Bosch Buzdolabı Tamiri 444 28 46

Beko buzdolabı tamiri için hemen arayın

444 28 46

Bosch Buzdolabı Tamircisi/ Servisi

Bosch buzdolabı tamir servisi

Bosch şirketi, Almanya da kurulmuş merkezli bir bir şirket olup çok çeşitli alanda beyaz eşya ve buzdolabı üretimi şirketi olarak bilinen ve ürün çeşitliliği ve birçok kitleye hitap eden en gelişmiş ürünleriyle insanların beğenisini kazanan ve her tür ihtiyacı karşılayan cihazların üretimini sağlamaktadır. Buzdolabı ve beyaz eşyaların her alanda kullanılan beyaz eşyaların gelişen teknolojiye uygun şekilde gelişmiş ürün üretimine devam etmektedir.

Bosch buzdolabı teknik tamir servisi her zaman garantili hizmet sunmaktadır. Hizmetimizi uzun süredir uzman teknik kadromuzla devam ettirmektedir . Alanya Bosch Servisi her tür buzdolabı arızasında en iyi tamiri gerçekleştirir.

Bosch beyaz eşya ve buzdolabı uzun süre kullanım sonunda çeşitli sorunların meydana gelmesi oldukça doğaldır. Bosch buzdolabı arızaları arasında buzdolabı soğutmuyor  buzdolabı motoru neden sürekli çalışıyor buzdolabı çalışıyor ancak niçin eritiyor buzdolabı gaz dolum ücreti ne kadar buzdolabı motor değişimi ne kadar gibi her çeşit buzdolabı sorunumda hiç tereddüt etmeden servisimizi arayarak en yakın yerden servis imkanı bulabilirsiniz.

 Buzdolabı Neden soğutmuyor

Beyaz eşya ve buzdolabı tamircisi buzdolabının soğutmama nedeni öncelikle buzdolabı kapağındaki sorunlar buzdolabı kapağının iyi kapanmamış olması buzdolabı kapağının  sürekli açılıp kapanması ile buzdolabının dışarıdan hava almasıyla birlikte soğutmayı yapmasında sorunların yaşanmasına neden olacağını belirtir.

Buzdolabının en iyi şekilde çalışmasını istiyorsak buzdolabı kapağının sık aralıklarla açık bırakılmamasına ve buzdolabının yıllık bakımının düzenli yapılmasına ve buzdolabının fişinin yılda bir kez çekilerek motorunun dinlendirilmesi büyük önem taşır.
Buzdolabı kapak lastikleri yıprandıysa yine buzdolabı dışarıdan sıcak havanın buzdolabına dolmasıyla soğutmayı daha az yapar. Bu sebeple kapak lastiğinin düzgün olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Bosch Beyaz Eşya Buzdolabı Tamir Servisi

buzdolabı tamir servisi

Buzdolabı arızasının başında soğutma yapmıyor yada buzdolabı motoru hiç çalışmıyor gibi arıza meydana gelir. Soğutmama sorununda buzdolabının elektrik alıyormu ve prizin sağlam olmasının kontrolü yapılarak eğer fiş yerine oturmamışsa fişini düzgünce takmalı ve iyi çalıştığından emin olmalısınız.

Buzdolabı fişi takılı olduğu halde buzdolabında yinede çalışamıyorsa arıza fişten kaynaklanmıyordur. Eğer buzdolabı fişinde arıza varsa priz bozuk demektir ve prizin değiştirilmesi gerekir. Fişin bağlı bulunduğu ana akımda sigortanın kontrolü yapılarak açık olmasına dikkat edilmelidir.

Buzdolabının kapağının iyi kapanması kapak lastiklerinin tahrip olduysa kapak tam kapanmaz. Buzdolabı kapak lastikleri yıprandıysa yenisiyle değiştirilerek ve buzdolabının dışarıdan aldığı havanın teması kesilir.
Buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölmesi sıcaklığının seviyesi düşüktür. Dolabın su tahliyesindeki kanalı tıkalı ya da rezisdanstan biri arızalı olabilir.
Buzdolabı, bütün yiyecekleri taze tutmasının yanında çoğu yiyeceği dondurarak aylaca bozulmadan saklamayı sağlar. Ancak elektronik ürün olduğu için marka fark etmeden buzdolabı arızası gösterebilir. Buzdolabı arızaları arasında en fazla görülen buzdolabının soğutmasındaki sıkıntılardır.

Bosch Buzdolabı Teknik Tamir Servisi

buzdolabı tamircisi

Yalova Bosch Servisi Telefon Numarası servisi Buzdolabı Çalışıyor Ancak Soğutmuyor? Buzdolabı kapağı düzgün kapanmadığı için soğutma olmaz. Buzdolabı gaz kaçağı yapıyor veya gazı boşalmış demektir? ve teknik servis her tür arızaya çözüm yolu bulur. Buzdolabında alt bölüm soğutmuyorsa dolabın fişinin çekilerek kapağının açık şekilde 2 gün süreyle beklemesi gerekir. Bu sistem uygulanırsa dolap kısa sürede eski haline döner. Ancak buzdolabı parçasında tahrip ve sorun oluştuysa buzdolabı tekrar aynı yerden arızayı verebilir. Bunun nedeni dondurucu bölümün arka kısmında bulunun rezisdans yada fan parçası arızalanmış olabilir.

Rezisdans bölümü görevi dondurucu bölümdeki soğuk havayı alt bölüme vermesi gerekir. Soğuk hava alt kısma ulaşmadığı için alt bölüm soğumaz. Alt bölümde soğutma olmuyorsa varsa ihmal edilmeden tedbir alınarak daha arıza büyümeden buzdolabı tamiri için teknik servis ile iletişime geçilmelidir.
Buzdolabı gazı doluysa soğutmayı yapabilir ve bu nedenle buzdolabı kapağının düzgün kapanması gereklidir. Çünkü buzdolabı kapısı açık kalırsa buzdolabında gaz boşalır. Buzdolabı kapağı kapandığı halde soğutma yapamıyorsa buzdolabında soğutma bölümünde sıcaklık ayarı yapılarak düzgün hale getirilmelidir. Soğutmama sebebi rezidanstan kaynaklanabilir.

Buzdolabı Çalıştığı Halde Neden Soğutmuyor

Buzdolabında soğutmama sorunu sık sık rastlanılan bir arızadır. Buzdolabı zaman içinde ilk günkü soğumayı kaybeder ve hatta soğutmayı hepten keser. Buzdolabındaki besinlerin bozulmadan saklanabilmesi için buzdolabı her ev ve işyerinin olmazsa olmaz beyaz eşyaları arasında yerini alır. Buzdolabındaki soğumayı kaybeden yiyecekler kısa zamanda bozulur. Buzdolabında soğutmama sorununun birçok sebebi bulunur. Kayseri Bosch servisi buzdolabının her tür arızasını kısa zamanda tamir eder.

Buzdolabının soğutmama arızası, buzdolabında koku ve buzdolabı motorunda her çalışmasında yüksek ses vermesine yol açabilir. Soğutmama sorununu birçok nedeni olabilir. Buzdolabı elektriği devresinde arızalar , buzdolabı kapağı iyi kapanmıyorsa veya fazla açık kalması ve sık aralıkla açılıp kapanması nedeniyle veya buzdolabı içinde boru sisteminde oluşan bir sorundan meydana gelir. Buzdolabının soğutmama sorunu teknik tamir servisi ile çözülmesi gerekir. Kendi müdahalelerimiz fazla iyi sonuçlar vermez.

Buzdolabı teknik tamircisi servisi ayrıca buzdolabı harici tam beyaz eşyalara tamir etmekte ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, kombi ve klimanın bütün sorunlarında hizmet isteğinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı tamir servisi her zaman en yakın yerden servisiyle en iyi tamir fiyatıyla müşteriye en kısa sürede ulaşım yaparak teknik servis desteği verir. Buzdolabı tamir servisi tüm buzdolabı arızasına çözüm üretir ve hiç noksansız  hiç eksiksiz hizmet sunar. 

Buzdolabı Arızaları ve Çözüm Yolları

Buzdolabı tamir servisi  her türlü tamir için en yakın yerden servisiyle her marka buzdolabının arızasına tek çözüm yolu teknik tamir servisini arayarak tamir yardımı isteğinde bulunmanız yeter. Buzdolabı sürekli kullanım sonunda soğutmayı yapamıyor, buzdolabında çok yüksek ses ve gürültü geliyorsa, buzdolabı istenen ölçüde soğutmayı sağlayamaz.

Buzdolabında soğutmuyorsa buzdolabı kapağındaki lastik eskimiş veya kapak tam kapanmadığı için buzdolabı kapağının tam temas etmemesi durumunda buzdolabı gazı boşalır ve zamanla buzdolabı soğutmayı yapamaz hale gelir. Buzdolabı motoru sürekli çalışmasıyla ile önce buzdolabı her şeyi donduracak ve motorun fazla çalışması sebebiyle gereğinden fazla güç harcayan motor fazla çalışma nedeniyle bir müddet sonra ise hiç soğutamaz hale gelir.

Buzdolabı niçin soğutmuyor? bu durumda yapılacak şey buzdolabında fan kontrolü yaparak veya gaz dolumu yaptırarak sağlanır. Bir sonra buzdolabı kapağı sürekli açılıp kapanmasıyla ve kapak lastiği yıpranmışsa buzdolabı hava alarak ve alınan sıcak hava dolaşımı sonucunda da soğutmayı yapamayacak demektir. Buzdolabı Tamir Servisi teknik servisi her zaman en kaliteli hizmetini garantili sunar. 

Teknik tamir servisinin yardımıyla  buzdolabı bakım ve temizliği buzdolabı kullanım süresi uzar. Buzdolabı arızasını yok etmek isteniyorsa kapağı uzun süre açıp kapatmamaya  veya kapağın açık bırakılmamasına dikkat etmesinde fayda vardır. Bunlara dikkat edilirse görürüz ki buzdolabı s daha aza sorunları daha az olacaktır. Teknik tamir ekibi bu tür konulara özen göstererek ve buzdolabı teknik servisini daha iyi tanımak isterseniz web sitesini takip ederek hizmetler hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.  

Buzdolabı Beyaz Eşya Servisleri/Tamircileri

Beyaz eşya veya buzdolabı her geçen gün gelişmekte ve daha dijital hale gelmektedir. Beyaz eşyalara gerekli tamir yapacak kişierin uzman olması tamir servisinin iyi seçilmesi önemlidir. En iyi ekipmana sahip ve en iyi tamir için hizmetini sunan profesyonel ustalarca hizmet almak isterseniz hemen 444 28 46 numaradan arayarak arıza kaydı bırakarak ve en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Buzdolabında çevresel nedenler veya üretimden kaynaklanan bir takım sorunlar meydana gelir ve bu arızalar nedeniyle buzdolabı gereken düzeyde çalışmayabilir. Bu arızayla başa çıkabilmek için bazı tesisat kontrolü yaparak ve ayar adımları takip edilerek arıza yok edilebilir.

Buzdolabının yeterli soğutmayı sağlayabilmesi için soğutma ayarı Max konumuna ayarlanmalı, kapağın çok sık açılıp kapatılmamasına dikkat edilmeli, kapasitesinin üstünde yiyecek ve içecek konulmamalı ve doğru voltaj ile elektrik alması gereklidir. Buzdolabı yeterli soğutmayı yapmıyorsa bu arızayı çözmek için aşağıda belirtilen önerilere uyunuz.

Soğutucu bölümün kapağını açtığınızda arkada ya da yan tarafta termostat düğmesini görebilirsiniz. Soğutma gücünü belirten Min ve Max değeri arasında bir düzende soğutma gücü seçilebilir. Buzdolabını ortalama bir soğutma gücüne ayarı yaparak düğmeyi Min ile Max seçeneğinin tam ortasına getirerek ayarlayın. Daha soğuk olması isteniyorsa Max seçeneğine yakın bir konuma getirilebilir. Beyaz eşya servisi tamir servisimiz en iyi buzdolabı tamiri hizmetiyle her zaman müşterinin en iyi hizmeti almasını sağlar.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler,

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane; Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih; Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar; Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir; Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir; İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe; Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan; Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer; Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü; Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli; Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören; Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu; Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy; Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy; Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece; Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz; Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu; Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy; Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri; Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş; Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde; 
Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; 
Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde;
 Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;
Ayvalık’tır