Yalova Bosch Servisi Telefon Numarası

Acil Beyaz Eşya tamiri için hemen Arayın

Yalova Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi

444 28 46 

Yalova Bosch beyaz eşya tamir servisi

Yalova ili,  merkez ilçesiyle birlikte 6 ilçeden meydana gelen bir ilimizdir.  Bursa nın Gemlik ilçesine bağlı bulunan Armutlu beldesiyle Kocaeli ilinin Karamürsel ilçesine bağlı Altınova, Subaşı ve Kaytazdere beldelerini sınırı içinde yer alarak il haline gelmiştir. İlçeler; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal’dir.

Bosch, Stuttgart, Almanya merkezli elektronik ve mühendislik firması olarak beyaz eşya üretim firmasıdır. Ayrıca Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayan firma olarak faaliyet göstermektedir.

Bosch şirketi Robert Bosch tarafından 1886 da Stuttgart’ta kurulmuş bir şirkettir. Bosch kurulduğu günden itibaren bir çok beyaz eşya çeşidiyle üretime sunduğu cihazlarla her alanda kullanabileceğimiz çok amaçlı bir çok tür ve çeşit üretim ile kendini göstermiştir.

Beyaz eşyalar ev ve işyerinde her alanda kullanılan teknolojik ürünlerdir ancak sürekli kullanım sonrası parçaların aşınması ve yıpranması sonucunda farklı sorunlar meydana gelir. Beyaz eşyaların daha uzun süre kullanımı için gereken rutin bakımların yapılması ve kullanım şartlarına uygun şekilde kullanımı sayesinde daha az sorun oluşur. 

Yalova Kombi Tamir Bakım Servisi her çeşit buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sanayi tipi endüstriyel buzdolabı, market dolabı, çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar için tamir hizmeti verilmektedir.

Beyaz eşyalardaki arızalar için en etkin çözümlerle ve en iyi tamir ustalarıyla çalışan Yalova Kombi Tamir Bakım Servisi ni 444 28 46 numaralı telefondan çağrı merkezini arayarak servis kaydı bırakmanız durumunda servisimiz teknik tamir ustaları size geri dönüş sağlayarak tamir fiyatları hakkında bilgi verir ve müşteriden yapılması için onay alırsa adresine giderek teknik tamiri gerçekleştirir. 

Yalova Bosch Buzdolabı Tamiri Servisi

Buzdolabı arızalarının başında soğutma yapmıyor veya soğutma yeterli değil şikayetleri gelir. Buzdolabının soğutmama sorunu birçok nedene dayanmakta ancak buzdolabında en sık görülen arıza sebebi kompresör ya da diğer adıyla moturun yanması veya moturun hiç çalışmama sorunudur.

Buzdolabı motoru çok arıza göstermemesi gereken bir parça olmasına karşın bilinçsizce kullanım nedeniyle, en çok arıza oluşan parçanın başında gelir. Çünkü buzdolabı kullanıcısı dikkatsiz ve düzensiz buzdolabı yerleşiminden kaynaklı buzdolabının arızalanmasına neden olacak özensiz ve tıka basa yerleşimi yaparak buzdolabının arıza göstermesine sebep olunur. Bu sebeple buzdolabı arızası arasında en çok yaşanan sorundan biride soğutmama problemiyle karşı karşıya kalınır.

Buzdolabının buzluk bölümünü kesinlikle ağzına kadar tıka basa doldurmayınız. Çünkü buzdolabında soğutma kesinlikle buzluk bölümünde gerçekleşir ve alt bölüme iletilir. Aşırı doldurulan buzluk bölümü cihaz yeterli havayı alamadığı için soğukluğu alt bölüme iletmez. Soğutma alt bölüme gelmediğinde  buzdolabının arka bölümünde buz kütlesi oluşmaya başlar ve cihaz yeterli soğutmayı yapamaz.

Buzdolabı fan motoru donunca buzdolabı sürekli çalışma yapacağı için motorun yanma riski artar. Bu nedenle dolabın kapağı açık kaldığında, buzluk bölümü çok doldurulduğu için soğutma yapmamaya başladıysa buzdolabı fişi çekilerek, 1 gün süresince tüm kapakları açık bırakacak şekilde bekletilmesi uygundur.

Bir gün fişi çekip beklettikten sonra buzluk yerleşimi için gereken düzeni sağlayarak tekrar fişi takın. Buzdoabında hala bir düzelme olmuyorsa hemen Yalova Bosch Buzdolabı Tamiri Servisini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak teknik tamir servis ustalarından yardım alın.  Demirdöküm servisi içinde servisimizi her zaman arayarak tamir hizmeti isteyebilirsiniz. 

Kayseri Grundig Buzdolabı Tam

Yalova Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesi zamanla kullanım sonrası çeşitli arızalar gösterir. Çamaşır makinesinin daha az arıza göstermesini istiyorsak makineye alabileceği miktardan fazla giysiyle doldurarak yıkama yaptırmamalıyız. Aşırı giysi ile yıkama yaptırmak makinenin kazanına zarar verecektir.

Sıkma işleminde çamaşır makinesi çok fazla dolu olduğu için giysileri daha sıkışık halde sıkma yaptırmaya çalıştığında tüm giysiler yıpranır ve kısa sürede eskime oluşur. Ayrıca çamaşır makinesi kapağı da zorlanarak kapanacağı için kapakta da sorunlar meydana gelir. Kapak tam kapanmaz veya zorlayarak kapatmaya çalışıldığında kapak körük lastiği aşınır. 

Çamaşır makinesi bazen suyu almayabilir, makine suyu tahliye edemez, iyi durulama yapmaz, çamaşır makinesi kazanı dönmez, çamaşır makinesi deterjan almaz, makine hareketli ve gürültü çalışabilir, makinenin kazanından yüksek ses gelebilir. Her tür arıza için Yalova Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisini arayarak çamaşır makinesi sorunlarınıza kısa zamanda tamir hizmeti garantili ve güvenli şekilde sunulur. 

Çamaşır makinesi çok sallanarak çalışıyor adeta hareket ediyor gibi şikayetler gelmektedir. Bu durumda ilk kontrol etmeniz gereken çamaşır makinesinin düzgün bir zeminde konumlanmış olmasına bakılmalı eğer düzgün bir zeminde değilse düzeltilmesi gerekir. Çamaşır makinesi suyu almıyorsa yine ilk olarak çamaşır makinesine gelen muslukların ve vananın kontrolü sağlanmalıdır. Kontrol ettiniz ancak bir sorun yoksa teknik tamir için hemen Yalova Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisini arayarak yardım alabilirsiniz. Altus beyaz eşya servisi  linkine tıklayıp beyaz eşya tamiri hakkında tamir hizmeti ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yalova Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Bulaşık makinesi her alanda kullanılan gerek ev gerekse işyerinde sürekli kullanılan cihazlardır. Bulaşık makinesinde oluşabilecek arızaların önüne geçmek için makinenin kullanım şartlarına uygun kullanımı gerekir. 

Bulaşık makinesi zaman zaman bulaşıkları yeterli temizlikte yıkayamaz, lekeli yıkama yapıyor, bulaşık makinesi suyu almıyor, suyu boşaltamıyor veya bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor, bulaşık makinesi deterjanı alamıyor, durulama yapmıyorsa hemen Yalova Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisini arayarak arıza kaydı oluşturarak teknik servis tamircisinden tamir için hizmet alabilirsiniz. Güvenli ve garantili hizmet imkanı veren servisimiz her zaman müşteriye en kısa zamanda giderek hiç bir eksik kalmayacak şekilde tamir hizmeti sunmaktadır. 

Bulaşık makinesi arızası için ustalar geldiğinde servis fişinizi almayı ihmal etmeyin. Servis fişi yapılan işin ispatı olacaktır. Bulaşık makinesi için hizmet aldıktan sonra daha sonra aynı yerden bir arıza oluşursa servisimizi arayarak hizmetin tekrarını isteyebilirsiniz. 

Yalova Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisi yaptığı her işin arkasında durmakta ve hizmet sonrası değişilen bir parça için ve tamir hizmeti için yine 1 yıl süre ile garanti vermektedir. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamircisi ihtiyacınızda beyaz eşya tamirini hiç kesintisiz hizmet verir.

Yalova Bosch İşyeri Tipi Sütlük Buzdolabı Tamircisi

İş yeri buzdolabı tamir servisi

İşyeri buzdolabı için hizmet veren Yalova Bosch İşyeri Tipi Sütlük Buzdolabı Tamir Servisi her marka işyeri tipi buzdolabı,  market buzdolabı, vitrin tipi soğutucu, teşhir dolabı, endüstriyel tip soğutucu buzdolabı, soğutma dolabı, endüstriyel buzdolabı tamiri, market reyonu buzdolabı, soğutucular, market soğutma dolabı, şarküteri buzdolabı, sütlük buzdolabı, şarküteri reyon dolabı, peynir reyon dolabı, pastane buzdolabı, pasta dolabı,  kasap dolabı,  restaurant buzdolabı, teşhir buzdolabı,  vitrin tipi buzdolabı gibi soğutma cihazı ve soğutucu ürünlerin hepsi için hizmetin en iyisini yapmaktadır. Yalova Bosch İşyeri Tipi Sütlük Buzdolabı Tamir Servisi tüm sanayi tipi endüstriyel buzdolabı tamiri ve periyodik bakımının özel servisi olarak hizmetini devam ettirmektedir. 

İşyeri tipi buzdolabının da ana arıza sebepleri olarak karşımıza çıkan soğutma sorunları sıklıkla meydana gelen sorunlarında başında gelir. Soğutucudaki az soğutma veya hiç soğutmama sorunları için Yalova Bosch İşyeri Tipi Sütlük Buzdolabı Tamir Servisini güvenle gerekli telefon numarasından arayarak arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. Haftanın her günü kesintisiz hizmetini devam ettiren servisimiz müşterisine her zaman garantili ve güvenilir hizmetiyle memnun etmektedir.

Yalova Bosch İşyeri Tipi Sütlük Buzdolabı Tamir Servisinin genel prensibi olan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilir. Kaliteden ödün vermeden değişilen parça için ve tamir hizmeti kapsamında bir yıl süreyle garantili tamir yapılır. Keçiören Bosch servisi iletişim içinde servisimizi her durumda arayabilirsiniz. 

Yalova Bosch Klima Kombi Tamir Servisi

Klima ve kombi tamiri için güvenle arayabileceğiniz Yalova Bosch Klima Kombi Tamir Servisi Bosch markası dışında her çeşit klima ve kombi için genel bakım ve tamir hizmetini sunmaktadır. 

Klima ve kombi de diğer beyaz eşyalar gibi dikkatli kullanım gerektiren ve yılda bir defa bakımının yapılması gereken hassas cihazlardır. Zonguldak Ereğli Ferroli servisi  en iyi hizmet ile garantili ve güvenli çalışır. 

Klima ve kombiye bakım yaptırmak cihazların daha az enerji sarfiyatı ile daha sağlıklı ve tasarruflu kullanımını sağlar. Bakımı yapılan cihaz daha düzgün çalışır ve elektronik parçalar kontrol altında olduğu için de cihazda oluşabilecek arıza önceden tespiti yapılarak tüm sorunlara arıza oluşmadan tedbir alınır. Klima bakım tamir servisi  her zaman arayarak arızalar için kesin çözüm bulabilirsiniz. 

Yalova  Bosch Servisinin hizmet verdiği ilçeler
• Altınova
• Armutlu
• Çınarcık
• Çiftlikköy
• Merkez
• Termal