Samsung Buzdolabı Tamircisi 444 95 87

Arçelik beyaz eşya tamiri için hemen arayın

444 95 87

Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Arçelik buzdolabı tamircisi

Samsung şirketi, Lee Byung-Chul tarafından, 1938 de kurulmuş olup Güney Kore merkezli bir şirket olarak hayata geçmiştir. Samsung Yönetim Kurulu Başkanı olan Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketler tarafından oluşan bir grup olmuş, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik şirketi olarak beyaz eşya ve daha birçok eşyanın üretimini yapan büyük bir şirket halini almıştır.

1938 yılından bu yana birçok beyaz eşyanın üretimi ve tüm kullanıcıların isteğine bağlı en iyi ürünlerin üretimi ve ürünündeki çeşitlilik sayesinde her tür beyaz eşyanın sürekli gelişmesi için gayret göstermekte ve sürekli kendini geliştiren beyaz üreticisidir.

Beyaz eşyalar kullanımları gereği hassas cihazlardır. Ancak bu cihazların doğru şekilde kullanılması ve bilinçli tüketici sayesinde daha uzun süre ilk günkü gibi aynı yüksek performansta çalışması sağlanır. Beyaz eşyalar arasında ise buzdolabı hepimizin kullandığı ve her mekanda önemli beyaz eşya gereksimini karşılayan ve her alanda kullanılan buzdolabı sürekli kullanılmaktadır.

Buzdolabı veya diğer beyaz eşyalarımız olsun sürekli kullanıldığı için cihazın parçalarındaki aşınmalar veya cihazın zamanında uygun şekilde bakımının yapılmaması buzdolabının daha çabuk bozulmasına ve eski performansında gerektiği gibi çalışmamasına neden olur.

Bu sebeple buzdolabının sürekli aynı şekilde uzun süre hiç bozulmadan ve gerekli şekilde çalışmasına sağlayabilmek cihazın gerekli bakımının yapılması ve bilinçli tüketici olabilmekte cihazların uzun süre kullanımını sağlar. Buzdolabı servisi telefon numarasına ulaşmak için yukarıda ki numaradan her zaman arayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Neden Soğutma Yapmıyor 

Arçelik buzdolabı derin dondurucu tamir servisi

Samsung Buzdolabı evimizde ve tüm iş yerlerinde kullanılan en önemli elektronik cihazlardan biridir. Buzdolabı sayesinde yiyecek ve içecekler uzun süre hiç bozulmaması amacıyla saklanabilen bir cihazdır. Özellikle de yaz ayında buzdolabına çok fazla ihtiyacımız olur. Çünkü yiyecekler soğutulması yaz döneminde daha çok geresinim haline gelmekte ve buzdolabının sıcak yaz günlerinde daha fazla soğutmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Garantili Beyaz Eşya Tamir Servisi  Her mevsim hiç farketmeden sürekli kullanılan buzdolabı soğutmayı yapamıyorsa teknik tamir servisi çağırmadan önce yapmanız gereken ve arıza sebepleri arasında nelerin neden olduğu bilmeniz ve bilgi sahibi olmak önemlidir.

Buzdolabı kapak lastiklerinin esneyip esnemediği kontrolü yapılmalı ve eğer esnediğini anlamak için; buzdolabının kapağı kapatılmadan arasına bir kağıt yerleştirilir. Kağıt yerleştirildikten sonra kapağı kapatın.

Buzdolabı kapağı kapanmıyorsa kapak lastikleri aşınmış ve tam örtülmediğinin bir göstergesidir. Buzdolabının kapağı kapatıldıktan sonra eğer kağıt çok kolay bir şekilde çekiliyorsa buzdolabının lastikleri değişmesi gerekir. Kağıt kolayca çekemiyorsanız lastiklerde esneme ya da sorun yok anlamına gelir.

Buzdolabı arızaları ve Çözüm Yolları

derin dondurucu buzdolabı tamircisi

Buzdolabı soğutma yapmıyorsa temel nedenlerden biri de üst fan sorunudur. Buzdolabını kapattıktan sonra iç bölümünde bulunan düğmeye basın. Düğmeye basıldığında ses gelmiyorsa eğer fan çalışmıyor demektir. Bu tür uygulamaları ve kontrolleri servis öncesi gerçekleştirmeniz gerekir. İşlemlerden sonra yine de buzdolabınızda çalışma durumu olmazsa eğer servis çağırma vakti gelmiş demektir.

