Buderus Kombi Bakım Fiyatları 2019 444 2 846 Buderus Servisi

Buderus Kombi Bakım Fiyatları Tamir Bakım Servisi

Acil Kombi Tamir Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Buderus Kombi Bakım Fiyatları için servisimizi 444 2 846 numaralı iletişim hattından arayarak servis kaydı bırakabilir ve aynı gün uzman ustalarımızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kombi bakım fiyatı ne kadar? Kombi hangi aralıklarla temizliği sağlanmalıdır? Kombi temizlik ücreti nedir? Kombi bakımı sayesinde hangi arızaların önüne geçilir? tüm bu sorunların çözümü servisimizi arayarak yardım alma imkanı bulursunuz. 

Buderus Kombi Bakımı her yıl düzenli yapılması gereken ve yapılmadığı takdirde ise daha az masraflı kombi bakımı yaptırabilecek iken daha fazla masraflı kombi arızalarına neden olunur. Bu sebeple kombi bakımının düzenli yapılması her zaman kombinin daha verimli çalışmasına yardımcı olacaktır. 

Kombi bakımı nasıl yapılmalıdır? Kombi bakımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Kombi bakım ücretleri ne kadar? Kombi neden ateşleme yapmıyor? gibi tüm sorularınızın cevabı servisimizi aramaktan geçiyor.  LG Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi adlı makalemizi de okuyarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kombi bakımı yapılırken dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Bunlar arasında öncelikle kombi sıcak suyun ve kaloriferin yanma durumu kontrolü sağlanması gerekir.  Daha sonra ise kombinin su sızdırıyor mu?  su  sızdırmazlığın kontrolü yapılması gerekir. Su sızdırmazlık konrülünün ardından kombi içi tamamen açılarak ve eğer tozlanma varsa tozlanma durumu kontrol edilir ve temizlik ve kontrolü sağlanır. Kombi yanma odasında bulunan brülörler temizlenmesi gereklidir ki bu brülör temizliği sayesinde su sızdırma ya da kombideki arızanın önüne geçilebilecektir.

Buderus Kombi tamir servisimiz kombiye en az yılda bir defa temizlik ve bakım yapılması gerekli olduğunu ve doğal gaz ile kombi bakımı hala yapılmamışsa hepsinin kontrolü sağlanarak ve tüm temizlik ve bakım şartlarına uyularak kombi temizliği en az yılda bir kere yaptırılmasının gerekli olduğunu ve kombi bakımına dikkat ederek olası birçok arızanın önüne geçilebileceğini vurgular. 

Kombiye gerekli bakım ve temizlik sayesinde kombinin kış yaz demeden her mevsim en iyi biçimde en iyi  performansla çalışabilmesi için fazla doğal gaz kullanarak istenilen ısıyı elde edebilmek ve ay sonu geldiğinde kesenizin zarar görmesini istemiyorsanız kombi bakımını kış gelmeden önce işini en bilen tecrübeli ustalara emanet ederek tüm sorunlardan kurtulmak mümkündür. 

Kombi bakımı ile oluşabilecek birçok kombi arızanın önüne geçilir, ayrıca doğal gaz faturanız yüksek seviyede düşerek verimli bir kış geçirerek tam ısınmayı sağlayabilirsiniz.  Sharp Servisi Dikmen Cevizlidere Ankara adlı makalemizi de takip ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Buderus Kombi Ateşleme Sorunu ve Arızaları Nelerdir

Kombide ateşleme olmuyorsa ev veya işyerinizde doğal gazla çalışan tüm cihazlar çalışmaktadır ve her durumda ise kombinin gaz vanası kapalı olması durumunda kombi ateşlemeyi yapamıyor olabilir. Kombi vanası ise hemen açmanız gerekecektir. Vana açık ancak hala kombi vananın açık olmasına rağmen ateşlemeyi yapamıyorsa yine kombide muhakkak başka bir yerde arıza mevcuttur. 

Kombi herşeye rağmen ateşleme sıkıntı oluşturuyorsa resetleme yapabilirsiniz. Kombide bazı zamanlarda çeşitli sorunlara maruz kalabilir. Bu durumda da yine kombi kendini yenilemeye ihtiyaç duyar yani resetlemeye ihtiyacı vardır. Bu uygulama ile resetleme uygulamasıyla kombi kendini yeniler ve olası arızalar ya da ateşlememe sorunu veya devirdaim sistemi hemen ortadan kalkacaktır.  Reset sayesinde kombinin marka veya modeli ayırt edililerek türüne göre değişim gösterir.

Kombi de resetleme nasıl yapılır derseniz, yine kombideki R yazan düğme ile birlikte reset yazan düğme veya alev işareti üstünde görünen x işareti ile aynı anda tüm düğmelere birlikte basılarak reset işlevi yapılır. Bu uygulama ile kombi ateşleme yapmıyor ise en çok bu işlem 3 kere tekrarlanmalıdır. Kombi resetlendikten sonra  hala düzelmiyorsa  teknik servislerden yardım almanın zamanı gelmiştir. Electrolüx Servisi de her zaman garantili ve kaliteli hizmet sunar. 

Buderus Kombi Anakart / Elektronik Kart Tamiri

Buderus Kombi ana kart arızası veya Elektronik Kart tamiri için servisimizin çağrı merkezini arayarak servis kaydı bırakmanız yeterli olup aradığınız gün içinde Buderus marka kombi başta olmak üzere tüm kombilere anakart ve elektronik kart tamiri itinayla yapılır.

Kombi 220 volt ile çalışan hassas cihazlar olup, kombinin elektronik parçaları olması sebebi ile eğer akımda ve voltajın düzenleyicisi birlikte kullanılmaması halinde devre üzerinde yanmalar, ve diğer parçanın görevi iptal olup gereken işlevi yerine getirmeme meydana gelir. Bu tür arıza durumunda Kombinin yüksek volt yiyen bir kombiyse kombinin fişini çekmeniz yeterli olur. Kurtuluş Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Ankara da Kombi Bakım/Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe