Mamak Klima Bakım/Tamir Servisi Ankara 444 28 46

Mamak Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisi 

Acil Klima Bakım/Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Mamak Klima Bakım/Tamir Servisi  teknik tamir servisi siz değerli müşterilerine en kaliteli, en güvenli ve garantili hizmet veren ve  alanın da uzman teknik personeliyle hizmet veren servisimiz her zaman müşterisini memnun bırakmak ister. Mamak Klima Temizleme bakım servisimiz haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Mamak Klima Bakım Servisimizin çağrı merkezini haftanın yedi günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasın 444 28 46 no lu telefon numarasın dan kesintisiz arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakarak klima bakım ve temizliği ve klima bakım ve temizlik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Klima Temizlik Bakım Servisi olarak sizlere sadece bir telefon kadar yakın olup arayarak arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. 

Mamak Klima Bakım Fiyatları/Ücreti

Mamak Klima Temizlik Bakım Servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı bırakabilir ve ya da teknik destek alma imkanı bulabilirsiniz. Klima Bakım Servisi çağrı merkezi çalışanları arıza kaydı aldıktan sonra en kısa zamanda klima temizlik ve klima bakım alanında uzman teknik ustalarımız  yanınız da olur.

Teknik tamir ustaları adresinize gelmesiyle birlikte cihazın tamiri ve tamir masrafı hakkın da sizlere detaylı bilgi verilir. Teknik elemanlar ve tüm ustalarımız klima tamirini yaptığı cihaza parça değişimi söz konusu olursa bir yıl parça garantisi verir.

Klima Temizlik Bakım Servisi  siz değerli kıymetli müşterilerine tavsiyemiz ödeme yapmadan önce servis fişinizi almayı ve 1 yıl süresince saklamayı sakın unutmayınız. Klima Temizlik Tamir Bakım Servisi müşterilerine en kaliteli, en uygun ücretle hizmet verir ve verilen hizmetin her zaman arkasında durarak müşteri güvenini kazanır.

Mamak Klima Sök Tak Montaj Servisi

Mamak Klima Sök Tak Montaj Servisi tüm marka klimalar için klima söküm, klima montaj, klima de montaj ve klima sök tak işlerini itinayla ve özenle yapmaktadır.

Klimalar elektronik ve hassas cihazlardır  ve yapı gereği tüm elektronik cihazlar gibi zaman içinde arıza verir. Klima arızasına sebep olan bir çok faktör sayılabilir; ancak klima arızasında en büyük etken ve arızanın aza inmesinde bakımın düzenli yapılmaması ya da aşınan parçanın zamanında değiştirilmemesi gibi sebeplerden kaynaklanmaktadır.
Genellikle klima kumandasında arızası oluşması sonucu klima problemden dolayı yaşanan klima problemi ciddi ciddi hale gelmekte ve daha masraflı ve külfetli tamire ihtiyaç duyulur. Klima kontrol edilmeli öncelikle izlenmesi gereken sırasıyla yapılması gereken işlemler vardır. Bunlar şöyledir:

Kumanda pilleri yeterince iyi mi, bunun kontrolü yapılması eğer yerinden çıktıysa yerine oturtulmalı,
Kumanda pilleri yeni ancak piller doğru takılıp takılmadığının kontrolü yapılmalıdır. 
Klima kumandası ve klimanın iç ünite arasındaki mesafeye dikkat edilmesi gerekir. 

İç üniteye yaklaşıldığında kumanda sinyal gösterip göstermemesi önemli bir konudur. 
Bütün bu aşamaların kontrolünü yaptıysanız ve buna rağmen klima çalışamıyorsa hemen hiç zaman kaybetmeden Mamak Klima Temizlik Bakım servisine başvurmanın zamanı gelmiş demektir.

Mamak Klima Servisleri / Tamircisi

Mamak Klima Servisleri klima tamirinizi profesyonel olmayan ve merdiven altı iş yapan kişilere emanet etmemenizi önerir. Aksi halde bilinçsiz bir biçimde klima müdahalesi klimanın daha ciddi arıza göstermesine ya da hepten bozulmasına kadar kötü sonuçlar doğurabilir.  Çünkü önemsizmiş gibi görünen bir klima tamiri akabinde klimada daha büyük masraflı hasarlar oluşturur.

Klima bakımınızı kış sezonunda daha uygun fiyatlarla ve daha detaylı yaptırma imkanı bulabilirsiniz. Klima bakımı için öncelikle filtre değişimi yapılmalıdır. 

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği yapılmalıdır, Elektrik tesisatı kontrolü detaylı sağlanmalı , V otamat, Voltaj – akım değerleri  kontrolü yapılır, R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değeri kontrol edilmelidir, Drenaj tavası ve hattının temizliği yapılmalı, İç fan pervanesinin temizliği yapılmalıdır, Tüm bağlantı kontrolü, Hava filtresinin temizliği, Estetik görüntü kontrol yapılmalı,  Eksik ise gaz ilavesi yapılması uygundur.

Klima temizlik ve bakım servisi her zaman en iyi fiyatlarla ve detaylı hizmet için en iyi donanımlara ve sahip ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için daima eğitimlere tabi tutularak ve her çalışanının muhakkak işinde profesyonel hale gelmesi sağlanır. 

Ankarada Klima temizlik ve bakım  hizmeti verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe