Viessmann Kombi Bakımı Tamiri Teknik Servisi 444 28 46

Viessmann Kombi Bakım Fiyatları

Acil Kombi bakım Tamir Servisi için hemen Arayın

444 28 46

kombi arıza servisi
Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi tamir servisimiz her zaman kaliteli ve en iyi kombi tamir fiyatları ile en yakın yerden servis imkanı sunarak siz değerli müşterilerine en iyi kombi tamir hizmeti sunabilmek için elinden gelen gayreti gösterir. Kombi tamir servisimiz her çeşit ve tür kombi için yoğuşmalı, bacalı, hermetik tip kombi tamiri ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır. 

Viessmann Kombi tamir servisimizi haftanın her günü 7/24 kesintisiz hizmet için 444 2 846 numaralı telefondan arayarak profesyonel ustalarımızdan kombi tamiri ve bakımı hakkında fiyat bilgisi alabilir ve en yakın servis imkanı ile aynı gün hizmet alabilirsiniz. 

Kombi arızaları her an başımıza gelebilir ve hemen bir tamirciye ihtiyaç duyabiliriz. Tüm kombi arızasında ve kombi bakımı ihtiyacınız olduğunda hiç tereddüt etmeden servisimizi arayarak en kısa sürede hizmet alma imkanı bulabilirsiniz.

En iyi kombi tamir ve en iyi kombi bakım fiyatları için servisimiz istediğiniz her an arayabilir ve tecrübeli ustalarımızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Servis ağımız geniş ve her zaman 5 adet gezici servis aracımızla isteğiniz gün ve istediğiniz saatte servisimiz hizmetinize hazır bulunur. Bir önceki makalemiz olan Mamak Kombi Bakım Servisleri için hemen tıklayarak bilgi alma imkanı bulabilirsiniz. 

Kombi bakımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında Kombi bakımlarında öncelikle, sıcak su ve kalorifer yanma durumunun kontrolünün yapılması gerekir.  Arkasından kombinin su sızdırmazlığı kontrolü sağlanmalıdır. Daha sonrasında ise kombinin içi açılarak ve tozlanma durumuna bakılarak temizlik ve kontrolü yapılır. Kombi yanma odasındaki bulunan brülörlerin temizliği yapılır. 

Viesmann Kombi tamir servisi kombinin en az yılda bir kez yapılması gerekli doğal gaz ve kombi bakımı hala yaptırmamış olanları uyararak muhakkak yıl bir kez yaptırılması gerektiği vurgulanır. 

Kombinin en iyi şekilde en güzel  performansta çalışması için doğal gaz faturası geldiği zaman cebiniz yanmadan kombi bakımını kış gelmeden önce işini en yapan uzman ustalarca kombi bakımı yapılması gerekir. Hem olası arızanın önüne geçilmiş olur, hem de doğal gaz faturası yüksek oranda düşerek verimli bir kış geçirmeyi istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmeyin. General Elektric Servisi Konak-Bayraklı İzmir Çağrı Merkezi adlı yazımızı da ziyaret edebilir ve en iyi hizmeti alabilme şansını yakalayabilirsiniz. 

Viessmann Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Viessmann Kombi tamir bakım servisimiz her zaman kombi bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirir ve detaylı kombi bakımı nasıl yapılır hususunda servisimizi arayarak en verimli bilgiye ulaşabilir ve güvenli ve garantili hizmet veren servisimize hiç düşünmeden kombinizi emanet edebilirsiniz. 

Viessmann Kombi tamir bakım servisimiz her zaman düzenli kombi bakımı yaptırmanızı önemle belirtir. Kombi bakım ve tamir ustası, yıl boyu çalışmakta olan kombinin kış ayında da en iyi performans ile çalışabilmesi için yıllık periyodik bakımının kış gelmeden önce yaptırılması hususunda uyarmaktadır. Kombi bakımının yılda en az bir kez, sonbahar ayında veya yaz ayının başından itibaren yapılması önerilir.

Geç kalmadan kombi bakımı yaptıranlar, enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öder, kombinin daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlar. Bakımı yapılmayan kombi beklenmeyen arızalara davetiye çıkarır. Kışın daha az enerji tüketerek ve güvenli şekilde ısınmayı sağlamak istiyorsanız kombi bakımı alanında uzman ustalara teslim etmeniz gerektiği hatırlatılır.

Kış ayında giriş yapmak üzere iken evinizde kombi bakımı nasıl yapmalıdır ne gibi hususlara dikkat edilmelidir bu konu hakkında bilgi alabilmek için hemen Viesmann kombi tamir servisimizle irtibata geçin. 

İlk önce kombi cihazını biraz tanımamız gerekir, kombi evde kullanılan sıcak suyu ve radyatörlerin ısınması için yakıt olarak doğal gaz enerjisiyle kullanılan bir cihazdır. İçerisinde sırasıyla belirtmek gerekirsek Yanma odası, Depo ve Eşanjör, Pompa ve Üç yollu vanalardan oluşan bir cihazdır. Kurtuluş Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Servisi adlı yazımızı da takip ederek hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Yaz aylarında ve kış ayında her mevsim sıcak su ihtiyacını karşılayan kış ayında ise doğal gaz kullanarak büyük şehir sürekli çalışır durumda olan, kombi ısınma ihtiyacını karşılamaktadır. Bu konuda büyük bir önem taşımaktadır.

Viessmann Kombi Ateşleme Sorunu ve Arızaları

Viessmann Kombi çeşitlerinin tamamında her model şebekeden alınan gaz ile ateşleme yapmayı sağlayarak çalışır. Gaz vanası açık olmasına karşın kombi ve doğal gazlı cihazlar çalışmıyorsa bu duruma sebep olan gaz çalışması olabileceği anlamına gelir. Ateşleme bölgesinde bir sorun vardır ve bu sebeple bu sorun yaşanır. 

Kombi ateşleme yapmıyorsa evinizde doğal gazla çalışan diğer cihazlarınız çalışır halde ise kombi yakınındaki gaz vanası kapalı olma ihtimalı yüksektir. Kombi vanası kapalıysa açmanız gerekir. Vana açık olduğu halde kombi buna rağmen ateşleme yapamıyor ise bu kombiyle alakalı bir arızadır.

Kombi resetlenmesi gerektiğinde; Kombi bazen çeşitli aksamalara maruz kalır. Bu gibi hallerde kombi kendini yenilemeye yani resetlenmeye ihtiyaç duyar. Bu uygulama is resetleme sayesinde olur.  Reset kombinin marka modeline ve çeşidine göre değişir. Kombide bulunan R harfinde düğme, reset yazan düğmesi ya da alev işareti üstündeki x işaretiyle birlikte düğmesi reset işlevini görmektedir. Bu uygulama sistemini kombi ateşleme yapamıyorsa en çok 3 kez yapmanız gerekir. Kombi resetlendiği halde düzelmiyorsa  servisden yardımı almanın zamanı gelmiş demektir.

Kombi parçasında arıza varsa; Bu gibi hallerde karşınıza birçok parça arızası çıkabilir. Bu arızalar arasında; anakart arızası, gaz valfi arızası, iyonizasyon ve ateşleme arızaları elektrotları yer almaktadır. Bütün bu parçalardan herhangi birinde ya da birkaçında arıza oluştuysa  kombi yine ateşlemeyi gerçekleştiremez. 

Viessmann Kombi Anakart / Elektronik Kart Tamiri

Etlik kombi Bakım tamir Servisi
Etlik Buzdolabı Tamircisi

Viessmann Kombi Anakart / Elektronik Kart Tamiri servisimiz Viessmann marka cihazlarımız başta olmak üzere tüm markalara hizmet verir. Kombi ana kart arızaları elektronik kart tamiri en iyi fiyatlarla yapılır. 

Kombi ana kartları 220 voltla çalışabilen hassas elektronik parçalar olması nedeniyle eğer akım ve voltaj düzenleyici ile birlikte kullanılmaması durumunda devre üzerinde yanma, diğer parçaların görevini yerine getirememe gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalınır.

Bu gibi problemlerle karşı karşıya kalan kombi kullanıcısına tavsiyemiz,  Kombi eğer yüksek volt yiyen bir kombi ise kombinin fişini çekmeniz gerekir.

Kombi fişini çekmeden önce kombiyi kapatmaya çalışmamalısınız. Kombiyi en iyi tamir ustalarına uzman ve eğitimli kişilere teslim etmeniz uygun olacaktır.

Kombi bakım veya tamir yaptırdığınız her işlem sonu muhakkak fiş, fatura alarak kendi iyiliğiniz ve kombinin güvencesi sağlayan bu belgeleri almanız gereklidir. Kombi tamir fiyatlarını araştırarak en iyi kombi tamir fiyatıyla hizmet veren tamir servisini bularak hangi parçanın veya hangi tamirin ne kadar tutar hakkında detaylı bilgi edinerek dolandırıcı ya da fason firmalara itibar etmeden en güvenli yerden hizmet alabilirsiniz.  

Ayrıca kombi hakkında uzman bilgisi olmayan ustayım diyerek sizi aldatan ayrıca can ve mal güvenli bakımından kart tamiri yapan firmalara garantili ve güvenlimi kontrolünü sağladıktan sonra hizmet almaya özen gösteriniz. 

Kombi kullanırken elektrik frenkansının 220 volt elektriğin düzensiz gelmesi sonucu, az veya voltajın az gelmesi veya aşırı fazla gelmesi kombiye gelen gerilim hattının patlamasına ve yanıklara neden olabilir. Bu sebeple kombiyi kullanırken voltajı düzenleyen sistemin kullanılması gerekir. Aksi halde gerilim hattında sıkıntı oluşacak ve kombiye zarar verecektir.  Electrolux Servisi Etimesgut-Çayyolu Ankara Çağrı Merkezi adlı yazımızı da ziyaret ederek tüm hizmetler hakkında daha iyi tanıyarak nasıl hizmet sunulduğu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir

Viessmann Yoğuşmalı Kombi Yıllık Bakım Ücreti / Fiyatı

Viessmann Yoğuşmalı Kombi yıllık bakım fiyatı hakkında bilgi alabilmek için tek yapmanız gereken servisimizi arayarak bilgi almaktır. Servisimiz daima uzman ve işinde profesyonel ustalarla çalışmakta ve her zaman güvenli ve garantili hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. 

Yoğuşmalı Kombi, yanma sonucuyla oluşan yüksek sıcaklıkla atık gaz içinde bulunan su buharının, yoğuşturulması teknolojisiyle meydana gelen enerjinin kombi sisteminde tekrar kullanılmasıdır.

Yoğuşmalı kombi, turbo eşanjörü ile sistemi  atık gaz sıcaklık derecesini azaltarak yanma sonucu meydana gelen su buharı enerjisini sisteme geri kazandırır. Yoğuşmalı kombi  parçaları diğer kombi çeşitlerine oranla daha pahalı olmaktadır.

Yoğuşmalı kombide suyun sıcaklığı 30 veya 50 derece diğer kombilere göre daha düşük sıcaklıkta olması gerekir. Bu sebeple daha fazla petek kullanımı söz konusu olmaktadır. Bu sebeple kombinin daha pahalıya çalışması mümkün olmaktadır. 

Viessman kombi bakım ve tamir servisimizi her an arayabilir ve aradığınız gün içinde hizmet alabilirsiniz. En iyi yoğuşmalı kombi tamiri en iyi yoğuşmalı kombi bakımı için hemen servisimizi arayın yardımcı olalım. 

Ankara da Klima Bakım/Tamir konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe