Acil Asansör Tamir ve Bakımı için hemen servisimizi Arayın

444 95 87

Bursa Eşya Asansörü Tamir Servisi

Bursa Asansör, müşterinin günlük kullanımını minimum seviyede etkileyecek boyutda modernizasyonu planlamakta ve gerçekleştirmektedir..  Asansör olarak kullanıcıların can ve mal güvenliği bizim için birinci önceliktedir.

Türkiye çapında barındırdığı geniş uzman mühendis ve uygulama kadrosuyla asansör sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Bursa Asansörleri asansör montajı, mühendislik, proje taahhüt ve üretim alanlarında faaliyet göstermektedir.  

 Asansör olarak memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir firma olmaya adıyoruz kendimizi. Bursa Asansör, Asansörlerinizin doktorudur.   Asansör olarak 5 Katli 10 daireli bir apartmandaki insan trafigi ile 30 katli bir is merkezindeki insan trafiginin ayni olmasi beklenemez.  içinde arizalara araçlı servislerimiz en geç 2 saat içinde müdahale etmektedir. Bursa Asansör Servis Hizmetleri, asansörlerin montajını, periyodik bakımını, onarımını, 7/24 asansör tamir için servis hizmeti vermekte ve revizyon yükümlülüklerini yapmaktadır.

Bursaasansör servis deparmanı 4073 sayılı Kanun ve yönetmelikler nezdinde, değerlendirme kuruluşları tarafından asansör servisi hizmet ve işleri konusunda yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiştir.

  Asansör olarak Kabinlerde geçen süreyi mutlu bir anı, arasında bulunulan mekanı da sağlıklı bir yapıya dönüştürmek için yola çıktık . Asansör veya yürüyen merdivenlerinizin arızalanması veya bileşenlerinin hasar görmesi halinde, Bursa Asansör teknisyenleri bu sorunları giderebilir. Bünyesinde barındırdığı ekibi ailesinden gören Bursa Asansör gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. Bursa Asansör Mobil Cihaz Uygulaması ile, dışarıda veya uzakta olsanız dahi tüm bakım yükümlülükleri ile ilgili gelişmeler hususlarında bilgilendirilirsiniz.

Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir Bursa asansör olmaya adıyoruz kendimizi. Arge odaklı bir mühendislik firması olan BursaAsansör müşterilerine proje/uygulama bazında da yöntem destek yerine getirerek asansör sektöründe referans firma olma yolunda ilerlemektedir.

Bursa Asansör olarak elektrikli yük ve insan asansörlerinin tesis ve bakımı hususunda uzmanlaşan firmamız, yüzlerce asansörün montajını ve periyodik bakımını yapmıştır.  Asansör olarak önceliğimiz müsteri memnuniyeti olmuştur. Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız, Bursa Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

Bursa Asansör, asansörlerinizin servis yükümlülüklerini belirlenen zaman ve iş planı doğtultusunda ekonomik fiyatlandırma, uygun ödeme seçenekleri ve ulsal ve uluslararası standartlarda yapmaktadır. Bursa Asansör Firması olarak uygulama kadromuz teknolojileri sürekli takip eden ve iş kalitesine dikkat veren personellerden kuruludur.. Kurulduğu yılından bugüne, inşaat taahhüt firmaları başta olmak üzere, kamu ve birçok projede imzası bulunan Bursa Asansör, imza attığı projelerde yaratıcı, güncel ve verimli çözümler sunan öncü bir firmadır.

Size doğru oluşturacağımız Bursa asansör revizyon teklifimiz ile belirleyeceğimiz süre devamında asansör yeşil etiket almasını takip edecek, asansörleriniz güvenilir olacak ve yasal sorumluluklardan kurtulacaksınız. Bursa asansör, sektörün yükselen değeri olmaya ve oluşabilecek her türlü talebine zamanında ve hatasız durumda çözüm üretmeye devam edecektir.

Bursa asansör olarak bugüne kadar tesisini tamamlamış olduğumuz 3700’den fazla asansör tamiri bakımı ile hergün binlerce kişiyi butonuna dokundukları katlara ulaştırıyor. Bursa da Asansör Şirketleri olarak tüm müşterilerini bilgilendirir ve teslim ettiği asansörlere, hizmete açılmasını müteakip periyodik bakım servisi verir. Bursa Asansör firması, bulundukları şehirlerin yanı sıra farklı illerde de hizmet verebilmektedir.

Bursa En Yakın Asansör Tamir Ustası

Bursa Asansör olarak tüm uyguladığımız işlemlerde amacımız; asansörlerinizin uzun yıllar boyu sorunsuz hizmet vermesini sağlamaktır. İş güvenliği esas olarak oluşturulan Bursa Asansör, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini aldığı tedbirler ile asla riske etmemektedir. Bu güne kadar sayısız projeye imza atan firmamız , özellikle Bursa asansör çözümlerinde sektöründe lider firmalardan birisi olmuştur.

Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir Bursa asansör olmaya adıyoruz kendimizi.  Asansör olarak aşama yaptığımız her alanda vermiş olduğu taahhütleri ideal ve zamanında yerine getiren, kalite standardını daima ileri tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan bir firma olmaktan onur duyarız . Bursa Asansör olarak, biz bir aileyiz, ortak amaçları paylaşırız.

Bursa Asansör Firması olarak yöntem kadromuz teknolojileri sürekli takip eden ve iş kalitesine dikkat veren personellerden kuruludur.. Bursa Asansör olarak Çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. Bursa Asansör olarak ilkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en güzel hizmeti vermeyi gaye edindik. Bursa için asansör kullanıcısının güvenliği vazgeçilmez unsurdur.

Bursa Asansör olarak binada 2 kişiye asansörde mahsur kalanları kurtarma konularında eğitimi verilerek eğitim tutanağı düzenlenecektir. Kullanıcı güvenliği ön plan tutan Bursa Asansör olarak her türlü arıza ve bakım işini tecrübeli ve faaliyet alanında eğitimli makine ve elektrik mühendisleri kontrolü altında kendi uygulama personelli ile gerçekleştirmektedir.

Bursa Asansör Mobil Cihaz Uygulaması ile, dışarıda veya uzakta olsanız dahi tüm bakım faaliyetleri ile ilgili gelişmeler alanında bilgilendirilirsiniz.  Asansör müşterilerine kaliteli malzemelerle kullanım amacına uygun, ekonomik ve sağlam asansör faaliyetlerini motorize ekiplerle servis hizmeti vermektedir . Gelişen teknoloji ile güvenli, ekonomik ve çevre dostu ürünler ortaya çıkarmayı amaçlayan Bursa Asansör, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Bursa Asansör olarak her bölgelere hizmet vermekteyiz.

Bursa Asansör Müşteri Hizmetleri Merkezine 24/7 bazda erişim sağlar. Bursa da Bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektedir. Bursa Asansör montaj ekibi boyutunda uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.  Asansör olarak duymuş olduğunuz güven, vermiş olduğunuz destek en uygun yolda olduğumuzun kanıtıdır.  Asansör olarak amacımız Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak.

Bursa Asansör olarak, gelişimi destekler, yaratıcılığı ödüllendiririz. Firmamız Asansör bakımı olarak tüm Türkiye’de ve Bursa genelinde yapmış olduğu asansör bakımı faaliyetleri ile de adından müspet yönde güvenirliliğinden gururla söz ettirmeyi başarmıştır.

BursaAsansör çalışma durumunda montajın her evresinde gerekli kontrolleri ve denemeleri ortaya koyarak asansörünüzü problemsiz bir durumda teslim eder. Asansör servisi konularında uluslararası serftifikalara ve kalite belgelerine sahip olan Bursa asansör olarak hizmetinizdeyiz.  Asansör olarak Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz. Bursa Asansör,bakım faaliyetlerinin yanı sıra izlenen tüm ekipmanlarınızın durumu ile ilgili tecrübe ve deneyimler sergileyerek gönül rahatlığınızı arttırır.  

Asansör olarak mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Bursa Asansör olarak deneyimli ekibimiz ile asansör montaj hizmeti de vermekteyiz.  Asansör olarak Yaptığımız her faaliyetleri ilk defasında, tam zamanında ve sürekli olarak düzgün yerine getirerek müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimizdir. Bünyesinde barındırdığı ekibi ailesinden gören Bursa Asansör gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. Türkiye ve özellikle Bursa da dev projelere imza atıyor montajdan, bakımına metod desteğe kadar tüm ayrıntıları ile hizmet veriyoruz.

Alanının önde gelen şirketleri içinde yer alan Bursa Asansör, ürün portföyünde yolcu ve yük asansörlerinden yürüyen merdiven ve bantlara kadar farklı çözümler sunar. Bursa Asansör olarak, Tek standardımız MÜKEMMELLİK’tir.

Bursa Asansör, asansörlerinizin arıza istatistiklerini sergileyerek arızaları minimuma indirmek için performans değerlendirmesi yapar. Teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Bursa Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Bursa asansörünüzün tamamen değiştirilmesine yönelik çözümü binanızın değerini arttırır, maliyetlerini düşürür, asansörünüzün daha konforlu olmasını sağlar ve sorunsuz bir süreçten faydalanmanıza olanak tanır.

Bursa Asansör önceliklerinizin ekipmanların durumunun genel görünümü ve öngörülebilirlik olduğu durumlarda veya birden fazla yerde bulunan ekipmanlardan sorumlu olduğunuz durumlarda hassas çözümdür.   Bursa Asansör bakım Asansör olarak çalışanlarımızın kaliteye katılımını sağlamak bizim mutluluğumuz ve gururumuzdur.