BOSCH KOMBİ BAKIMI TAMİR SERVİSİ

BOSCH KOMBİ YILLIK BAKIMI TAMİR SERVİSİ

Her Model Bosch Kombi ve Klimaların yıllık periyodik bakımı en uygun fiyatları ile teknik destek hizmeti sunulur.

Güncel bosch kombi bakım fiyatlarımız ve Kombi Bakım kampanyalarımız için Arayın detaylı bilgi verelim.

Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 28 46

bosch klima bakım fiyatları
bosch kombi servisleri

Doğalgazla 1986 yılında tanışan Türkiye’de HEMEN HEMEN HER  il konforlu ısınmaya geçerken konut ve işyeri aboneleri 10 milyonu aştı.

Hızla artan tüketim geçen yıl 50 milyar metreküpü bulmuştur. Tüketimi gittikçe artan doğalgaz harcamaları aile bütçesinde özellikle kış aylarında önemli oran teşkil ediyor. Bütçemizi özellikle kış ayların da bir hayli zorlamakta.

Yaz aylarında mutfak ve sıcak su için kullanıldığında 30-40   Türk Lirası’nı anca bulan fatura, kışın 500-600 TL arasına yükselmekte. Kombilerin yılda en az  bir kez bakımdan geçirilmesini öneren uzmanlar, alınacak basit tedbirlerle faturanın yüzde 20 düşürülebileceğini dile getiriyor. 

Bosch kombi bakımcıları, teknikerleri, servisleri , elemanları der ki ; yılda bir kez bakımı yapılan kombinin aile bütçesine katkı sağlayacağını belirtiyor. Aynı zamanda bosch kombi servislerinin verdiği bilgilere göre, bakım yapılmayan kombi tehlike arz etmez. Ancak gaz tüketimi , kalite, sağlık ve verimlilik açısından bakım gerekiyor. Çünkü zamanla tozlanma, kirlenme, buzlanma  vb. nedenlerle cihazın çalışma sistemi olumsuz etkilenip verimi ve gücü  düşüyor.

 

Bakım mutlaka yetkili servisler, teknik servisler , teknik elemanlar,  tarafından yapılmalı. Kombi takılırken ısı yalıtımı sağlanmalı, balkon teras kapı önü , kiler gibi dış ortamda ise kışın donmalara  karşı antifiriz konulmalı, en önemlisi de soğuk bölgelerde yaşam alanları için üretilen  donmaya karşı korumalı kombiler tercih edilmeli. Bu tür kombiler bosch kombi de rahatlıkla bulunabilecek kombiler dir.

bosch klima resmi servisi
bosch kombi servisi

Cihazın yanma hanesi, fan gibi bölümlerindeki tozlar temizlenmeli, brülör ve paçanın bakımı yapılmalı ve temizlenmelidir. Kombinin yanında radyatör temizliği ve bakımı de önem arz ediyor. Zaman içerisinde radyatörler kirlenme ve temizlik olmamasından dolayı  (petek) tıkanabilir. Bu ise yeterince ısınmayı önler ve verimi düşürür.  Faturayı olumsuz etkiler. Türkiye’de doğalgaz dağıtım şirketlerinin en büyüğü ve en gelişmişi olan İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş (İGDAŞ) de doğalgaz cihazı alırken verimi yüksek olanların ve bulunduğu ortama göre kombi  tercih edilmesini öneriyor.

Bosch Kombi bakımı için şu öneriler yapılıyor:

Kombi takılırken ısı yalıtımı sağlanmalı, yoksa mutlaka yapılmalı ısı yalıtımı daha iyi ısınmak ve verim almak için çok önemli bir noktadır.

 Bosch Kombilerde Fan motoru ve paça bakımı temizlenmeli ve bakımı  yapılmalı, isli yanma kirlilik bulanıklık  önlenmeli.

Brülör ve diğer parçalar (tesisat filtresi vb.) kontrol edilip temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır.

Kombi içindeki ateşleme sistemi ve diğer gözeneklerin bakımı yapılmalı ve temizliği olmalıdır.

Bir Sonraki işlem ise Sıcak su giriş-çıkışı kontrol edilmelidir.

Akabinde Mutlaka Ateşleme çakmak ayarı yapılmalıdır.

Diğer Önemli bir husus ise Kombinin bulunduğu ortamın ısı yalıtımı yapılmalı ve Peteklerin ısınıp ısınmadığı kontrol edilmelidir. 

Gaz sayacına da bakım gerekiyor her zaman olmasa bile sayacında Bakımı ve temizliği şarttır.

petek radyatör temizleme servisi
Bosch Kombi Yıllık Petek Temizleme Ücreti

Kombilerin yanı sıra doğalgaz sayaçlarının da bakımının yapılması gerekiyor. Gazın fazla yazdığından şüphe eden aboneler, sayacın bakımını ilgili dağıtım şirketinden isteyebiliyor ve Yapılan incelemede herhangi bir arıza olmadığı sorunsuz çalıştığı tespit edilirse parayı abone ödüyor. Eğer sayaçta bir arıza tespit edilmişse, dağıtım şirketi ücretsiz sayacı değiştiriyor. Ancak gaz sayaçlarının 10 yılda bir kontrolden geçirilmesi kanunî mecburiyet. Zaman’da konuyla ilgili daha önce yayımlanan haberler üzerine açıklama yapan Enerji Üst Kurulu, 10 yıllık bakım mecburiyetinin zorunlu olduğunu belirtmişti. Kurul, gerekçe olarak Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği’nin 9’uncu maddesini göstermişti. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı da benzer bir açıklama yapmış ve dağıtım şirketlerinin gaz sayaçlarının 10 yıllık kontrollerini yapması gerektiğini bildirmişti. Bakanlık, bu işlemi yapmayan dağıtım şirketlerinin bildirilmesini de istemişti. 

Bosch Kombi Bakımın Yararları Ve Kombi Bakım Hizmetinin Nelerdir?

 • Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken az enerji harcamanızı sağlar ve tasarruf sağlamış olursunuz.
 • Peteklere giden suyun daha sıcak ve daha çabuk  ulaşmasını sağar.
 • Kış aylarında kombinizin etkin şekilde işlevini yerine getirmesi önemlidir ve  size bunu kazandıracaktır.
 • Kombi bacalarının zaman içinde tıkanma sorunları olabilir ve bakım, temizleme  ile birlikte bu bacalar temizlenir
 • Temizlenen baca enerjinin daha kısıtlı bir şekilde harcanmasını sağlayarak daha az enerji ile daha çok performans almanızı sağlar.
 • Tüm petekler daha yüksek ısı ve daha yüksek verim verir.
 • Doğalgaz maliyetiniz fark edilecek kadar yarı yarıya olacak kadar neredeyse azalacaktır. Böylelikle daha az para ödeyerek daha çok verim alacaksınız.
 • Bosch bakım ve onarımı yapılmış kombiler daha az çalışır ve daha cok kullanımı sağlanır. Yani daha uzun ömrü olur.
 • Kombi cihazına uzak olan petekler de daha iyi ısınır ve yüksek ısıya ulaşmış olur.
 • Petek temizleme de kombi bakım ve temizliği sırasın da kullanılan temizleme deki koruyucu maddeler ve ilaçlar kombiyi dış etkenlerden daha uzun süre korur. Ve kombinizin yıpranmasını , paslanmasını eskimesini önlemiş olur.
 • Yapılan bu bakımlar sayesinde daha sıcak ve daha huzurlu güvenli bir kış geçirmiş olursunuz.
 • Eğer kombide sıkıntı yoksa petekler tıkalı olabilmektedir. Kombi bakımı yanında petek temizleme işlemleri de oldukça önemlidir. Peteklerden biri ısınıyor diğeri ısınmıyorsa ,  peteklerin üstü ısınıp altı ısınmıyorsa,
 • peteklerden ses geliyorsa peteklerin temizleme ve bakım işlemi gelmiş yapılması gereklidir anlamına gelmektedir.

Bosch Kombi bakımı hizmeti almak istediğinizde öncelikle bu konuda güvenilir firmaları araştırmalı ve bunları tercih etmelisiniz. Size en güvenilir firma olarak bosch kombi bakım merkezi  444 ile başlayan numaraları önerebilirim.

istanbul bosch kombi servisleri
bosch kombi servisi ankara

Mesela ; 444 28 46 numara ile   7/24  etkin şekilde çalışan çağrı merkezin deki  çalışma arkadaşlarımızı arayarak hem güvenli , hem kaliteli hem de ucuza en iyi hizmeti almış olacaksınız. Bunun yanı sıra bu 444 ile başlayan numaraları almak kolay değildir. Büyük vekurumsallaşmıssirketlertarafındn alınan numaralardır. En az 15 sabit telefon çalıştırmak gerekir bu numarayı alabilmek için. O yüzden güvenli olmayan sahıslara bu numaralar verilmez. Sabit numaralar da aranabilir. O da bir dükkan numarası olacağından güven vermektedir. Fakat 0850 ile başlayan numaralar hem güven vermez hemde kimin olduğu belli olmayan kişiler ile  merdiven altı dediğimiz kaçak iş yapan  sahıslar ile karşılaşabilirsiniz. Kaliteyi uzakta aramanıza gerek yok. Yukarı da verdiğim numara da hem kalite, hem güven, hem iyi iş, hem ucuza hizmet , hemde teknik olarak gelişmiş kalifiyeli elemanlarla hizmet almak oldukça kolay.

Size biraz da bosch kombi bakımını kimler yaparsa daha doğru ve daha iyi hizmet alırsınız ondan bahsetmek istiyorum.

-Alanında uzman çalışanları ile faaliyetlerini sürdüren bosch kombi bakım firmaları , teknik servisleri  profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini müşterilerine ulaştırımaktadır. 

bosch beyaz eşya servisi
kombi bakım ücreti bosch

Bünyesinde kombi bakım hizmetlerinin yanı sıra kombi tamiri, petek bakımı ve petek temizleme hizmetleri gibi birçok hizmet sunmaktadır.Son yıllarda kombi bakım, tamir ve kurulum hizmetini sunan birçok firma hizmet vermek için faaliyete geçmektedir. Sizde ihtiyacınız olan kombi servis hizmetini almak istediğinizde güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmaları tercih edebilirsiniz.

 

Hem kaliteli hem de uygun fiyata kombi bakım ve onarım hizmetini alabileceğiniz adreslerden biri olan 444 28 46  olan numaramızla  firmamızı tercih ederek sizde güvenle kombi bakım hizmetlerinden yararlanarak kombinizde ki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak her daim  kayıt oluşturabilir, kombinizin bakımını ve onarımını uygun fiyat aralıklarında yaptırabilirsiniz.

İstanbul’un 39 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir.

Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’nın 9 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle

İzmir’in 22 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen,

bosch kombi bakım ücreti 2019
bosch 2019 kombi bakım fiyatları

Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Bursa’nın 5 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya

Antalya’nın 7 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı

 

Kocaeli’nin 12 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konya’nın 3 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir 2 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Odunpazarı, Tepebaşı

Adana 4 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin’de 6 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Ayrıca Aydında Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: ; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

 

Bizler Bosch Marka Beyaz Eşya Kombi Yada Klima Tamiri ve Arızası için Aşağıdaki Bölgelerdende Ulaşabilirsiniz.Bizler Bosch Marka Beyaz Eşya Kombi Yada Klima Tamiri ve Arızası için Aşağıdaki Bölgelerdende Ulaşabilirsiniz.

bosch kombi servisi ankara, bosch kombi servisi aydın, bosch kombi servisi adana, bosch kombi servisi antalya,bosch kombi servisi ankara keçiören, bosch kombi servisi bursa, bosch kombi servisi bornova, bosch kombi servisi buca, bosch kombi servisi bahçelievler, bosch kombi servisi bağcılar,bosch kombi servisi beylikdüzü.

Kombi bakım servisi, bosch kombi servisi cigli, bosch kombi servisi bosch kombi servisi cayirova, bosch kombi servisi catalca, bosch kombi servisi cubuk, bosch kombi servis cekmekoy,bosch kombi yetkili servis cubuk, bosch kombi servisi düzce, bosch kombi servisi denizli, bosch kombi servisi darica, bosch kombi servisi diyarbakır, bosch kombi servisi dudullu.

Ayrıca; Tamiri, Yıllık Bakımını Yaptığımız Kombi Tamircisi ve servisi hizmeti verdiğimiz bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Kombi Bakımın Yanında mutlaka petek temizleme işlemide yaptırın. Hem Az Fatura öder, Hemde çok ısınırsınız.

peteklerin altı ısınmıyor
petek temizleme gereklimi

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

bosch kombi servis darıca, bosch kombi yetkili servisi denizli, bosch kombi teknik servisi duzce, bosch kombi teknik servis diyarbakir, bosch kombi yetkili servis darica kombi servisi eskişehir,bosch kombi servisi esenler bosch kombi servisi eryaman, bosch kombi servisi fatih, bosch kombi servisi florya, bosch kombi servisi ferahevler, bosch kombi servis fiyatları, bosch kombi

servisi gaziantep, bosch kombi servisi gebze, bosch kombi bosch kombi servisi müşteri hizmetleri ….bosch kombi servisi numarası.

.bosch kombi servisi numaraları bosch kombi servisi nilüfer bursa bosch kombi nöbetçi servis  bosch kombi servis numarasi  bosch kombi servis no.

bosch kombi servisi pendik bosch kombi yetkili servis pendik bosch kombi servis randevu ….bosch kombi servisi samsun.

bosch kombi servisi sakarya bosch kombi servisi sincan bosch kombi servisi sariyer bosch kombi servisi sahinbey.

bosch kombi servisi torbalı  bosch kombi servisi tire bosch kombi servisi telefon numarası  bosch kombi servisi umraniye bosch kombi servisi uskudar bosch kombi servis ücreti bosch kombi teknik yetkili servis ümraniye

Bir Önceki Yazımızda  2019 kombi bakim fiyati ucreti Konusunda bilgi verdik. Okumanızı tavsiye ederiz.

 

2 Comments