Bursa Asansör Bakım Firmaları

Acil Asansör Tamir ve Bakımı için hemen servisimizi Arayın

444 95 87

Bursa Asansör Tamir Bakım Servisi

Bursa Asansör aylık periyodik bakım hizmetini yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmektedir. Bursa asansör servis deparmanı 4073 sayılı Kanun ve yönetmelikler nezdinde, değerlendirme kuruluşları tarafından asansör servisi hizmet ve çalışmaları alanında yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiştir. Bursa ASANSÖR olarak, Mevcut asansörlerinizin periyodik bakım ve arıza giderme hizmetini yerine getirmekteyiz.

Bursa Asansör portföyümüzde bulunan tüm asansör ve yürüyen merdivenlerin periyodik koruyucu bakımlarını titizlikle yürütmekteyiz.

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesinin verdiği güç ile pazar hâkimiyetini her geçen arttıran Bursa Asansör’ün sıradaki hedefi yurtdışı pazarlarında da Türkiye’de olduğu gibi ihtiyaca yönelik çözümler için başvuru noktası olmaktır.

Firmamız Bursa Asansör kendi sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir, teknolojinin en yeni verilerini ve mamullerini kullanarak, inceliklerinden yararlanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden yolunda yürümüştür. Bursa Asansör Firması olarak vermiş olduğumuz hizmet sonrası sizlere sadece asansörü güvenle kullanmak kalacak. Bursa Asansör olarak, gelecek nesillere yaşanacak bir dünya bırakmak için çalışırız.

Bursa Asansör verdiğimiz tüm çalışmalar TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi, ISO 9001:2000 kalite belgesi ve Avrupa Birliği CE işareti ile sertifikalandırılmıştır. Bursa Asansör servisi sunan firmalardan düzenli bakım ve arıza kontrol faaliyetleri alınmalıdır.. Asansör olarak Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü en iyi bir boyutda müşterimize teslimatını gerçekleştirir. Bursa Asansör olarak Malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir.

“Bursa Asansör” bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadrosuyla yürütmektedir. Bursa genelinde, binalarınızdaki asansör arızalarını ve arıza bakımlarını uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla gidermekteyiz. Asansör veya yürüyen merdivenlerinizin arızalanması veya bileşenlerinin hasar görmesi halinde, Bursa Asansör teknisyenleri bu sorunları giderebilir.  Ankara Gölbaşı Asansör Firmaları  adlı yazımızı da takip ederek firmamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bursa Asansör Tamir Fiyatları

Bursa Asansör Online ile nerede olursanız olun  servis ziyaretleri, servis talepleri ve onarım yükümlülükleri hakkında haberdar olabilirsiniz. Bursa Asansör olarak, biz bir aileyiz, ortak amaçları paylaşırız. Teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Bursa Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Bursa Asansör proje yöntem operasyonu olan montaj esnasında asansörünüz binanızın bir parçası haline gelerek hayat bulur.

Bursa Asansör işinde uzman bakım personeli ile hizmetinizdedir.

Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, Bursa Asansör Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir. 7/24 Asansör Servisi için Bursa Asansör servis birimine telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir. Bursa Asansör uzman ekibi, asansörün mekanik parçalarının fonksiyonlarını kontrol eder. Çevreci tutum ile büyük titizlikle oluşturulan Bursa Asansör, çevreci olma adına sektörünün öncü ve örnek markası olmuştur.

Bursa Asansör olarak Malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Asansör olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Kabin içine entegre alarm düğmesine basıldığında asansör yolcuları ile Bursa Asansör Müşteri Hizmetleri Merkezi içinde iki yönlü sesli iletişime olanak tanır. Bursa genelinde 7/24 asansör aşama servisi ve periyodik bakım hizmetini uygun fiyatlarla garantili olarak vermekteyiz. Bursa asansör, sektöre getirdiği yenilikleri daha yüksek seviyelere ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize daha yüksek seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı kendine amaç edinmiştir.

Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör montajı konusunda müşterilerine Bursa hizmet sunmaktadır.. Kalite standardını daima kusursuz tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Bursa Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Bursa Asansör Servis Hizmetleri, asansörlerin montajını, periyodik bakımını, onarımını, 7/24 uygulama servis hizmeti vermekte ve revizyon işini yapmaktadır. Bursa asansör olarak amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum arasında gerçekleştirmek. Doğaya olan sorumluluğun farkında olan Bursa Asansör, çevreci politikalar izleyerek doğaya olan saygısını göstermektedir. Asansör olarak Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü hassas bir biçimde müşterimize teslimatını gerçekleştirir.

7/24 Asansör Servisi için Bursa Asansör servis birimine telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir. Bursa Asansör olarak, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz stratejik iş ortaklarımızdır. Bursa Asansör Müşteri Hizmetleri Merkezine 24/7 bazda erişim sağlar. Bursa Asansör servisi sunan firmalardan düzenli bakım ve arıza kontrol çalışmaları alınmalıdır.. Yükselmenin en güvenilir ve konforlu yolu “Bursa Asansör” den geçer. Asansör olarak Teknik elektrik motoru tahrikli ve hidrolik olarak üretilebilmesinin yanı sıra, müşteri isteği doğrultusunda kabin, kapı, butonyer ve tasarım seçimleri ile birçok farklı seçenek elde etmek mümkündür.

Bursa asansör olarak bugüne kadar tesisini tamamlamış olduğumuz 3700’den fazla asansör tamiri bakımı ile hergün binlerce kişiyi butonuna dokundukları katlara ulaştırıyor.

Biz olarak uzman kadromuzla sizlere en güvenilir, en kaliteli ve de doğru çözümü sunmak için sürekli yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bursa Asansör Sistemleri asansörün en Sade biriminden en karmaşık yönüne kadar her tip asansörün arıza ve tamiratını yapabilmektedir. Bursaasansör servis deparmanı 4073 sayılı Kanun ve yönetmelikler nezdinde, değerlendirme kuruluşları tarafından asansör servisi hizmet ve hizmetleri hususlarında yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiştir.

Bursa da Bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektedir. Bursa Asansör kaliteyi birinci sınıf tutan, yerine zamanında teslim edilen, kusursuz monte edilen, binanın tüm ömrü boyunca asgari şikayete sebebiyet verecek asansörler üreterek tam bir çalışan ve müşteri memnuniyeti sağlar. Asansör tamir ve bakım servisi asansör olarak asansöre eksiksiz durumda bakım yerine getirerek asansörün güvenli, hatasız ve sağlam çalışmasını sağlamaktayız.

Asansör olarak asansörlerin kapasitelerine ve hızlarına binada yasayan insan yoğunlugu dikkate alınarak karar verilebilir. Asansör olarak periyodik kontrol sonucu asansörlerin güvenlik seviyesi 4 renk ile birbirinden ayrılır. Yeşil-Mavi-Sari-Etiket-Hizmetleri Binada/yapıda sürekli olarak kullanılan asansörün periyodik kontrolü, yılda bir kez yaptırılır. Ankara Asansör Tamircileri adlı yazımızı da takip etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Asansör olarak kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabiî ki ilk yapacaklarımızın içinde olmalıydı. Bursa Asansör, bölgelere ayrılmış mevzusunda uzman servis ekibimizle asansörlerinize kısa sürede müdahale edilmektedir.

Bursa Asansör, asansörlerinizin periyodik bakımlarının yanında anlık ve arıza durumlarında bakım onarım hizmetleri vermektedir. Bursa Asansör Servis Hizmetleri, asansörlerin montajını, periyodik bakımını, onarımını, 7/24 aşama servis hizmeti vermekte ve revizyon işini yapmaktadır. Bursa Asansör çalışma vaziyetinde montajın her evresinde gerekli kontrolleri ve denemeleri ortaya koyarak asansörünüzü problemsiz bir durumda teslim eder.