapılmayan petek kalorifer radyatör tesisatları içerisinde su ve hava yeterinde işlev yapamadığından dolayı beklenen ısınmayı karşılamayacaktır.

Petek Temizliği Eskişehir Viessman Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisimizde en iyi petek temizleme makineler ve TSE belgeli kimyasal ilaçlar ile petekler tek tek sökülmeden petek tesisatındaki tüm o saydığımız maddeler ilaç sayesinde şeker gibi eritilerek derinlemesine temizlenmektedir. 

Ayrıca Eskişehir Kombi bakımı tamiri ve klima servisi olarak da servisimizi her zaman  kalorifer petek temizliği içinde arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.  Önemli Not: Kombi klima servisi ve petek temizliği için zamanında düzenli olarak yaptırılan bakım ve tamirleri için ayrılan bütçe ile ilerde daha büyük maliyetlere sebep olacak arızaların önüne geçebilirsiniz.