Bosch Kombi Derece Yanıp Sönüyor 444 2846 Zeki Teknik

Bosch Kombi Derece Yanıp Sönüyor Tamiri Servisi

Acil Kombi Tamir Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Bosch kombi derece yanıp sönüyor diyorsanız kombide bir arıza söz konusudur ve acilen bir kombi ustasının kombiye müdahale etme zamanı gelmiş demektir.  Eğer kombinin led ışığından biri veya bir kaçı yanıp sönüyorsa bu halde arıza kodu vermeye başlayacaktır.

Arıza kodu vermesi sonunda şu anlama geliyor kombinin bu her ışığın yanıp sönmesinin farklı anlamı vardır. Bosch kombi modellerinde cihazın ön panelinde bulunmakta olan 30, 40, 50, 60, 70, 80 ve 90 derece göstergeli ışıklar yanıyorsa normal çalışma halinde ısı derecesini göstermektedir. Fakat bu ışıklardan birisinin yanıp sönmesi arıza olduğunu belirtir.

Bosch Kombi Aden 30 derecede yanıp sönüyorsa,  bu gösterge hatası kodu kalorifer NTC si yani diğer adıyla sensör arızası olduğunun göstergesidir. Bosch Aden 30 arızası genelde görülen bir arıza olarak bilinir. Bunun sonucunda NTC nin değişmesi gereklidir. Mamak Kombi Bakım Servisleri için hemen tıklayarak bilgi alma imkanı bulabilirsiniz. 

Bosch Kombi Derece Yanıp Sönüyor Tamir Fiyatı Tamir Ücreti

Bosch Kombi Derece Yanıp Sönüyor Tamir Fiyatı Tamir Ücreti hakkında bilgi alabilmek için hemen servisimizi arayarak kombi derece yanıp sönüyor tamir fiyatı hakkında uzman teknik ekibimiz ustalarından fiyat bilgisi alabilir ve nasıl bir tamir yapılacağı hususunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Servis ağımız geniş ve aranan gün içinde hizmet alma imkanı bulabilirsiniz. 

Bosch Kombi aden petek sensörü nerede bulunur? Bosch Kombinin sol tarafında üç yollu blok üzerinde bulunur. Bu üç yollu vana arızalıysa muhakkak bu parçanın değişmesi gereklidir. 

Aden 40 yanıp sönüyor ve hata göstergesi veriyorsa bu durumda arızanın baş nedeni sıcak su kullanım su sistemi ile ilgili içinde meydana gelen bir arızadır. Aden 40 arızasında sorunlu parça olarak sıcak su sensörü NTC arızası meydana gelir.

Problemin çözülmesi sadece parça değişim yapılmasıyla mümkündür. Bosch kombide aden ısı sensörü olan NTC kombinin sol yan kapağı açılınca görme imkanı bulabilir ve en yakın yerden servis imkanı alabilirsiniz. . Kurtuluş Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Ankara da kombi tamir ve bakım hizmeti verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe