Samsung Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Samsung Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Servisi için hemen Arayın

444 28 46

İzmir ilimizin Konak ve Bayraklı ilçeleri dahil tüm ilçe ve semtlere hizmet sunan Samsung marka başta olmak üzere tüm markalara detaylı tamir hizmeti sunan servisimiz her zaman yaptığı işin arkasında durarak ve yaptığı işe ve eğer parça değişimi yapıldıysa yine 1 yıl iş ve parça garantisi verilir. 

Konak-Bayraklı Samsung Beyaz Eşya Servisi  her marka buzdolabına özel tamir hizmeti vermektedir. Ve servisimizi güvenle ve hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Buzdolabına gelince buzdolabı ve derin dondurucu olmasaydı bir çok yiyecek kısa zamanda bozulur ve uzun zaman yiyecekleri ilk günkü gibi koruyamaz ve yaz ayında bir çok yaz sebzelerini ilk günkü gibi taze biçimde saklayamazdık.

Yine kullandığımız no frost buzdolabı temizliği gayet kolaydır çünkü eski buzdolapları gibi karlanma ve buzlanma yapmaz ve kendi kendinin buzunu ve karını giderdiği gibi son derece kısa zamanda hızlı soğutma işlemini yapmakta ve eski cihazlara göre daha verimli çalışmayı sağlar. Bir önceki makalemiz Konak Bayraklı Vestel Beyaz Eşya Servisi makalemizi de ziyaret edebilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Samsung Buzdolabı Servis

Konak-Bayraklı ilçemizde hizmet veren Samsung Buzdolabı Servisi her zaman en yakın yerden servis imkanı sunmakta ve servis ağı oldukça geniş gezici servis araçlarıyla aradığınız gün içinde hizmet vermektedir. 

Samsung Buzdolabı Servisi her marka buzdolabına detaylı ve noksansız hizmet için haftanın her günü kesintiye uğramadan hizmetini sürdürür. Buzdolabı arızalarının çoğunluğu buzdolabının kullanım şartlarına uygun kullanılmaması ve buzdolabı kapağının arızalı olması ve fazla süre açık kalması sonucu arızalar meydana gelmektedir. Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi sitemizide takip edebilirsiniz. 

Buzdolabı soğutma yapmıyor? Buzdolabı motoru arızalı, Buzdolabı alt bölüm soğutmuyor? Buzdolabı dondurucu bölüm soğutmuyor? Buzdolabı fanları çalışmıyor? Buzdolabı sesli çalıyor gibi tüm arızalarda servisimizi güvenle arayarak hizmet alabilir ustalarımızın aynı gün gelmelerini sağlayabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Samsung Çamaşır/Bulaşık Makinası

İzmir ilimizin Konak ve Bayraklı ilçesindeki hizmetinin yanı sıra tüm İzmir ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız çalışanları her zaman en iyi tamiri en iyi tamir fiyatı ile Çamaşır ve bulaşık makinesi tamirinde profesyonelce hizmet sunmakta ve tamir sonrası olası yeniden oluşabilecek arızalar içinde garanti vermektedir. 

Çamaşır ve bulaşık makinesi tamir sonrası eğer yeniden bir arıza söz konusu olursa servis fişinizi almanız şartıyla ki servis fişi yapılan işin ispatı olur. klima taşıma ücreti 2019 adlı makalemizi de ziyaret ederek firmamız ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yapılan tamir sonrası oluşacak yeniden aynı yerden arıza oluşursa hiç bir yeni ücret talep edilmeksizin yeniden adresinize gelinerek tamir yinelenmektedir. Ayrıca parça değişimi yapıldıysa yine 1 yıl da parça garantisi verilir. Balgat Klima Bakım Tamir Servisi Çankaya servisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı