Eryaman Ankara Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Acil Kombi Bakım Servisi için hemen Arayın

444 28 46

Ankara nın Eryaman semtinde hizmet veren Kombi Bakım kampanyalarından sizde faydalanmak isterseniz zaman kaybetmeden servisimizin kombi teknik servisi iletişim numarasından arayarak kampanya fiyat ve ücret bilgisini profesyonel ustalardan alarak adresinize gelinerek kampanyalı kombi bakımı yaptırabilirsiniz. 

Eryaman Yenimahalle ilçemizin semtleri arasında bulunan önemli semtler arasında yerini alan çokça site evlerin ve yaşam alanının bulunduğu geniş bir alana sahiptir. Eryaman semtimizde bulunan onlarca nüfusun tabiki kombi bakımı ve tamiri ihtiyacı da bir o kadar fazladır. Kombiler sürekli kullanım sonrası mutlaka temizlik ve bakıma ihtiyaç duyulan ve yaşamımızda büyük yeri olan ve birçok ihtiyacımızı karşılayan cihazdır. 

Kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız ve daha iyi fiyatlarla kampanyalardan yararlanmak isterseniz hemen servisimizi arayarak soğuklar gelip kapıya dayanmadan kombi bakımını yaptırınız. Kombi bakımı yapıldığı taktirde kombi daha az enerji sarf eder. Tasarruflu kullanış yapılır. Kombi bakımı yapılarak arızaların daha aza inmesi sağlanarak önceden tespit sayesinde arızalanmalar daha fazla masraflarla tamir yaptırmak yerine bakım yapılarak birçok kombi arızasının önüne geçilir. 

Kombi bakımını sonbahar ve yaz aylarında yaptırmanız daha avantajlı fiyatlarla ve kampanyadan yararlanmak için hemen servisimizin çağrı merkezini arayarak hizmet alabilirsiniz. Kombi bakımı yaptırmak size daha masraflı arızalardan korur ve can ve mal güvenliğinizi sağlar.  Siteler Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi adlı makalemize de göz atarak hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Eryaman Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombideki gaz, hava veya su hattındaki tıkanmalar sonrası hepsi birbiriyle bağlantılı çalıştığı için kombide çeşitli arızaların oluşmasına sebep olunur. Kombi bakımındaki esas alınan aslen kombinin tozlarının alınması ve kireçlerin önlenmesi gibi algılanmamalıdır. Asıl kombide yapılan tarama ve bakım sonrası kombide gaz veya su kaçağı var mıdır. Havası gereken seviyede midir? bunların testi yapılarak kombinin arızalarının daha önceden önüne geçilebilmesi için alınabilecek önlemler için bir bakım yapılır. 

Kombi bakımı sırasında gaz çıkış kontrolleri, baca kontrolü, kombi gaz yanma odalarındaki parçaların kontrolü, kombi su sızdırma testleri ve hava basıncının gereken seviyeye ayarlanması ile yapılır. Kombi blörür ve eşanjör kontrolleri ve temizliği ile kombinin ana parçaların tozunun alınması ve gaz, hava ve su kaçak tespitlerinin yapılmasıyla bakım tamamlanmış olur. 

Kombi bakımı yapılmadan önce kombinin ana vanaları gaz vanaları kapatılır. Kombi içindeki suyun tahliyesi sağlanır. Kombideki genleşme tankındaki hava ölçümü yapılır ve şayet  havası azalmışsa hava basımı yapılır. Yanma odası sökülerek toz ve pisliklerin temizliği yapılır. Brülörü yerinden sökülerek fırça yardımıyla gözenekleri temizlenir. Fan motoru testi yapılarak fan dan ses geliyorsa fırçayla ve suyla temizliği yapılır.

Kaloriferin dönüş filtresi sökülerek temizlenir. Gaz ayarları ve kontrolü yapılır. Gaz sızdırma testi uygulanır. Kombi bütün toz ve kirlerin temizliği yapılır. Bakım tamamen bittikten sonra kombiden sökülen parçaları geri takılarak ve boşaltılan suyun geri takviyesiyle işlem tamamlanır.  Kullanıcıyla birlikte kontrol edilerek kullanıcıya kombi teslimi yapılır. Gölbaşı Klima Bakım Tamir Servisi de hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde devam ettirmektedir. 

Eryaman Kombi Bakım Kampanyası

Kombi bakım kampanyamız sonbahar ayında devam etmektedir. Kombi bakımı talepleri kışın gelmesiyle artmaktadır. Yoğun talep gelen kombi tamir servisleri yoğun talep üzerine hizmette gecikmeler yaşayabilir. Bu sebeple hem en iyi hizmeti alabilmek hem de kampanyadan faydalanabilmek için bakım için geç kalmadan teknik servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Kombi bakımı yaptırarak daha verimli ısınmayı sağlayacak ve konforlu bir kışın tadını çıkarabilirsiniz. Bakım yaptırmak gelecek kabarık doğal gaz faturalarıyla da karşı karşıya kalmamanız için yardımcı olacaktır. Kombinin bakımının düzenli yapılması olası arızaların önüne geçerek ve kombinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Uzman teknik servis ustaları size en yakın yerden ulaşım sağlayarak kaliteli hizmeti kampanyalı fiyatlarla sunacaktır. 

Kombi bakımı yaptırmak ayrıca mal ve can güvenliği içinde oluşabilecek gaz kaçağı gibi tehlikelerden sizi korur. Kombinin daha az yakıt kullanılmasını sağlanır ve tasarruflu ve daha az yakıt sarfiyatı ile her zaman en iyi ısınma elde edilir. Mamak Klima Temizleme Bakımı Arıza Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara’da Kombi Bakımı Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle