Profilo Beyaz Eşya Servisi 444 95 87

Profilo beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 95 87

Profilo Beyaz Eşya Tamircisi

Profilo şirketi; 1954 de Yahudi asıllı bir Türk iş adamı olan Jak Kamhi tarafınca kurulmuş bulunmaktadır. 2016 da olduğu düşünülünce görüldüğü gibi şirketler topluluğu 60 yılı aşan bir tarihe sahiptir. Kurucu Jak Kamhi ile Profilo yöneticisi kurulan şirketi büyütmüş; ve yeni beyaz eşya üretim alanlarına yatırım arayışı başlamıştır.

1970 den sonra  istikrarlı şekilde devam ederek büyüme ve genişleme faaliyeti; 2000’li yıllara gelindiğinde göze görünür şekide Profilo Holding; Türkiye’nin en güçlü beyaz eşya şirket grubu haline gelmiştir. 1995 te BSH Ev Aleti Sanayi ve Tic. A.Ş. grubuna katılarak, grup uluslararası deneyimli ulusal gücü bünyesine katmıştır.

 Profilo nun Türkiye’nin dört bir etrafında 1200’ü aşkın satış bayisi ile ülkenin en geniş dağıtım ağına sahip markasından olan Profilo beyaz eşya üretiminde kendini sürekli geliştirmiş ve devamlı yenilemiştir.

Profilo da üretilen beyaz eşyalar insan yaşamını kolaylaştıran ve daha konforlu yaşımı beraberinde getiren cihazlardır. Beyaz eşyalar kullanıldıkları her alanda yapılacak işlerin daha kolay hale gelmesini ve kısa sürede tüm işlerimizi yerine getirmemize yardımcıdır.

Beyaz eşyalarımız uzun dönem kullanıldıklarında parçalardaki yıpranma ve beyaz eşyaların parçalarının arıza vermesi sonucunda çeşitli sorunlar meydana gelir.

Beyaz eşyaların daha az sorun vermesi ve daha uzun süre yüksek performansta çalışmayı sağlayabilmesi için beyaz eşyaların daha düzgün ve kullanım şartlarına uyum göstererek kullanımı cihazın daha az arıza vermesini sağlar.

Beyaz eşyaların istendiği şekilde kullanılması ve düzenli bakım ve temizliğinin yapılmasıyla cihaz daha sorunsuz çalışmayı yerine getirir. Beyaz eşyalarınızda bir sorun varsa kendi çözümlerimiz yerine uzman ve bir teknik servis ekibinden hizmet almanız uygun olacaktır.

Beyaz eşyalar her geçen gün gelişmekte ve bir o kadar da dijital hale dönüşmektedir. Dijital ürünler daha hassas oldukları için daha fazla arızanın oluşması da muhtemeldir.

Beyaz eşyalar insanları gereksinimleri ve gelişen teknolojiye uygun hale getirilerek her tür günlük işimizde kullanılmaktadır. Cihazlar sürekli kullanım sonunda gerek parçalarındaki eskime ve deforne olma gerekse yanlış kullanım şekillerinden kaynaklı arızalar vermektedir.

Beyaz Eşya Tamir Beyaz eşyalar arıza gösterdiğinde önemli olan iyi bir firmayla çalışmak ve yeterli teknik ekipmana sahip ve işinin ehli uzman ustalara emanet edilmesi gerekir. Çoğu kişinin başına geldiği gibi tamir sonunda düzelmesini beklerden hepten cihaz hiç çalışmaz hale gelebilir. Bu durumda müşteri mağdur olur ve hem boşuna para harcadığı gibi gereken hizmeti alamadığı için zaman kaybına da maruz kalır.

Profilo Buzdolabı Tamir Servisi

Profilo buzdolabı tamir servisi

Profilo buzdolabı ve derin dondurucu, soğutucu cihazlarında Profilo Buzdolabı Tamir Servisini hiç zaman kaybetmeden tamir servisinin 444 95 87 numaralı telefonundan arayarak tamir hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Teknik tamir servisi ekibi müşteriyi öncelikle arayarak tamir hizmeti ve beyaz eşya tamir fiyatı hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra müşteri tarafından tamir için onay alırsa işleme başlanır.

Buzdolabının asıl çalışmayı etkileyen ve buzdolabında arızaların oluşmasının ana bölgesi buzdolabının buzluk bölümüdür. Bu bölümde buzdolabı motor fanı bulunur. Buzdolabı buzluk bölümü ne kadar fazla malzeme ile doldurulursa dolap kendini aşırı soğutmaya alacağı için buzluk bölümünde aşırı karlanma ve buzlanmaya neden olduğu gibi alt bölümde de yine yiyeceklerin ve meyvelerin donmasına neden olur.

Buzdolabı tamir servisi aşırı malzeme yüklemesiyle çalıştırıldığı zaman buzdolabının motoru fazla çalışmaya başlar. Bu şekilde çalışmasının sonunda ise buzdolabının motoru bir zaman sonra aşırı çalışarak ısınmasıyla birlikte yanabilir.

Buzdolabında görülen motorun yanması, soğutmaması, acayip sesli ve gürültülü çalışması, buzdolabı gazının boşalmayışla soğutma yapmaması, eritme yapması veya gereğinden fazla buzlanma ve karlanma gibi sorunlar meydana gelir.

Buzdolabındaki yiyeceklerin yanlış ve düzensiz konulması sonucunda hava gözleri tıkanarak buzdolabının motorunun hava almaması sebebiyle motorda ısınma oluşur. Bu sebeple buzdolabına yeterli oranda ve düzgün yerleşim yapılması buzdolabının kullanım süresini artıracak ana sebeplerdendir.

Profilo Çamaşır Makinesi Teknik Tamir Servisi

Profilo çamaşır makinesi tamircisi

Profilo çamaşır makineleri de diğer beyaz eşyalar kadar günlük yaşamımızda büyük bir yeri olan zamandan tasarruf sağlayarak en iyi hijyenle temizliğimizi sağlamamıza yardımcı beyaz eşya grubundadır.

Çamaşır makinesinde çoğu zaman makinenin deterjan almaması, çok gürültülü ve sarsılarak çalışması, makinenin suyu almaması ve suyu tahliye etmemesi, çamaşır makinesi kömürünün bitmesi, kazanın dönmemesi, kazan düşmesi, rulmanların dağılmasıyla sıkma ve yıkama yapmaması türünde arıza ile karşılaşılır.

Servis fişi yapılan tamir işinin ispatı hükmündedir. Eğer tamir gören cihaz sonradan aynı yerden arızası tekrarlaması durumunda hizmetin tekrarını isteyeceğiniz zaman gerekli olur. Her tür arızada uzman elektronik tamir ustaları gereken müdahaleyi en kısa sürede en yakın yerden servis imkanıyla sunar.

Profilo Bulaşık Makinesi Tamircisi

Profilo bulaşık makinesi tamircisi

Profilo bulaşık makinesinde de çoğu zaman bulaşık makinesinin yeterli oranda yıkamayı yapmama, bulaşıkların kirli ve lekeli çıkması, bulaşık makinesinin suyu almaması, suyu boşaltım yapmaması, bulaşık makinesi içindeki bulaşıkların çizilerek yıpranması gibi aksamalar yaşanabilir.

Bulaşık Makinesi nde bir arıza gördüğünüzde öncelikle teknik bazı çözümler üretebilir ancak sorun kendi yöntemimizle halledilemeyecek durumdaysa mutlaka iyi bir teknik tamir ustasından yardım almanız şarttır.

Bulaşık makinesine tabak ve tencereleri özellikle kaşıkları düzgün biçimde yerleştirilmesi gerekir. Aksi halde bulaşıklar makinenin pervanesine takılır ve pervane dönemediği içinde bulaşıklara su gelmediği için yıkama gerçekleşmez.

Bulaşık makinesi kullanımında deterjan seçimi de önemlidir. Yanlış kullanılan deterjanlar örneğin tablet deterjanlar bazen parçalanmaz veya tam dağılmadığı için bulaşıkların üzerine yapışıp kalır ve deterjanın dağılmadan yıkama yapması sonucunda bulaşıkların kiri gitmeden yeterli hijyenik yıkama gerçekleşmez.

Profilo Klima Tamir Servisi

klima bakım fiyatları

Profilo Klima yaz kış demeden her mevsim kullanılan ve hava şartlarını en uygun seviyede ve sıcak ve soğuğun en uygun seviyede kullanımı yapılır. Klimalar yapıları gereği sıcak ve soğuk konumuyla iklimlendirme sayesinde yeterli miktarda ısınma ve soğutma özelliğiyle her mevsim konforlu hava şartlarını düzenler.

Klima Servisi klimanın en iyi ve verimli şekilde çalışması için her yıl düzenli bakım ve temizlik yapılmalı ve filtresinin değiştirilmesi gerekir. Kirli ve tozlu şekilde klimanın çalıştırılması sağlığı kötü yönde etkiler.

Yapısı gereği havayı temizleyip pis havayı dışarı atıp oksijenli havayı içeri alması gerekir. Ancak kirli ve tozlu şekilde çalışması ve filtresinin yenilenmemesi durumunda içinde biriken tozu etrafa yayar ve solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olur.

Klimada oluşan arızalar, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima gazı bitti, klima neden buz parçaları atıyor, klima neden su sızdırıyor, klima neden sesli çalışıyor, klimanın fanları niçin çalışmıyor, gibi sorunlar meydana gelir.

Klimanın düzenli bakımının yapılmasıyla daha az sorun çıkartacağı gibi klima daha az enerji sarfiyatı ile bütçenizi de sarsmadan daha verimli çalışmayı sağlar. Bakım ve temizliğin yapılması oluşabilecek arızaların önceden tespiti sayesinde gereken önlemleri alınmasına ve cihazın daha düzgün çalışmasına yardımcı olur.

Klima bakım ve temizlik fiyatları daha uygun olduğu halde eğer bir parçası arızalanır ve ya klima çalışmaz hale gelirse bu durumda parça değişikliği ve tamir ücreti daha fazla çıkacak ve bütçenizi sarsacaktır.

Profilo Klima Tamir servisi klima bakım ve tamirinin yanı sıra klima taşıma işleri, klima söküm, klima montaj, klima sök tak, klima gaz dolumu, klimanın iç ünite yer değişimi, klimanın dış ünite yerinin değişirilmesi gibi her tür işlemi en iyi şekilde yerine getirir.

Profilo İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

Profilo sanayi tipi işyeri tipi buzdolabı, sütlük buzdolabı, market tipi buzdolabı, şarküteri ve meşrubat bn uzdolabı, cola buzdolabı, meze dolabı, kasap buzdolabı gibi her tür işyeri tipi buzdolaplarına gereken tamir ve bakım hizmetini veren Profilo İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı tamircisi en etkin çözümlerle tüm arızaların önüne geçer.

Sanayi tipi İş Yeri Buzdolabı Tamir servisi tüm endüstriyel cihazların arızasında güvenle servisimizi arayarak aynı gün hizmet imkanı bulabilirsiniz. İşyeri tipi buzdolabı ve soğutuculardaki çalışma sistemi de aynen diğer buzdolabındaki sistem gibi çalışır.

Buzdolabı motorunda gürültülü seslerin çıkması, buzdolabının soğutmasındaki sorunlar, buzdolabının motorunun durmadan çalışması, buzdolabı fanının çalışmaması, buzdolabının eritme yapması, karlanma ve buzlanma sorunlarının hepsinin çözümü iç teknik servisimiz tamircisini çağırarak profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Beyaz eşya ve buzdolabı gibi her tür arızada vakit kaybetmeden servisimizi gerekli iletişim numarasından aradıktan kısa bir zaman sonra gelen profesyonel ekip ustalarından tamir işlemi bittikten sonra servis fişi almanızı tavsiye ederiz.Ankarada Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi

 1. Yıl
  Güneşli
  Fatih
  Kirazlı
  Yıldıztepe
  Göztepe
  Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi

 1. Yıl Mahallesi
  Esentepe
  Cebeci
  İsmetpaşa
  Yunus Emre
  Uğur Mumcu
  Sultançiftliği
  Gazi Mahallesi
 2. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Profilo Beyaz Eşya Servis konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Siemens Beyaz Eşya Servis Ustalarımız Vardır.