Beko Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Konak-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servisi

Acil Beyaz Eşya Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Konak ve Bayraklı ilçemizin tüm mahalle ve semtleri dahil İzmir ilimizin tüm ilçelerine hizmet imkanı veren Konak Bayraklı Beko Beyaz eşya servisi Beko marka beyaz eşyalar başta her marka beyaz eşyaya ve her çeşit beyaz eşya için tamir hizmeti verir. 

Beko Beyaz Eşya Tamir servisi her zaman güvenli ve garantili hizmet kapsamında bütün beyaz eşyalarınızın daima nasıl bir tamire ihtiyacı olduğunu bilerek ve daima kaliteli malzeme seçimiyle her zaman garantili hizmet vermektedir.

Servisimizi 444 2 846 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı bırakmanız durumunda size profesyonel teknik tamir ekibimiz ustaları hemen arayarak beyaz eşya tamir fiyatı hakkında bilgi verir ve eğer müşteriden onay alırlarsa gerekli müdahaleyi beyaz eşyaya uygular.

Beyaz eşyalar her an arıza gösterebilir ve daima sizlerde bu işi bilen en iyi beyaz eşya tamir firmasıyla çalışmak isterseniz servisimizi tercih edebilirsiniz.  Eğer işini bilen ve işini en iyi yapan bir firma istiyorsanız servisimizle irtibata geçerek tamir talebinde bulunabilirsiniz. Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz Gölbaşı Klima Bakım Tamir Servisi de hizmetini devam ettirmektedir. 

Konak-Bayraklı Beko Buzdolabı Servis

Konak-Bayraklı Beko Buzdolabı Servisimiz her zaman Beko marka öncelikli tamir imkanı verilirken diğer her tür marka içinde detaylı buzdolabı tamiri gerçekleştirilir.

Buzdolabımız her zaman her mevsim kullandığımız ve günlük yaşantımızda her zaman kullanmak zorunda kaldığımız her zaman kullanımı sonrası ise bir çok arıza ile karşılaşılabilecek beyaz eşyalar arasında bulunur. 

Buzdolabının genel arıza verme nedenleri arasında özellikle kapak arızaları ve kapağın tam yerine oturmadan açık kalması, kapağının sık aralıklarla açılması gibi nedenler yüzünden sıkça arıza ile karşılaşılmaktadır. Buzdolabının genel olarak soğutmama sorunları arasında ise gazının bitmesi sonucu soğutmama problemleri ile karşı karşıya kalınır. klima taşıma ücreti 2019 adlı makalemizide ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Konak-Bayraklı Beko Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Konak-Bayraklı Beko Çamaşır/Bulaşık Makinası Servisimiz her zaman garantili ve yapılan işin arkasında durarak ve her daim titizlikle çamaşır ve bulaşık makinesi tamirini gerçekleştirir. 

Beyaz eşyalar arasında çamaşır ve bulaşık makinesinde birçok hasar meydana gelmektedir. Bu arızalar arasında bilya ve rulman arızası, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, yumuşatıcı veya deterjan gözlerinin tıkanması sonucunda deterjanı almama veya çamaşır makinesinin kazanının dönmemesi sebebiyle sıkma ve yıkama işlemini gerçekleştirememe gibi veya  körük lastiğinin  su sızdırma veya giderin tıkanması ve kirlenmesi nedeniyle alttan su sızdırma gibi sorunla karşı karşıya kalınır. Çamaşır makinesi suyu neden boşaltmıyor? Çamaşır makinesi neden deterjanı almıyor? Kazanı neden dönmüyor? diyorsanız servisimizi arayarak yardım almanızı tavsiye ederiz.  Batıkent Klima Bakım Tamir Servisi sitemizide takip edebilirsiniz. 

İzmir de Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı