Yalova Demirdöküm Servisi

Acil Kombi Klima tamiri için hemen arayın

Yalova Demirdöküm Teknik Tamir Bakım Servisi

444 28 46 

beylikdüzü kombi servisi
Yalova kombi tamir bakım servisi

Demirdöküm servisi, ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen firmaları arasındadır. Türkiye genelinde yaygın ve en iyi servis ağı ile profesyonel teknik ustalarıyla tamir hizmeti sunan firmadır.

Demirdöküm, 1954 de kurulmuş ve 1955 de Koç Grubu’na katılan bir firmadır. Koç Holding A.Ş. 2007 yılında sahibi olduğu  hissenin 212,9 milyon Euro ile Alman Vaillant Firması’na devrini yapmıştır.

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemli cihazlar üreterek her mevsim konforlu ve sağıklı yaşam içir çözümler üretir. Üretilen ürünlerdeki çeşitlilik ve kalite ile kullanıcı hem rahat eder hem de yeterli performansta cihaz kullanımı ile yaşam seviyesindeki kaliteyi artırır.

Yalova Demirdöküm Kombi Tamir Bakım Servisi maksimum güvenlik ve performansla hizmet verir. Kombi tamirinde değişilen bir parça varsa orijinal yedek parça kullanır. Cihazda orijinal yedek parça kullanımı diğer parçalarında en iyi uyum içinde çalışmayı sağlar ve cihazın en yüksek performansta çalışması için gereklidir. Cihazın tamirinde orijinal yedek parça kullanılması cihaz güvenliği ve kullanıcı güvenliği için son derece önemli bir konudur.
Demirdöküm kombi veya klima kullanırken cihazların gerekli talimatlara uyularak ve en uygun ayarlarda çalıştırılması cihazın daha uzun süre kullanılabilmesi için gereklidir. Cihazın rutin bakımı sayesinde uzun süre sorunsuz ve arızasız kullanım sağlanır. Kombi klima beyaz eşya tamir servisi  içinde kombi klima beyaz eşya  bakım ve tamirleri için en iyi hizmet için servisimizden güvenle yardım alabilirsiniz. 

Yalova Demirdöküm Kombi Tamircisi

kombi arıza servisi
Yalova Bosch Kombi Servisi

Demirdöküm kombi her mevsim kullandığımız çok amaçlı cihazdır. Kombi sürekli sıcak su ihtiyacını karşıladığı gibi ısınma ihtiyacını en iyi konforda sağlayan her ev ve iş yerinde kullanılan hassas bir cihazdır. Kombi sürekli kullanıldığı için bir o kadar da bakıma ihtiyaç duyulan bakımların aksatılması halinde ise beklenmeyen arızaların görüldüğü önemli ısıtma aracıdır.

Kombinin gerekli ve yeterli seviyede ısıtabilmesi ve verimli çalışmayı sağlayabilmesi için cihazın rutin bakım ve temizliğinin yılda bir kez yaptırılması gerekir. Kombi sürekli çalışırken elektronik parçalarda aşınma sonucu sorunlar meydana gelir.

Kombide oluşan arızalar için düzenli bakım ve temizlik şarttır. Bakım ve temizliği düzenli yapılmayan kombide daha fazla arıza meydana gelebileceği gibi fazlaca yakıt tükettiği halde gereken ısı da elde edilemez. 
Kombinin bakım ve temizliği yapılırken gaz kaçak tespitleri, gaz yanma odasındaki kontrolleri sayesinde kullanıcının can ve mal güvenliği güvence altına alınmış olur.

Kombi bakımı yapılırken cihazda sadece tozlanma ve oksitlenmenin giderilmesinin yanı sıra gaz kaçak tespitleri yapılır. Bu testler sayesinde oluşabilecek arızalar için önceden önlem alınır.
Kombi bakımı yapılırken öncelikle, Kombi bakımına başlamadan önce, sıcak su ve kalorifer yanma ayarı kontrolü sağlanır. Daha sonra ise kombideki su sızdırmazlık testi yapılarak kombinin su kaçağı var mıdır kontrolü yapılır. Protherm kombi servisi olarak servisimiz güvenle arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Sonrasında kombi içi açılarak kombinin tüm parçalarındaki tozlanma durumunun kontrolü yapılır. Kombinin yanma odasındaki brülör temizliği yapılır. Kombinin içindeki elektrik bağlantıları ve tüm elektronik hatlarının kontrolü yapılır. Kombinin baca fanı kontrolü yapılır ve temizlenir. Bu işlemlerin arkasından ise, genleşme tankının kontrolü yapılarak bar basınç ayarı gereken seviyeye getirilir. Kombinin kalorifer dönüş hattındaki filtresinin temizliği yapılır. 

Yalova Demirdöküm Kombi ve Petek Temizliği Servisi

Demirdöküm kombinin en iyi performansta çalışabilmesi için kombi bakımı yanında ayrıca petek temizliğinin de yapılması gerekir. Çünkü kombi ve petek tesisatı birbiriyle bağlantılı çalışan bir sistemdir. Sürekli kullanılan kirli ve çamurlu tesisat sistemiyle çalışan kombi çalışmakta güçlük çeker. Kombi petek ayarında çalıştırılan kombi yeterli ısıyı peteklere yayamaz. 

Peteklerin bir bölümü ısınıp bir bölümü ısınmıyorsa veya peteklerin alt bölümünde sıcaklık hissedilirken üst bölüme sıcaklık gelmiyorsa peteklerin temizlenme zamanı gelmiş demektir. Peteklerin temizliği yapıldıktan sonra hem daha iyi ısınma sağlanır hemde doğal gaz faturası ciddi oranda azalacaktır. 

Petek temizliği 2-3 saat gibi kısa süre içinde petekler özel kimyasalla temizliği yapılır. Petek temizleme işlemi petek temizleme makinesiyle vakumlama sistemiyle son petekten tüm tesisat içinde biriken pis suyun tahliyesi sağlanır.

Petek temizliği yapılırken tazyikli su ile petek içindeki çamurlu siyah renkteki su tamamen temizleninceye kadar temizlik ve vakumlama işlemine devam edilir. Petekler temizlik yapılırken sökülmeden ve hiç bir yer kirletilmeden temizlik yapılır.  Petek temizleme fiyatı kombi servisi makalemizi okumak isterseniz yazının üzerinde ki linke tıklamanız yeterlidir. 

Petek temizliği tamamen yapıldıktan sonra peteklerin içindeki havası alınarak peteklerin yanma seviyeleri kombi petek yanma ayarına getirilerek yeterli ısınma sağlanıp sağlanmadığına bakılır. Peteklerin yanma derecesi testleri yapıldıktan gerekli ısı peteklere ulaşıyorsa temizlik işlemi başarıyla yapılmış demektir. 

Yalova Demirdöküm Klima Tamir Bakım Servisi

Yalova Klima kombi tamircisi

Demirdöküm klima tamir bakım servisi ustaları klima tamiri, bakımı ve söküm, montaj işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz. Klima iklimsel şartlara uygun havayı sağlayan ve bulunduğu ortamdaki kirli havayı sirkülasyon yaparak dışarı atarak temiz havanın içeri alınmasını sağlayan önemli bir cihazdır. 

Klima yazın bulunulan ortamı serinletmeye kışın ise ısıtmayı sağlayan çok amaçlı mevsimsel şartları en iyi şekilde istenen seviyeye getirir. Klima içerideki havayı temizleyerek rahat bir nefes almamıza yardımcı olur. Ancak klimanın filtreleri tıkanırsa bu durumda filtredeki biriken toz her çalıştığında etrafa pis havayı yayar. Klimanın sağlıklı şekilde çalışabilmesi için en az yılda bir defa filtre temizliğinin ve genel temizliğinin yapılması gerekir. Klima montaj arıza servisi  için yazımızı linke tıklayarak okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Klima temizliği ve bakımı yaptırıldıktan sonra klima daha az enerji tüketerek daha verimli ısınmayı sağlar. Klimanın bakım ve kullanım kurallarına uygun şekilde temizliği hem daha az enerji sarfiyatıyla çalışırken sağlıklı bir ortama kavuşarak daha rahat nefes almanızı ve daha ısıtma ve soğutmayı gerçekleştirir. 

Yalova Demirdöküm Klima Tamir Bakım Servisini klima montaj,  de montaj söküm, klima taşıma fiyatı, klima gaz dolumu, klima su sızıntısı yapıyor, klima buz parçaları atıyor, klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima fanları çalışmıyor, klima çok sesli çalışıyor gibi sorunlarda hiç tereddüt etmeden  arayarak servis isteyebilir ve işinde uzman ustaların adresinize aynı gün içinde gelmeleri için talepte bulunabilirsiniz.   Klima gaz dolumu bakımı montajı içinde servisimizi her zaman arayabilirsiniz. 

Demirdöküm Yalova Kombi Teknik Servisi

Demirdöküm kombi bakımı yapılmadan önce kombinin petek vanaları ve gaz vanası kapatılır. Kombinin içindeki su tahliyesi yapılır. Kombi genleşme tankının hava ölçümü yapılır ve eğer  havası azalmışsa hava basılır eğer kombi basıncı yükseldiyse en uygun seviye olan 1,5 seviyeye getirilir. Kombi yanma odası sökülerek tozlanma ve tortuların arınması sağlanır.  Kombi bürülörü tamamen sökülerek tıkanan gözenekler tozlanma varsa temizliği yapılır. Kombi Fan motoruna çalışma testi uygulanarak eğer fan motorundan ses geliyorsa fırça ve su ile genel temizliği yapılır.

Petek tesisatı dönüş filtresi sökülerek gaz ayarları yapılarak kontrolü sağlandıktan sonra kombinin gaz sızdırma testine tabi tutulur. Kombinin tüm biriken tozlanma ve oksitlerin temizliği yapılır. Kombi bakımı tamamen bittikten sonra  sonra ise kombideki temizlik için sökülen parçaların tamamı söküldüğü yere geri  takılarak ve kombiden boşaltılan su yeniden geri konularak kombi bakım işlemi tamamlanır. 

Kombi bakımını yaptırırken firmanın güvenilir olmasına ve sağlıklı şekilde hiç noksansız tamiri için gerekli işlemlerin tamamen yapılması için işini bilen ve profesyonel hizmet sunan güvenli servislerden tamir hizmeti almaya özen gösterin. 

Demirdöküm Yalova Kombi teknik servisi ustaları her geçen gün gelişen her tür ve her marka ürün için en iyi hizmeti verebilmek için eğitim alarak cihazdan hiç bir sorun kalmayacak şekilde tamir hizmeti verilir. Teknik tamir ustaları servisimiz aradığınız gün içinde size hiç vakit kaybetmeden arayarak adresinize gelinir. Servis ağımız geniş ve garantili hizmet kapsamında yapılan iş ve eğer değişilen parça olduysa yine 1 yıl garanti süresi verilir. 

Hizmetteki kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servis ustaları her zaman en iyi hizmet için gayret içindedir. Servis ustaları her zaman müşterisiyle en uygun diyaloğu kurarak müşterisine en kaliteli hizmeti vererek müşterinin güvenini kazanır. Müşteri bir daha tamir ihtiyacı olduğunda güvenle  servisimizden garantili hizmeti alır. Vaillant kombi bakım fiyatları için servisimizi arayarak en hesaplı ideal bakım fiyatlarımız hakkında bilgi ve detay alabilirsiniz. 

Yalova  Bosch Servisi 444 28 46 İlçeleri
• Altınova
• Armutlu
• Çınarcık
• Çiftlikköy
• Merkez
• Termal