Samsung Buzdolabında bir arıza oluştuğunda en önemli şey doğru tespitlerin konulabilmesi ve cihaza gerekli müdahaleyi en uzman kişilerin yapması büyük önem taşır. Cihazın gerçek arızasının tespiti için yerinde görüşmesi en uygun şekil olacaktır. Bu sayede hangi parçada bir sorun var veya cihazda nasıl bir arıza oluştu görüldüğünde hemen anlaşılır.

Gebze Buzdolabı Tamircisi/Servisi Buzdolabında bir arıza var ise hemen uzman kişilerin müdahalesi önemlidir ve en uygun ekipmanla en iyi hizmeti veren servislerle çalışmaya özen göstermeniz gerekir.

Buzdolabı çoğu zaman soğutma yapmıyor şikayetiyle karşı karşıya kalınan genelde arıza şikayetleri arasında olan soğutmuyor, buzdolabı neden soğutmuyor, buzdolabı motoru neden çalışmıyor, buzdolabı gazı boşaldı, buzdolabı gaz dolum fiyatı ne kadar, buzdolabı motoru niçin durmadan çalışıyor, buzdolabı neden çok donduruyor, buzdolabı fanları donuyor nedendir gibi daha birçok arıza için genel teknik tamir servisimizi bildirmeniz ve tamir talebinde bulunmanız yeterlidir.

Samsung Buzdolabının her türlü arızasında en iyi hizmeti veren teknik tamir servisi buzdolabındaki tüm sorunları tek kalemde çözebilen ve yetenekli ve bir o kadar güvenilir ve profesyonel servis elemanlarıyla hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. 

Buzdolabı Motoru Neden Çalışmıyor

buzdolabı tamir servisi

Beyaz Eşya Kombi Klima Tamir Merkezi buzdolabı her mevsim hiç ara vermeden kullanılan buzdolabında karşılaşılan en önemli sorunlardan biri motor arızasıdır. Buzdolabı motoru niçin çalışmaz? Buzdolabı kullanıcı olarak teknik servis öncesinde yapılabilecek bir işlem veya uygulama gerekli midir? Buzdolabında hangi arızalar söz konusu olur?

Bu arıza halinde kullanıcı olarak yapabilecek hiçbir işlem olmaz. Buzdolabı motorunun çalışmamasının teknik nedenleri vardır. Yani arıza durumu söz konusudur. Bazen buzdolabı motor çalışmasına rağmen soğutmayı yapamaz. Tabi farklılık gösteren arıza halleri de vardır.

Buzdolabındaki soğutma sistemi gaz sistemi ile olmaktadır. Buzdolabı bakır tellerden gaz kaçırdığı zaman soğutma yapmıyor olabilir. Bu durumda cihaza gaz dolumu yapılması gerekir.

Buzdolabı kapak fitilleri eskimiş ve yıpranmış olabilir. Bu sebeple dolap içindeki soğuk havayı dışarıya kaçıyor ve soğutamıyordur. Bu sebeple de soğutma yapmıyor olabilir. Bu durumda ise kapı fitilleri değişimi şarttır.

Deep Freeze yani dondurucu bölümündeki karlanma sebebiyle ısınma olabilir. Deep freze bölümündeki karlanma nedeni üst kapak fitilinin aşınmasıdır. Bu sayede içeriye ısı alır soğutmayı da yapamaz. Üst kapak fitili değiştirilmesi halinde sorun düzelir.

Tabi bu durum dışında buzdolabında soğutma olmaması farklı nedenlere de bağlı olmaktadır. Bu nedenler sıralarsak, Buzdolabı taşınma sırasında soğutma sorunu oluştuysa bunun sebebi taşıma sırasında oluşan bakır tellerin zarar görmüş olması olabilir. Buzdolabı taşınma sırasında bu sorun meydana geldiyse eğer taşıma sırasında buzdolabı darbe almış olabilir. Buzdolabı sigortası atmış olabilir. Buzdolabının fişinin takıldığı prizde sorun meydana gelmiş olabilir. Buzdolabının takıldığı fişin sorunundan kaynaklanabilir. Kondanser tozla veya yabancı cisimlerle kirlenmiş olabilir.

Belirtilen bu arızalar kullanıcı kişinin bilinçlenmesi amacıyla teknik servis ekibince gözden kaçırıldığı bir durum olmaması nedeniyle arızalanmıştır. Kullanıcı kişinin hiçbir uygulama ve işlem yapmadan herhangi bir arıza durumunda tamir işini uzmana bırakarak mutlaka uzman teknisyen ekipler tarafından almanızı özenle tavsiye ediyoruz.

Buzdolabının arızalanma nedenleri arasında buzdolabının yeterli ve düzenli yerleşim yapılmaması ya da buzdolabına konulan yiyecek ve içeceklerin dağınık ve gereken malzemeden fazla aşırı yükleme sonucunda da buzdolabının aşırı motor çalışmasına neden olunur. Bu durumda ise buzdolabı motoru gereğinden fazla çalışarak motorun zorlanması sonucunda motorun tamamen çalışması kesmesi ve ya çalışmayı zayıflatması gibi hiç beklenmeyen sonuçlar meydana gelir.

Buzdolabının komprosör arızası yine buzdolabının soğutmama soruna bir neden teşkil eder. Ayrıca buzdolabının düzgün bir zemine konumlanması ve buzdolabının gerekli seviyede soğutma ayarına getirilemesi de buzdolabı motorunun daha zayıf çalışmasına sebep olmaktadır.

Buzdolabının daha verimli ve düzgün soğutmayı sağlaması için buzdolabının yıllık bakımına dikkat edilmeli ve buzdolabının yılda bir defa fişinin çekilerek temizlenmesi ve buzdolabı motorunun biraz dinlendirildikten sonra yeniden çalışmaya geçirilmesi de işe yarayacaktır.

Samsung Buzdolabı Tamir Fiyatı  Tamir Ücreti

Etlik Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Tamircisi buzdolabı tamir fiyatı ve buzdolabı tamir ücreti buzdolabında oluşa arızaya ve buzdolabının genel temizlik ve bakımına göre veya buzdolabının markasına ve buzdolabının tür ve çeşidine göre değişim gösterir. Buzdolabında oluşan cihazda meydana gelen bir parçanın ve parçanın fiyatına göre ve hasar derecesine göre buzdolabı tamir fiyatı farklılık gösterir.

Buzdolabı Tamircisi-Servisi Buzdolabı tamir fiyatı ne kadar? Buzdolabı servis ücreti ne kadar? Buzdolabı teknik tamir servisimize sorabilir ve her tür arıza ve sorunda kolayca yardım alabileceğiniz en iyi tamir servisi olarak en yakın yerden servis imkanı ile en etkin teknik tamir çözümlerini en iyi tamirciler sayesinde kolayca çözebilir ve her zaman kaliteli ve en iyi malzeme kullanımı sayesinde en iyi ekipmanlar ve profesyonel ustalar sayesinde buzdolabında hiçbir sorun kalmayacak şekilde hizmet verilir.

Buzdolabı arıza gösterdiğinde hemen işini en iyi bilen tecrübeli firmalarla ve ustalarla irtibata geçmek önemli bir konudur. Buzdolabının tamir ettirmek ancak bu işi bilen profesyonel ve üstün yetenekli tamirciler sayesinde daha kolay çözülebilir.

Samsung buzdolabı tamir bakım servisimiz her zaman garantili ve en etkin çözümleri beraberinde sunan en iyi tamir fiyatı ile hizmetinin kaliteli ve eğer bir parça değişimi söz konusu olursa yedek parça için ve yapılan işlem için bir yıl süreyle garanti süresi verilir.

Buzdolabı tamiri için gelen ustalardan hemen teknik tamir hizmeti tamamlandıktan sonra servis fişinizi almayı ihmal etmeyin . Her buzdolabı tamiri sonrasında gelen tamirciden servis fişi almanızı tavsiye eder ve her zaman profesyonel hizmet için teknik ustalarla irtibata geçmeniz gerekir. İstanbulda Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar,  İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek
Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler 

Antalya da Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada  Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın  Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Buzdolabı Arızası Tamir Bakım Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız kombi markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,