Kombi Su Eksiltiyor / Kombi su kaçırıyor 444 28 46

Kombi Su Eksiltiyor Ama Kaçak Yok

Acil Kombi Su Eksiltiyor Kombi tamiri bakımı için hemen Arayın

444 28 46

Beyaz Eşya Servisleri
Kombi servisi

Kombi servisi Kombi Su Eksiltiyor Ama Kaçak Yok diyorsanız  hizmet alabilmek ve kombi tamiri servisimizi 444 28 46 nolu telefon numaradan çağrı merkezimize  servis kaydı bırakarak   aynı gün içinde kombi  tamiri, kombi su eksiltiyor diyerek kombi su kaçağı fiyatlı hakkında ve hangi arıza için hizmet almak istiyorsanız detaylı kombi tamiri  hakkında bilgi verilerek ve fiyat bilgisi için teknik ustalar sizi arayarak detaylı bilgi verir.

Kombi su kaçağını neden yapar derseniz kombi tamiri esnasında kimyasal kullanmadan önce yapılması gerekli bazı işlem sırası vardır. Bu işlem sırasında kaçak tamirine bakılmadan önce kombi temizliği ve kombi tesisatının temizliği sağlanmalıdır.
Kombi temiz ise kombi içindeki temiz su ve pis su giderlerindeki borulardaki tortulanma ve suyun kireçli olmasından kaynaklanan kireçlenme oluşmaktadır. Bu kireç ve tortuların yok olmasına yardım eden tesisatçının kullanılan suyu devir daim yapmasını sağlayan makine ve bu makinenin içine konulan ilaçlarla sağlanır.
Kombi tesisatını bu ilaç ve makine ile önce temizlenmesi su kaçağı sorununu destekleyen işlemler arasında yer alır.
Kombi tesisatınızı temizlettikten hemen sonra tesisat içindeki kimyasal ilacı koyulabilir. Kombideki kaçak olan bölgeye hava ile temas halinde kimyasal ilacın kristal haline gelerek ve kaçağın kapanmasına sebep olacaktır. Bu durumda su keseği kesilecekdir.

Kombideki hava temas halinde kristalleşme oluşması halinde kombideki su kaçağı tamiri için kimyasalı su kaçağını engellemek için gayet başarılı sonuçlar veren maddedir. Bir çok firmada kaçak probleminde kullanılan bir çok marka ve çeşit madde bulunabilir.

Bu maddeleri kullanan tesisat firması ile anlaşma sağlarsınız kaliteli ürünleri kullanan ustalar ile anlaşma yapmak sizin yararınıza olacaktır.
Kombide kullanılan kimyasal ilaç kaliteli bir madde olursa kaçak tamir hizmeti de o kadar başarılı hale gelir.
Kalitesiz ürün kullanarak çalışan tesisatçı kısa bir süre içinde kaçak sorununa çare bulabilir.

Kaliteli kimyasal ilaç 10 seneye kadar uzun ömürlü kaçak problemi ile tekrar karşı karşıya kalmamanızı sağlar. Kimyasal ilaç kullanan tesisatçı kaçağı kesilmesinin önüne geçen firmanın ortalama ücret talebi aynı olur, az ücret talep ile hizmet veren firma kalitesiz ürün kullanarak hizmet veriyor olabilir.

Kombi Su Eksiltiyor Ama Kaçak Yok

Kombinin su eksiltmesi sıradan bir durum olacağı gibi petek borusundaki su kaçağı da olabilir anlamına gelir.

Normal şartlarda kombinin su eksiltmesi olağan bir durum olabilir ancak kombi içerisindeki su buharlaşarak kaybolması halinde kombide su azalması meydana gelmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi Kombinin su eksiltmesi durumu ayda sadece yarım bar derece bir eksilme yapması söz konusu olması olağandır.

Kombinin su eksiltmesi ancak kombi üstündeki göstergeden anlaşılabilir. Kombinin bazı istisnai hallerde, kombi bar göstergesi bozulur. Kombi bar göstergesi bozulması halinde, kombi içindeki su miktarı doğru ölçülemez hale geldiğinden dolayı suyu az gösterecek bu durumda bizi yanıltabilir.

Kombi bar göstergesi bozuk mudur bunun anlaşılması için kombiye su ilave edilmesi gerekir. Kombi su ilave edildiği taktirde, kombi bar göstergesinde değişim oluşmuyorsa kombi bar göstergesinde arıza var demektir.

Kombinin doğru çalıştığını anlayabilmek için muhakkak kombi barının 1,5 derecede olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Kombi barının 1,5 derece altına düşmesi kombinin çalışmamasına ve stoplamasına neden olur.Kombi bakımı yapılarak tüm bu gibi sorunların önüne geçilir. 

Kombinin barının düşerek çalışmaması halinde kombiyi öncelikle bar derecesi ayarı yapılmalı normal 1,5 derece ayarına getirildikten sonra yine resetleme işlemi de yapılarak kombinin çalışıp çalışmadığına bakılmalıdır. Eğer her şeye rağmen kombi çalışmıyorsa servisimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak yardım alabilir ve arıza kaydı oluşturarak kısa sürede servis elemanlarımızın gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Kombi Tesisat Borusu Su Kaçırıyor

Kombi su eksiltmeyi niçin yapıyor? Kombi tesisatı neden su kaçırıyor? Kombi neden sürekli barı düşüyor? Kombi barının düşme sebepleri nelerdir? Kombi su sızıntısını fazla yaparsa ne olur? gibi sorunlarınız için hemen kombi tamir servisimizi arayarak çözüm bulunabilir. 

Kombinin su eksiltme nedenleri arasında en sık rastlanan haller petek tesisatının bir yerden patlama sebebi olabilir. Mevcut petek tesisatı bu nedenle çok önem arz eder çünkü en ufak su sızıntısında, bir çok parke yada fayansın kırılarak ev tadilatı gerekir.
Bu durumda suyun nereden sızıntı yaptığı bilinemediği için, su tesisatındaki su sızıntı yerinin bulunup tamir edilmesi uzun zaman alabilir.
Ayrıca dairenin sahibi de bu sonuçtan son derece rahatsızlık duyar. Kombi basıncının bazı hallerde içindeki denge kabındaki havanın bitmesiyle aşağı yukarı hareket etmeye başla bu da sürekli olarak su eksilten kombi bu halde kesinlikle kaçak yapıyor demektir.
Bosch Kombi Servisi  kombinin nasıl bir arızası var tüm sorunlarını çözer. Kombi suyu eksilmesi anlaşıldıktan sonra, kombide ki su eksiltme arızasının giderilmesi şarttır. Kombinin su eksiltmesi sonucunda ise kombi bar derecesi hızla düşmesi hala devam etmesi söz konusu ise kesinlikle anlamalıyız ki petek tesisatında kaçak var demektir. Son zamanlarda çıkan bir kimyasal nedeniyle, bu sorunu hiç zaman kaybetmeden servisimiz hemen giderir.
Ayrıca petek tesisatındaki sızıntı hiç bir yer kırılmadan, dökülmeden problem giderilir. Kimyasal miktarı tesisatın büyüklük ve küçüklük oranlarına göre hesap edilerek sisteme eklenmesi sağlanır. Birkaç gün çalışma yapıldıktan sonra kaçağın hepsini kapatmış ve sorun halledilmiş olur. Kombideki su eksiltme problemi bu kadar basit biçimde çözülür, sizin tek yapmanız gereken hareket kombi tamir servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturmanız ve servisimize bildirmeniz olacaktır.

Kombi Su Kaçırıyor Nedendir

Kombi Teknik Tamir Servisi

Kombi su kaçırıyor? Kombi barı düşüyorsa anlamayız ki peteklerde su kaçağı vardır. Peteklerde kaçak olup olmadığını anlamak için için hiç zaman kaybetmeden bunu anlamanın tek çaresi kombideki basınç göstergesinin takibidir. Peteklerdeki su normal ve su tesisatı gibi basınç olmadığı halde peteklerdeki kaçak fazla büyük olmayacaktır.
Petek temizleme Kombi bakımı sayesinde tüm kaçaklar çözeme ulaşır. Peteklerde su kaçağı var ise ufak bir su kaçağı vardır ve bu durum ancak ilaçla kapatılması mümkün olur. Tabiki ayrıca ilaçla kapatılması mümkün olmayan büyük çaplı kaçaklar varsa tam zamanında müdahale edilmemesi borunun sıcak ve soğuk su değişiminde etkilenir ve kaçak biraz daha büyümeye başlar. Bu tarz kaçaklar da termal kamera sayesinde yerinde tespit edilip o bölgenin onarımı sağlanır. Termal kamera ile kalorifer kaçağı nasıl bulunur nasıl giderilir derseniz hemen teknik tamir servisimizi arayarak çözüm yoluna bakmalısınız.

Kombi Emniyet Ventili Su Kaçırıyor

Kombi emniyet ventili kombi arızasında çok sık karşı karşıya kaldığımız önemli problemler arasındadır. Kombi emniyet ventili arızasının başında; kombi basıncının yükselmesi veya kombide fazla su basıncı sebebi ile basıncın düşürülmesi amacıya kombi sahibinin ventili açması gerekir. Parçanın açılması sağlanır ve kapatılmaz. Kombi ventilinin zaman içinde eskimesiyle birlikte pislik ve tortuyla dolması kirlenmesi nedeni ile de arıza göstermektedir.

Emniyet ventili kombinin yüksek basınç tahliye etme işlevinde olduğu için; kombi ventilinin arıza göstermesi halinde kombinin suyu boşalır. Kombide su sızıntısı problemi oluşur. Kombi su sızıntısı yaptığı için bar derece seviyesi düşmeye başlar. Kombi basınç yükselme ve alçalma sorunu var ise bu nedenle emniyet ventili su sızdırıyor; su sızıntısı yapmasına rağmen basınç düşmeyecek yükselmeye neden olabilir.

Kombi emniyet ventili arızası halinde parçasının tamiri söz konusu olamaz. Emniyet ventili ancak değiştirilmesi ile problem giderilebilir. Emniyet ventili değişim yaptırmak isterseniz hemen teknik kombi tamir servisimizi 444 28 46 nolu iletişim numarasından arayarak yardım alabilirsiniz. Emniyet ventili genel olarak kombideki kırmızı renkte görünen parçasıdır. Ancak kombi çeşit ve marka modeline göre farklı renklerde olmaktadır.

Tüm kombi arızaları için haftanın her günü 7/24 hizmetini devam ettirmektedir. En iyi kombi tamiri ve tüm sorunlarınızın giderilmesi için profesyonel hizmeti garantili olarak alabilmek için hemen bizim servisimizle irtibata geçebilirsiniz. 

Ankarada kombi tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa 
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde kombi tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine kombi ve petek temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler 
Osmangazi
Gürsu 
Kestel 
Yıldırım 
Mudanya 
Nilüfer 
Gülbahçe 
Koğukçınar 
Alemdar 
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa 
Altınşehir 
Görükle 
Gümüştepe 
Soğukkuyu 
Hürriyet 
Nilüferköy 
Yıldırım Bursa
Bademli 
Bursa Osmangazi
Balat 
Bağlarbaşı 
Ataevler
Yüzüncü Yıl 
Yenibağlar 
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM 
Bursa
Esentepe 
Fethiye 
Cumhuriyet 
Üçevler 
Organize 
Çamlıca 
Nosab 
Kükürtlü 
Konak 
Yıldırım
Beşevler 

İSTANBUL kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez 
İnönü 
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet 
Atatürk Mahallesi
İstasyon 
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı 
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl 
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe 
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler 
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl 
Esenevler 
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği 
Gazi Mahallesi
75. Yıl 

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya 

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık 
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı 
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe 
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini 
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani 
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite 

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy 
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi 
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye 
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci 
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı 

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan 
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy 
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy 
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa 
Yavuz Selim 
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı 
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi 
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören 

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus 
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt 

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy 

Konya kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın 
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada kombi tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla kombi tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde kombi tamiri  Ustalarımız Vardır.