Bosch Kombi Devirdaim Pompası Tamircisi 444 2846 Zeki Teknik

Bosch Kombi Devirdaim Pompası Tamir Bakım Servisi 

Acil Kombi Tamir Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

bosch kombi bakım ücreti 2019
bosch 2019 kombi bakım fiyatları

Bosh marka Robert Bosch tarafından Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulmuş bulunup bir temsilcilikle faaliyete geçmiştir. 

Bosch’un Türkiye’de temsilciği faaliyetinin hayat bulması ile birlikte 1917 yılında Almanya-Türkiye arasındaki yakın bağ kurmak amacıyla İstanbul’da Dostluk evi olarak adlandırılan inşanın yapılmasına karar verilir.

Bu dostluk evi; Türkler ile Almanya halkını bilinçlendirerek ve onların kültürünü tanıtma amacıyla konferans salonu, sinema salonu, müzik odaları, sergi salonu, derslik, okuma odaları şeklinde bir yapıya sahip olacak biçimde tasarlanarak hayata geçirilmiştir. Bosch bu safhadan sonra Türkiye de de kendini tanıtmaya başlamış ve Türk insanın tarafından da kabul görmeye başlamıştır. 

Kombi arızaları arasında devirdaim pompası arızası mevcuttur. Bosch Kombi Devirdaim Pompası Tamircisi Devir daim veya kombide sirkülasyon pompası diye bilinen devirdaim pompasının görevi; kombi tesisatı ve kombi içinde mevcut bulunan suyu elektronik kart sayesinde alırar komut doğrultusunda kombi ve su tesisatı içinde gezinmesini sağlar.

Ancak kombi çeşidi, marka modeline göre mevcut pompa değişiklik gösterir. Kombi ve marka modeli bilinmiyor veya çeşidi hakkında bilgi tahmini yapılarak şu pompa mevcuttur denilemez. Sadece yerinde görülür ise pompa arıza tespiti yapılabilmektedir. Kurtuluş Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bosch Kombi Devirdaim Pompası Arızaları Nelerdir

Pompa arızalı şeklinde tespit yapılırsa teste alınmalı ve test sonucu arıza yapan parça neresi ise buna göre en uygun müdahale yapılır. Genel olarak pompa arızasında Kombi Pompa Tamir işlemi daha çok tercih edilir. Kullanıcı pompa değişim yapılmasındansa pompa tamiri yaptırmayı seçmekte ve uzman teknik servis ekibine tamir ettirmektedir. 

Kombi pompa arızası duruma göre değişim göstermektedir. Ancak devirdaim pompasının değişimi için öncelikle kullanıcının talep etmesi gerekir.

Kombi Pompasının arıza oluşturması durumu tamir gerekli değil ise tamir zaten yapılmayacaktır. Ancak tamir edilebilecek bir arıza meydana getirdi ise tamir işlemi de uzman ekipler tarafından yapılması gerekir. Bazı kombi kullanıcısı tamir edilmiş bir parçadan ziyade sıfır parça taktırarak tamiri tercih etmektedir. Bu sebeple de uygulama genel olarak kullanıcı isteği üzerine ve takılacak parçanın arıza haline bağlı olarak değişim gösterir. Genelde tamiri yapılan parçaların yeniden arıza gösterdiği daha sık rastlanan bir durumdur.  Electrolux Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi adlı yazımıza da bakarak tüm hizmetlerimiz hakkında daha iyi bilgi alabilir hizmet gidişatını takip edebilirsiniz. 

Ankara da Kombi Bakım/Tamir konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe