Yalova Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46

Acil Beyaz Eşya tamiri için hemen Arayın

Yalova Beyaz Eşya Teknik Tamir Servisi

444 28 46 

Yalova, 1867 de Bursa Merkez Sancağı’na bağlı kaza iken, 1901 yılında bağımsız İzmit Sancağı’na bağlanmıştır. Yalova ilimiz,  merkez ilçesi de dahil 6 ilçeden oluşan bir ilimizdir. Kurtuluş Savaşı nda Yunan askeri birliklerinin işgaline uğrayan Yalova, verdiği büyük mücadele sonrası 1921 tarihinde düşman işgalinden kurtularak bugün ki sınırlarını belirlemiştir.

Yalova, merkez ilçeyle birlikte 6 ilçeden meydana gelen bir şehirdir. Yalova İlçelerinden Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal de beyaz eşya tamirini devam ettirmektedir.
Beyaz eşyalar hayatımızda sürekli kullanılan ve farklı amaçlarla her alanda her kesim insanın kullandığı ve hayatımızı daha kolay hale getiren ve kullanımı ile işlerimizi kolaylaştıran ve konforlu yaşam sürmemize yardımcı olan eşyalardır.

Beyaz eşyalarımız her bütçeye uygun ve farklı tasarımlarla üretilen ve insan gücünün yerini alan ve günlük yaşamımızda işlerimizi daha kolay yapmamıza ve zamandan da tasarruf sağlamamıza yardımcı teknoloji harikası ürünlerdir.
Günümüzde her geçen gün yenilenen ve daha dijital hale gelen beyaz eşyalar dijital üretimlerle daha orijinal cihazlar olmasının yanı sıra cihazların dijitalleşmesi bir o kadar cihazın hassas hale gelmesi ve daha çabuk bozulabilen çeşitli arızaları ile tamire ihtiyaç duyulur. Esenyurt klima montaj arıza servisimizi de arayarak en iyi tamir hizmetini için tamir talebinde bulunabilirsiniz.  

Yalova Beyaz Eşya Arızaları ve Çözüm Teknikleri

Yalova buzdolabı tamir servisi

Yalova Beyaz Eşya Tamir Servisi, buzdolabı, sanayi tipi ve endüstriyel buzdolabı, sütlük ve market tipi buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu, soğutucular, dipfrizler, kombi ve klima dahil olmak üzere bir çok çeşit ve marka için garantisi biten ürünlere tamir imkanı sunar.
Beyaz eşyalarda oluşan arızalar genelde kendi yöntemlerimizle tamir edebileceğimiz cihazlar değildir.

Beyaz eşyada bir arıza görüldüğünde işin ehline tamir işini bırakarak beyaz eşyaya bir zarar vermeden hiç sorun kalmayacak şekilde tamir hizmeti istemek en akıllıca yöntemdir.

Ancak bazen cihazın yanlış şekilde montajı, cihazın yanlış ve düzensiz yerleştirilmesi, cihazın rutin bakımlarının ihmali halinde cihazlarda ciddi sorunlar meydana gelebilir.
Örneğin bazen çamaşır makinesi çok gürültülü ve sallanarak çalışır bu durumda ilk yapmamız gereken makinenin doğru ve sabit bir yere konulmuş olmasına dikkat edilmelidir. Eğer makine eğik veya bozuk bir zemine montaj yapıldıysa bu durumda cihazın düzgün konumu gerekir.

Bazen cihaza su gelmeyebilir bu konuda da ilk yapmamız gereken makinenin suyu alabiliyor mu musluklar ve vana kontrolleri yapılarak cihazın suyu doğru şekilde alması sağlanabilir. Bazen çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi kötü koku yapabilir bu durumda ise makinenin kapağının yıkama sonrası bir müddet açık bırakılarak hava almasını sağlamak işe yarayacaktır.

Bulaşık makinesi çoğu zaman deterjanı alamaz veya tablet deterjanı parçalayamaz ve durumda da konulan bulaşıklar maalesef yeterli temizliğe ve hijyenik yıkama yapılmaz. Bu durumda da yine ilk önce tablet deterjan yerine sıvı deterjan kullanmayı deneyebilirsiniz. Buna rağmen hala yıkamada bir düzelme olmuyorsa cihazın rezizstansda veya suyu doğru ve yeterli almamasından kaynaklanan bir sorun olabilir. Arçelik Beko servis numarası servisimizi her zaman arayarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz. 

Kendi yöntem ve denemelerimize rağmen hale makinemizde bir düzelme olmuyorsa hiç zaman kaybetmeden Yalova Beyaz Eşya Tamir Servisini gerekli telefon numarasından arayarak tecrübeli ustalar eşliğinden kaliteli ve güvenli hizmet için tamir talebinde bulunabilirsiniz. Servis ustaları hiç vakit kaybetmeden aradığınız gün içinde müşteriye geri dönüş sağlayarak en kısa sürede eksiksiz ve noksansız tamir hizmetini sunar.

Yalova Çamaşır Makinesi Tamircisi

Yalova Bosch Çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makinesi her mevsim kullanılan ve sürekli kullanımı sonrası parçalardaki tahribat ve eskime sonucunda çeşitli arızaların oluştuğu cihazlar arasındadır.

Çamaşır makinesini yanlış ve düzensiz tıka basa doldurarak yıkama yapmaya zorlamak, çamaşır makinesinin doğru program seçimi yapılmadan yıkama yaptırılması, çamaşır makinesinin sıkma ayarlarındaki aşırı sıkma programında yıkatılması cihazda hiç beklenmeyen arızalara sebebiyet verebilir.

Çamaşır makinesinin gereğinden fazla giysiyle doldurularak yıkama yaptırmak kapak körük lastiğinin kısa sürede aşınması ve körük lastiğinin yırtılmasına, makinenin aşırı yükle yıkama yaptırmaya çalışılırken cihazın kazanının düşmesi, makinede yüklü çamaşırla sıkma yaparken aşırı sıkışıklık nedeniyle çamaşırların deforne olması gibi sorunlara davetiye çıkarır.

Çamaşır makinesinde her tür arızada, çamaşır makinesi kazanı düştü, makinenin körük lastiği yırtıldı, makinenin kömürü bitti, makine suyu almıyor, makinesi suyu tahliye etmiyor, makinenin kazanı dönmüyor gibi her türlü arızada güvenle servisimizi arayarak tamir hizmeti isteyebilirsiniz. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamircisi ihtiyacınızda beyaz eşya tamirini hiç kesintisiz hizmet verir.

Yalova Buzdolabı Teknik Tamir Servisi

Buzdolabı arızalarının hepsine en etkin çözümlerle hizmet veren Yalova Buzdolabı Teknik Tamir Servisi uzman teknik ekibiyle buzdolabında meydana gelen soğutma sorunları, buzdolabı kapak arızaları, buzdolabı motor yanması, buzdolabı gazının boşalması ve soğutma yapmaması, buzdolabı motorunun sesli ve gürültülü çalışması, eritme yapması veya çok buzlanma yapması gibi her arızada en iyi tamir hizmetiyle garantili hizmet verilir.

Buzdolabının genel arızaları arasında soğutma sorunları genelde buzdolabının kapağının iyi temas ederek kapanmaması, buzdolabının sık aralıklarla açılıp kapanması sonucu buzdolabının dışarıdan sıcak havayı içeri alması veya kapak fitillerinin eskimesi aşınması sonrası buzdolabının yine gazının boşalması sonucu soğutmada sorunlar meydana gelir.

Buzdolabının gelişi güzel düzensiz ve fazlaca yiyeceğin buzdolabının hiç hava alamayacak biçimde çok fazla malzemeyle doldurulması sonucunda buzdolabı motoru fazla çalışmaya maruz kalır. Bu durumda kalan buzdolabı motoru yiyecekleri hızlı şekilde soğutma yapmaya çalıştığı sırada motor gereğinden fazla durmadan çalışmaya başlar. Hiç durmadan çalışan buzdolabı motoru ısınır ve bir zaman sonra ise motor yanabilir ve hiç çalışmaz hale gelir. Keçiören Demirdöküm servisi  linkine tıklayarak servisimizi güvenle arayarak tamir hizmeti isteyebilirsiniz. 

Bunun gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız buzdolabını gereğinden fazla yiyecekle ve aşırı malzeme yüklemekten uzak durmalıyız. Buzdolabını düzgün biçimde yerleştirmeye ve en az yılda bir defa da olsa cihazın fişini bir müddet kadar çekerek yıllık genel temizlik ve bakımı yaptırmalı ve motorun dinlenmesi sağlanması gerekir. 

Yalova Sanayi Tipi İşyeri Buzdolabı Tamircisi

İşyeri tipi yani sanayi tipi buzdolabı gibi her tür buzdolabı arızaları içinde servisimiz hizmetini eksiksiz ve noksansız şekilde gerçekleştirir.

Yalova Sanayi Tipi İşyeri Buzdolabı Tamircisi işyeri ve sanayi tipi sütlük buzdolabı, kasap buzdolabı, meze ve pasta buzdolabı, meşrubat buzdolabı, şarküteri buzdolabı, market buzdolabı v.b. gibi her tür sanayi tipi buzdolabı arızasında tamir için güvenle arayabileceğiniz bir firmadır.

Yalova Sanayi Tipi İşyeri Buzdolabı Tamir ustası her tip cihaza en uygun hizmeti verebilmek için özel tamir eğitimleri alarak buzdolabındaki her tür soruna en iyi ve sorunsuz tamir hizmetini garantili sunmaktadır. Servisimizi arayarak servis kaydı sonrası uzman teknik tamir ustası adresinize gelerek tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra servis fişinizi de almayın unutmayın. Servis fişi yapılan işin ne olduğu ve hangi firmanın ne zaman işlem yaptığının bir göstergesi olur. Cihazda sonradan oluşabilecek oluşan arızanın yeniden aynı şekilde görülmesi durumunda yeni bir ücret istenmeden hizmetin tekrarı talebinde bulunabilirsiniz. Dikmen klima bakım tamir servisi içinde servisimizi her zaman arayarak tamir hizmeti isteyebilirsiniz. 

Yalova Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Yalova  bulaşık makinesi tamircisi

Bulaşık makinesinde de zaman zaman bulaşıkları yeterli yıkama yapmaması, bulaşık makinesi bulaşıkları çizerek ve tahribat vererek yıkaması, bulaşık makinesinin bulaşıkları kirli ve puslu şekilde çıkarması, makinenin hiç deterjan almaması gibi sorunlar her bulaşık makinesi kullanıcısının başına gelen başlıca sorunlardandır. Bu sorunlar meydana geldiğinden öncelikle su vanası kontrolü, deterjan ve tuz veya parlatıcının eksik olup olmadığının kontrollerini yapmanız gereklidir. 

Bulaşık makinesinin de yine diğer cihazlarda olduğu gibi karmaşık ve düzensiz biçimde yerleştirme yaparak yıkama yaptırılması bazen pervanelerin dönmesine engel teşkil eder. Bu sebeple bulaşıkları dizerken pervanelere takılmayacak şekilde düzgünce yerleştirilmesi uygun olur.

Bulaşık makinesi eğer yeterince temiz ve lekesiz yıkama yapamıyorsa öncelikle makineye koyduğumuz deterjan ve parlatıcı ve tuzun en iyi markalardan tercih etmeye dikkat etmeli ve makinenin bulaşıkların kirlilik durumuna göre ekonomik ve yoğun yıkama programında yıkatmaya dikkat ederek yıkama yaptırılması da işe yarayacaktır.  Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yalova  Beyaz eşya Servisi hizmet verilen ilçeleri
• Altınova
• Armutlu
• Çınarcık
• Çiftlikköy
• Merkez
• Termal